Liga Narodów • 28 września 2026

Irlandia Północna – Węgry
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Jak się skończyło

Irlandia Północna  0:0  Węgry

Jak skończył się mecz Irlandia Północna – Węgry?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0, a padło w nim 0 bramek. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Irlandia Północna – Węgry — statystyki obu drużyn przed meczem
Liga Narodów  •  28 września 2026  •  20:45
Irlandia PółnocnaWWRW
VS
WęgryPRPPP
Stadion: Clearer Twist National Stadium at Windsor Park  ·  Sędzia: Ricardo De Burgos Bengoechea
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 28 września 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
3,0gole na mecz2,67
2,5średnio strzela0,67
0,5średnio traci2,0
25,0%BTTS33,3%
50,0%over 2,550,0%
2,5punkty na mecz0,67

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Irlandia Północna – Węgry. Wszystkie wskaźniki pochodzą z oficjalnych meczów reprezentacji i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu oraz historię bezpośrednich meczów.

Jakie są kursy na mecz Irlandia Północna – Węgry?

Superbet wycenia wygraną zespołu Irlandia Północna na 2,72, remis na 3,00, a zwycięstwo zespołu Węgry na 2,77. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 35% szans gospodarzom, 31% na remis i 34% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tej samej porannej aktualizacji.

ZakładLV BET
1Irlandia Północna2,722,80
Xremis3,003,05
2Węgry2,772,80
Obie drużyny strzelą
tak2,072,02
nie1,721,75
Liczba goli
powyżej 2,52,552,47
poniżej 2,51,511,55
Kursy z godz. 06:34 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
35%Irlandia Północna
31%remis
34%Węgry

Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 2,07, co odpowiada około 45% szans, i powyżej 2,5 gola po 2,55, czyli mniej więcej 37%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 25,0% i 33,3% spotkań z golami po obu stronach oraz 50,0% i 50,0% spotkań z co najmniej trzema bramkami. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „obie strzelą”: różnica to około 16 punktów procentowych.

Co mówią liczby przed meczem Irlandia Północna – Węgry?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Irlandia Północna zbiera średnio 2,5 punktu na mecz, a Węgry 0,67 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 4 spotkania, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Irlandia Północna — 2,5 gola na mecz wobec 0,67 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Irlandia Północna — 0,5 bramki na mecz, podczas gdy Węgry traci średnio 2,0. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 14 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 25,0% i 33,3% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Irlandia Północna oraz 50,0% u zespołu Węgry, czyli 0,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Irlandia Północna i Węgry w bezpośrednim zestawieniu?

Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Irlandia Północna i Węgry jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.

WskaźnikIrlandia PółnocnaWęgry
Rozgrywkimecze reprezentacjimecze reprezentacji
Rozegrane mecze46
Bilans W-R-P3-1-01-1-4
Punkty na mecz2,50,67
Bramki strzelone104
Bramki stracone212
Średnio strzela2,50,67
Średnio traci0,52,0
Gole/mecz3,02,67
BTTS25,0%33,3%
Over 1,575,0%83,3%
Over 2,550,0%50,0%
Over 3,550,0%33,3%
Czyste konta31
Mecze bez gola03
FormaWWRWPRPPP

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Irlandia Północna w tym sezonie to 3-1-0, a zespołu Węgry — 1-1-4, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Irlandia Północna nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Węgry ma serię 3 porażek z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWRW oraz PRPPP.

Ostatnie spotkania, jakie Irlandia Północna i Węgry rozegrały w oficjalnych meczach reprezentacji, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Irlandia Północna — ostatnie mecze

15.10 Bułgaria 5:0 W
15.11 Białoruś 2:0 W
18.11 Luksemburg 2:2 R
25.09 Gruzja 1:0 W

Węgry — ostatnie mecze

16.11 Holandia 0:4 P
19.11 Niemcy 1:1 R
20.03 Turcja 1:3 P
23.03 Turcja 0:3 P
25.09 Ukraina 0:1 P

Jak kończyły się dotychczasowe mecze Irlandia Północna – Węgry?

Od 2014 roku te drużyny spotkały się 3 razy. Zespół Irlandia Północna wygrał 1 mecz, zespół Węgry wygrał 1 mecz, a liczba remisów to 1. Ostatnie spotkanie, rozegrane 29.03.2022, zakończyło się wynikiem 0:1 (Irlandia Północna – Węgry).

1Irlandia Północna
1remisy
1Węgry

W 3 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 1 bramka. Obie drużyny trafiły do siatki 0 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 0 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.

29.03.2022 Irlandia Północna – Węgry 0:1 P
07.09.2015 Irlandia Północna – Węgry 0:0 R
07.09.2014 Węgry – Irlandia Północna 0:0 R

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Irlandia Północna pada średnio 3,0 bramki, a w meczach Węgry — 2,67. Granicę 1,5 gola przekroczyło 75,0% meczów pierwszego zespołu i 83,3% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 50,0% i 50,0%, a próg 3,5 bramki 50,0% oraz 33,3%.

Czystych kont Irlandia Północna ma 3, a Węgry — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 3. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Irlandia Północna i Węgry?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Irlandia Północna ma średnio 1,1 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Węgry 2,0. Irlandia Północna oddaje przeciętnie 12,0 strzału w meczu, z czego 5,0 celnego, a Węgry odpowiednio 17,0 i 4,0.

Irlandia Północnaśrednio na meczWęgry
1,1xG2,0
2,0stworzone okazje1,0
12,0strzały17,0
5,0celne strzały4,0
38,0%posiadanie piłki57,0%
1,0rzuty rożne4,0
3,0żółte kartki4,0
14,0faule12,0

Irlandia Północna strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,0 gola na mecz przy xG 1,1. Węgry marnuje część sytuacji: zdobywa 0,0 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 2,0. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Irlandia Północna wypada u siebie, a Węgry na wyjeździe?

Ten mecz Irlandia Północna rozgrywa u siebie, a Węgry na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Irlandia Północna ma za sobą 2 mecze, ze średnią 3,5 gola strzelonego i 0,0 straconego oraz 50,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Węgry ma 3 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 2,33 straconego oraz 66,7% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Irlandia Północna wynosi średnio 3,5, a w wyjazdowych spotkaniach Węgry — 3,33. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 0,0% u gospodarza i 33,3% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
brak bramek po obu stronach

Dane przechylają się w stronę meczu, w którym trafi tylko jedna ekipa. Uśredniony wskaźnik BTTS wynosi dla tej pary 29,1%, co oznacza, że w zdecydowanej większości dotychczasowych spotkań obu zespołów jedna ze stron zostawała bez gola.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Irlandia Północna – Węgry: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.

Gdzie oglądać mecz Irlandia Północna – Węgry?

Mecz Irlandia Północna – Węgry rozpoczyna się o godzinie 20:45, 28 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz TVP przy meczach reprezentacji Polski, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Irlandia Północna i Węgry są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Irlandia Północna czy Węgry z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Irlandia Północna – Węgry.

Jeśli mecz Irlandia Północna – Węgry jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Irlandia Północna – Węgry?

Liczby powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki ostatnich spotkań Irlandia Północna oraz Węgry i przeliczamy je własnym narzędziem. Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Irlandia Północna – Węgry. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Irlandia Północna i Węgry podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 28 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Irlandia Północna albo Węgry znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP