Holandia 1:1 Niemcy
Jak skończył się mecz Holandia – Niemcy?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a padło w nim 2 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Holandia – Niemcy. Wszystkie wskaźniki pochodzą z oficjalnych meczów reprezentacji i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz Holandia – Niemcy?
Na zwycięstwo zespołu Holandia Superbet daje kurs 2,35, na remis 3,65, a na wygraną zespołu Niemcy 2,77. Przeliczone na procenty, już bez marży bukmachera, to około 40% dla gospodarzy, 26% na remis i 34% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tej samej porannej aktualizacji.
| Zakład | LV BET | |
|---|---|---|
| 1Holandia | 2,35 | 2,35 |
| Xremis | 3,65 | 3,80 |
| 2Niemcy | 2,77 | 2,75 |
| Obie drużyny strzelą | ||
| tak | 1,47 | 1,45 |
| nie | 2,60 | 2,60 |
| Liczba goli | ||
| powyżej 2,5 | 1,54 | 1,55 |
| poniżej 2,5 | 2,47 | 2,50 |
Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,47, co odpowiada około 64% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,54, czyli mniej więcej 62%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 80,0% i 72,7% spotkań z golami po obu stronach oraz 80,0% i 72,7% spotkań z co najmniej trzema bramkami. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 14 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem Holandia – Niemcy?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Niemcy zbiera średnio 1,55 punktu na mecz, a Holandia 1,5 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 11 spotkań, drugi 10 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Niemcy — 2,36 gola na mecz wobec 2,3 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Niemcy — 1,36 bramki na mecz, podczas gdy Holandia traci średnio 1,5. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 49 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 80,0% i 72,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 80,0% u zespołu Holandia oraz 72,7% u zespołu Niemcy, czyli 7,3 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Holandia i Niemcy w bezpośrednim zestawieniu?
Tabela zestawia Holandia i Niemcy w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.
| Wskaźnik | Holandia | Niemcy |
|---|---|---|
| Rozgrywki | mecze reprezentacji | mecze reprezentacji |
| Rozegrane mecze | 10 | 11 |
| Bilans W-R-P | 4-3-3 | 5-2-4 |
| Punkty na mecz | 1,5 | 1,55 |
| Bramki strzelone | 23 | 26 |
| Bramki stracone | 15 | 15 |
| Średnio strzela | 2,3 | 2,36 |
| Średnio traci | 1,5 | 1,36 |
| Gole/mecz | 3,8 | 3,73 |
| BTTS | 80,0% | 72,7% |
| Over 1,5 | 90,0% | 90,9% |
| Over 2,5 | 80,0% | 72,7% |
| Over 3,5 | 60,0% | 27,3% |
| Czyste konta | 1 | 2 |
| Mecze bez gola | 1 | 1 |
| Forma | WRWWP | PWWPP |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Holandia w tym sezonie to 4-3-3, a zespołu Niemcy — 5-2-4, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Holandia nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Niemcy ma serię 2 porażek z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WRWWP oraz PWWPP.
Ostatnie spotkania, jakie Holandia i Niemcy rozegrały w oficjalnych meczach reprezentacji, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Holandia — ostatnie mecze
Niemcy — ostatnie mecze
Jak kończyły się mecze Holandia z Niemcy?
Od 1992 roku te drużyny spotkały się 15 razy. Zespół Holandia wygrał 4 mecze, zespół Niemcy wygrał 5 meczów, a liczba remisów to 6. Ostatnie spotkanie, rozegrane 14.10.2024, zakończyło się wynikiem 1:0 (Niemcy – Holandia).
W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 16 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 4 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 3 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Holandia pada średnio 3,8 bramki, a w meczach Niemcy — 3,73. Granicę 1,5 gola przekroczyło 90,0% meczów pierwszego zespołu i 90,9% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 80,0% i 72,7%, a próg 3,5 bramki 60,0% oraz 27,3%.
Czystych kont Holandia ma 1, a Niemcy — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Holandia wypada u siebie, a Niemcy na wyjeździe?
Ten mecz Holandia rozgrywa u siebie, a Niemcy na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Holandia ma za sobą 6 meczów, ze średnią 2,67 gola strzelonego i 1,33 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Niemcy ma 3 mecze, ze średnią 1,33 gola strzelonego i 1,33 straconego oraz 66,7% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Holandia wynosi średnio 4,0, a w wyjazdowych spotkaniach Niemcy — 2,67. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 83,3% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy Holandia i Niemcy?
Najpewniej Holandia wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-3-3: w bramce Bart Verbruggen, a w polu Denzel Dumfries, Virgil van Dijk, Jan-Paul van Hecke, Jurrien Timber, Ryan Gravenberch, Tijjani Reijnders, Micky van de Ven, Crysencio Summerville, Brian Brobbey, Cody Gakpo.
Najpewniej Niemcy wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Manuel Neuer, a w polu Joshua Kimmich, Nico Schlotterbeck, Jonathan Tah, Nathaniel Brown, Felix Nmecha, Nadiem Amiri, Jamal Musiala, Lennart Karl, Serge Gnabry, Kai Havertz.
Trenerem zespołu Holandia jest Xavier Xavi, a zespołu Niemcy Jurgen Klopp. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 76,3%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,76 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Holandia – Niemcy: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.
Gdzie oglądać mecz Holandia – Niemcy?
Mecz Holandia – Niemcy rozpoczyna się o godzinie 20:45, 24 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz TVP przy meczach reprezentacji Polski, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Holandia i Niemcy są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Holandia czy Niemcy z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Holandia – Niemcy.
Jeśli mecz Holandia – Niemcy jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Holandia – Niemcy?
Liczby powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki ostatnich spotkań Holandia oraz Niemcy i przeliczamy je własnym narzędziem. Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Holandia – Niemcy, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Holandia i Niemcy podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 24 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Holandia albo Niemcy znajdziesz już zaktualizowane wartości.