Liga Europy • 16 września 2026

Sturm Graz – Rennes
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Jak się skończyło

Sturm Graz  0:0  Rennes

Jak skończył się mecz Sturm Graz – Rennes?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0, a padło w nim 0 bramek. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Sturm Graz – Rennes — statystyki obu drużyn przed meczem
Liga Europy  •  16 września 2026  •  21:00
Sturm GrazWWRPW
VS
RennesRWWW
Stadion: Stadion Graz-Liebenau  ·  Sędzia: Manfredas Lukjancukas
2,33gole na mecz3,25
1,33średnio strzela2,0
1,0średnio traci1,25
66,7%BTTS75,0%
33,3%over 2,575,0%
1,83punkty na mecz2,5

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Sturm Graz – Rennes. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz Sturm Graz – Rennes?

Superbet wycenia wygraną zespołu Sturm Graz na 3,60, remis na 3,80, a zwycięstwo zespołu Rennes na 1,92. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 26% szans gospodarzom, 25% na remis i 49% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami STS z tej samej porannej aktualizacji.

ZakładSTS
1Sturm Graz3,603,50
Xremis3,803,60
2Rennes1,921,95
Obie drużyny strzelą
tak1,52—
nie2,45—
Liczba goli
powyżej 2,51,58—
poniżej 2,52,37—
Kursy z godz. 06:33 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
26%Sturm Graz
25%remis
49%Rennes

Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,52, co odpowiada około 62% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,58, czyli mniej więcej 60%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 66,7% i 75,0% spotkań z golami po obu stronach oraz 33,3% i 75,0% spotkań z co najmniej trzema bramkami.

Co mówią liczby przed meczem Sturm Graz – Rennes?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Rennes zbiera średnio 2,5 punktu na mecz, a Sturm Graz 1,83 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 4 spotkania, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Rennes — 2,0 gola na mecz wobec 1,33 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Sturm Graz — 1,0 bramki na mecz, podczas gdy Rennes traci średnio 1,25. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 16 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 66,7% i 75,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 33,3% u zespołu Sturm Graz oraz 75,0% u zespołu Rennes, czyli 41,7 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Sturm Graz i Rennes w bezpośrednim zestawieniu?

Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Sturm Graz oraz Rennes. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.

WskaźnikSturm GrazRennes
RozgrywkiBundesliga (Austria)Ligue 1
Rozegrane mecze64
Bilans W-R-P3-2-13-1-0
Punkty na mecz1,832,5
Bramki strzelone88
Bramki stracone65
Średnio strzela1,332,0
Średnio traci1,01,25
Gole/mecz2,333,25
BTTS66,7%75,0%
Over 1,583,3%75,0%
Over 2,533,3%75,0%
Over 3,516,7%50,0%
Czyste konta21
Mecze bez gola00
FormaWWRPWRWWW

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Sturm Graz w tym sezonie to 3-2-1, a zespołu Rennes — 3-1-0, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Sturm Graz nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Rennes ma serię 3 zwycięstw z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWRPW oraz RWWW.

Ostatnie spotkania, jakie Sturm Graz i Rennes rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Sturm Graz — ostatnie mecze

08.08 Hartberg 2:0 W
15.08 Altach 1:0 W
22.08 A. Lustenau 1:1 R
30.08 Rapid Wiedeń 1:3 P
13.09 LASK 2:1 W

Rennes — ostatnie mecze

23.08 PSG 2:2 R
30.08 Le Mans 3:2 W
06.09 Angers 2:1 W
11.09 Marsylia 1:0 W

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Sturm Graz pada średnio 2,33 bramki, a w meczach Rennes — 3,25. Granicę 1,5 gola przekroczyło 83,3% meczów pierwszego zespołu i 75,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 33,3% i 75,0%, a próg 3,5 bramki 16,7% oraz 50,0%.

Czystych kont Sturm Graz ma 2, a Rennes — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Jak Sturm Graz wypada u siebie, a Rennes na wyjeździe?

Ten mecz Sturm Graz rozgrywa u siebie, a Rennes na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Sturm Graz ma za sobą 3 mecze, ze średnią 1,33 gola strzelonego i 0,67 straconego oraz 33,3% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Rennes ma 1 mecz, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Sturm Graz wynosi średnio 2,0, a w wyjazdowych spotkaniach Rennes — 3,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 66,7% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy Sturm Graz i Rennes?

Najpewniej Sturm Graz wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Daniil Khudyakov, a w polu Jurgen Heil, Albert Vallci, Paul Koller, Luis Balbo, Luca Weinhandl, Jon Gorenc Stankovic, Belmin Beganovic, Jacob Peter Hodl, Oumar Diakite, Seedy Jatta.

Najpewniej Rennes wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-1-4-1: w bramce Brice Samba, a w polu Przemysław Frankowski, Charlie Cresswell, Anthony Rouault, Quentin Merlin, Valentin Rongier, Ludovic Blas, Mahdi Camara, Adrien Thomasson, Mousa Altamari, Esteban Lepaul.

Sturm Graz 4-2-3-1Rennes 4-1-4-1

Mecz poprowadzi Manfredas Lukjancukas. Trenerem zespołu Sturm Graz jest Fabio Ingolitsch, a zespołu Rennes Franck Haise. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
obie drużyny strzelą

Liczby przechylają się w stronę bramek po obu stronach. Uśredniony wskaźnik BTTS dla tej pary wynosi 70,8%, a żaden z zespołów nie zachowuje czystego konta na tyle często, żeby ten obraz podważyć. To najlepiej udokumentowana tendencja w całym zestawieniu.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Sturm Graz – Rennes: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.

Gdzie oglądać mecz Sturm Graz – Rennes?

Mecz Sturm Graz – Rennes rozpoczyna się o godzinie 21:00, 16 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz Polsat Box Go, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,86 gola na mecz, 63,8% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 58,0% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Sturm Graz i Rennes są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Sturm Graz czy Rennes z BTTS w okolicach 63,8% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Sturm Graz – Rennes.

Jeśli mecz Sturm Graz – Rennes jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Sturm Graz – Rennes?

Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Sturm Graz i Rennes w bieżącym sezonie ich rozgrywek krajowych. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Sturm Graz i Rennes. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Sturm Graz i Rennes podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 16 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Sturm Graz albo Rennes znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP