Czechy 1:2 Chorwacja
Jak skończył się mecz Czechy – Chorwacja?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2, a padło w nim 3 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Czechy – Chorwacja. Wszystkie wskaźniki pochodzą z oficjalnych meczów reprezentacji i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów oraz historię bezpośrednich meczów.
Jakie są kursy na mecz Czechy – Chorwacja?
Superbet wycenia wygraną zespołu Czechy na 3,10, remis na 3,40, a zwycięstwo zespołu Chorwacja na 2,25. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 30% szans gospodarzom, 28% na remis i 42% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tej samej porannej aktualizacji.
| Zakład | LV BET | |
|---|---|---|
| 1Czechy | 3,10 | 3,15 |
| Xremis | 3,40 | 3,40 |
| 2Chorwacja | 2,25 | 2,25 |
| Obie drużyny strzelą | ||
| tak | 1,66 | 1,62 |
| nie | 2,17 | 2,20 |
| Liczba goli | ||
| powyżej 2,5 | 1,80 | 1,82 |
| poniżej 2,5 | 2,00 | 1,98 |
Kurs Superbetu 1,66 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 57% szans. W meczach zespołu Czechy obie strony trafiały w 66,7% spotkań, a w meczach zespołu Chorwacja w 55,6%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,80, czyli około 53%, przy 50,0% i 55,6% takich meczów u obu drużyn.
Co mówią liczby przed meczem Czechy – Chorwacja?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Chorwacja zbiera średnio 1,22 punktu na mecz, a Czechy 1,0 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 9 spotkań, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Chorwacja — 1,33 gola na mecz wobec 0,83 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Czechy — 1,33 bramki na mecz, podczas gdy Chorwacja traci średnio 1,67. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 17 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 66,7% i 55,6% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Czechy oraz 55,6% u zespołu Chorwacja, czyli 5,6 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Czechy i Chorwacja w bezpośrednim zestawieniu?
Tabela zestawia Czechy i Chorwacja w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.
| Wskaźnik | Czechy | Chorwacja |
|---|---|---|
| Rozgrywki | mecze reprezentacji | mecze reprezentacji |
| Rozegrane mecze | 6 | 9 |
| Bilans W-R-P | 1-3-2 | 3-2-4 |
| Punkty na mecz | 1,0 | 1,22 |
| Bramki strzelone | 5 | 12 |
| Bramki stracone | 8 | 15 |
| Średnio strzela | 0,83 | 1,33 |
| Średnio traci | 1,33 | 1,67 |
| Gole/mecz | 2,17 | 3,0 |
| BTTS | 66,7% | 55,6% |
| Over 1,5 | 83,3% | 77,8% |
| Over 2,5 | 50,0% | 55,6% |
| Over 3,5 | 0,0% | 22,2% |
| Czyste konta | 1 | 2 |
| Mecze bez gola | 2 | 2 |
| Forma | RWPRP | PPWWP |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Czechy w tym sezonie to 1-3-2, a zespołu Chorwacja — 3-2-4, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Czechy nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Chorwacja nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RWPRP oraz PPWWP.
Ostatnie spotkania, jakie Czechy i Chorwacja rozegrały w oficjalnych meczach reprezentacji, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Czechy — ostatnie mecze
Chorwacja — ostatnie mecze
Jak kończyły się mecze Czechy z Chorwacja?
Od 2011 roku te drużyny spotkały się 5 razy. Zespół Czechy nie wygrał żadnego, zespół Chorwacja wygrał 2 mecze, a liczba remisów to 3. Ostatnie spotkanie, rozegrane 09.10.2025, zakończyło się wynikiem 0:0 (Czechy – Chorwacja).
W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 16 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 4 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 3 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Czechy pada średnio 2,17 bramki, a w meczach Chorwacja — 3,0. Granicę 1,5 gola przekroczyło 83,3% meczów pierwszego zespołu i 77,8% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 50,0% i 55,6%, a próg 3,5 bramki 0,0% oraz 22,2%.
Czystych kont Czechy ma 1, a Chorwacja — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 2, drugi 2. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Czechy wypada u siebie, a Chorwacja na wyjeździe?
Ten mecz Czechy rozgrywa u siebie, a Chorwacja na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Czechy ma za sobą 3 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 1,67 straconego oraz 66,7% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Chorwacja ma 6 meczów, ze średnią 1,17 gola strzelonego i 2,17 straconego oraz 66,7% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Czechy wynosi średnio 2,67, a w wyjazdowych spotkaniach Chorwacja — 3,33. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 66,7% u gospodarza i 50,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 52,8%, wskaźnik BTTS 61,2%, a różnica w dorobku punktowym to 0,22 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Czechy – Chorwacja: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Gotowe propozycje na ten mecz razem z uzasadnieniem wrzucamy do darmowej grupy na Telegramie. Ta strona pokazuje surowe liczby, grupa pokazuje, co z nimi robimy — łącznie z sytuacjami, w których uznajemy, że lepiej dane spotkanie odpuścić.
Gdzie oglądać mecz Czechy – Chorwacja?
Mecz Czechy – Chorwacja rozpoczyna się o godzinie 20:45, 26 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz TVP przy meczach reprezentacji Polski, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Czechy i Chorwacja są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Czechy czy Chorwacja z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wszystko powyżej dotyczy meczów już rozegranych. Przy kilku spotkaniach na zespół każdy kolejny wynik przestawia średnie na tyle mocno, że traktowanie ich jako prognozy jest błędem. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Czechy – Chorwacja.
Jeśli mecz Czechy – Chorwacja jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Czechy – Chorwacja?
Podstawą są surowe wyniki ostatnich spotkań Czechy i Chorwacja, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Czechy i Chorwacja. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Czechy i Chorwacja podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 26 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Czechy albo Chorwacja znajdziesz już zaktualizowane wartości.