Austria 3:1 Izrael
Jak skończył się mecz Austria – Izrael?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1, a padło w nim 4 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Austria – Izrael. Wszystkie wskaźniki pochodzą z oficjalnych meczów reprezentacji i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz Austria – Izrael?
Superbet wycenia wygraną zespołu Austria na 1,39, remis na 4,90, a zwycięstwo zespołu Izrael na 6,90. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 67% szans gospodarzom, 19% na remis i 14% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tej samej porannej aktualizacji.
| Zakład | LV BET | |
|---|---|---|
| 1Austria | 1,39 | 1,38 |
| Xremis | 4,90 | 5,25 |
| 2Izrael | 6,90 | 7,50 |
| Obie drużyny strzelą | ||
| tak | 1,80 | 1,80 |
| nie | 1,95 | 1,95 |
| Liczba goli | ||
| powyżej 2,5 | 1,55 | 1,55 |
| poniżej 2,5 | 2,42 | 2,45 |
Kurs Superbetu 1,80 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 52% szans. W meczach zespołu Austria obie strony trafiały w 55,6% spotkań, a w meczach zespołu Izrael w 33,3%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,55, czyli około 61%, przy 44,4% i 33,3% takich meczów u obu drużyn. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 22 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem Austria – Izrael?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Austria zbiera średnio 1,33 punktu na mecz, a Izrael 1,33 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 9 spotkań, drugi 3 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Austria — 1,67 gola na mecz wobec 0,67 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Izrael — 1,33 bramki na mecz, podczas gdy Austria traci średnio 1,56. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 17 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 55,6% i 33,3% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 44,4% u zespołu Austria oraz 33,3% u zespołu Izrael, czyli 11,1 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Austria i Izrael w bezpośrednim zestawieniu?
Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Austria oraz Izrael. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Austria | Izrael |
|---|---|---|
| Rozgrywki | mecze reprezentacji | mecze reprezentacji |
| Rozegrane mecze | 9 | 3 |
| Bilans W-R-P | 3-3-3 | 1-1-1 |
| Punkty na mecz | 1,33 | 1,33 |
| Bramki strzelone | 15 | 2 |
| Bramki stracone | 14 | 4 |
| Średnio strzela | 1,67 | 0,67 |
| Średnio traci | 1,56 | 1,33 |
| Gole/mecz | 3,22 | 2,0 |
| BTTS | 55,6% | 33,3% |
| Over 1,5 | 100,0% | 33,3% |
| Over 2,5 | 44,4% | 33,3% |
| Over 3,5 | 33,3% | 33,3% |
| Czyste konta | 1 | 2 |
| Mecze bez gola | 3 | 1 |
| Forma | PWPRP | PRW |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Austria w tym sezonie to 3-3-3, a zespołu Izrael — 1-1-1, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Austria nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Izrael nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PWPRP oraz PRW.
Ostatnie spotkania, jakie Austria i Izrael rozegrały w oficjalnych meczach reprezentacji, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Austria — ostatnie mecze
Izrael — ostatnie mecze
Jak kończyły się mecze Austria z Izrael?
Od 1998 roku te drużyny spotkały się 6 razy. Zespół Austria wygrał 2 mecze, zespół Izrael wygrał 3 mecze, a liczba remisów to 1. Ostatnie spotkanie, rozegrane 12.11.2021, zakończyło się wynikiem 4:2 (Austria – Izrael).
W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 28 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 4 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 5 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Austria pada średnio 3,22 bramki, a w meczach Izrael — 2,0. Granicę 1,5 gola przekroczyło 100,0% meczów pierwszego zespołu i 33,3% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 44,4% i 33,3%, a próg 3,5 bramki 33,3% oraz 33,3%.
Czystych kont Austria ma 1, a Izrael — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 3, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Austria wypada u siebie, a Izrael na wyjeździe?
Ten mecz Austria rozgrywa u siebie, a Izrael na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Austria ma za sobą 4 mecze, ze średnią 2,5 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 50,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Izrael ma 2 mecze, ze średnią 0,5 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 50,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Austria wynosi średnio 3,5, a w wyjazdowych spotkaniach Izrael — 2,5. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 100,0% u gospodarza i 50,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy Austria i Izrael?
Najpewniej Austria wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Alexandar Schlager, a w polu Alexander Prass, Kevin Danso, Marco Friedl, Felix Bacher, Nicolas Seiwald, Xaver Schlager, Romano Schmid, Paul Wanner, Patrick Wimmer, Michael Gregoritsch.
Najpewniej Izrael wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-4-2: w bramce Daniel Peretz, a w polu Eli Dasa, Ilay Feingold, Raz Shlomo, Roy Revivo, Gavriel Kanichowsky, Mohammad Abu Fani, Manor Solomon, Dor Peretz, Liel Abada, Oscar Gloukh.
Trenerem zespołu Austria jest Ralf Rangnick, a zespołu Izrael Ran Ben Shimon. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 38,8%, wskaźnik BTTS 44,5%, a różnica w dorobku punktowym to 0,0 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Austria – Izrael: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.
Gdzie oglądać mecz Austria – Izrael?
Mecz Austria – Izrael rozpoczyna się o godzinie 20:45, 24 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz TVP przy meczach reprezentacji Polski, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Austria i Izrael są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Austria czy Izrael z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Austria – Izrael.
Jeśli mecz Austria – Izrael jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Austria – Izrael?
Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Austria i Izrael w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Austria – Izrael. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Austria i Izrael podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 24 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Austria albo Izrael znajdziesz już zaktualizowane wartości.