Macedonia Północna 0:3 Szwajcaria
Jak skończył się mecz Macedonia Północna – Szwajcaria?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:3, a padło w nim 3 bramki. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Macedonia Północna – Szwajcaria. Wszystkie wskaźniki pochodzą z oficjalnych meczów reprezentacji i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów.
Jakie są kursy na mecz Macedonia Północna – Szwajcaria?
Kursy Superbetu na ten mecz to 7,30 za wygraną zespołu Macedonia Północna, 4,75 za remis i 1,40 za zwycięstwo zespołu Szwajcaria. Bez marży bukmachera oznacza to mniej więcej 13% szans dla gospodarzy, 20% na remis i 67% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tej samej porannej aktualizacji.
| Zakład | LV BET | |
|---|---|---|
| 1Macedonia Północna | 7,30 | 7,75 |
| Xremis | 4,75 | 4,90 |
| 2Szwajcaria | 1,40 | 1,38 |
| Obie drużyny strzelą | ||
| tak | 2,00 | 2,05 |
| nie | 1,76 | 1,72 |
| Liczba goli | ||
| powyżej 2,5 | 1,73 | 1,75 |
| poniżej 2,5 | 2,10 | 2,07 |
Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 2,00, co odpowiada około 47% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,73, czyli mniej więcej 55%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 0,0% i 77,8% spotkań z golami po obu stronach oraz 0,0% i 55,6% spotkań z co najmniej trzema bramkami. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 27 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem Macedonia Północna – Szwajcaria?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Macedonia Północna zbiera średnio 3,0 punktu na mecz, a Szwajcaria 1,67 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 3 spotkania, drugi 9 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Szwajcaria — 1,78 gola na mecz wobec 1,33 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Macedonia Północna — 0,0 bramki na mecz, podczas gdy Szwajcaria traci średnio 1,33. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 20 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 0,0% u zespołu Macedonia Północna wobec 77,8% u zespołu Szwajcaria. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 0,0% u zespołu Macedonia Północna oraz 55,6% u zespołu Szwajcaria, czyli 55,6 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Macedonia Północna i Szwajcaria w bezpośrednim zestawieniu?
Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Macedonia Północna oraz Szwajcaria. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Macedonia Północna | Szwajcaria |
|---|---|---|
| Rozgrywki | mecze reprezentacji | mecze reprezentacji |
| Rozegrane mecze | 3 | 9 |
| Bilans W-R-P | 3-0-0 | 4-3-2 |
| Punkty na mecz | 3,0 | 1,67 |
| Bramki strzelone | 4 | 16 |
| Bramki stracone | 0 | 12 |
| Średnio strzela | 1,33 | 1,78 |
| Średnio traci | 0,0 | 1,33 |
| Gole/mecz | 1,33 | 3,11 |
| BTTS | 0,0% | 77,8% |
| Over 1,5 | 33,3% | 88,9% |
| Over 2,5 | 0,0% | 55,6% |
| Over 3,5 | 0,0% | 44,4% |
| Czyste konta | 3 | 2 |
| Mecze bez gola | 0 | 0 |
| Forma | WWW | WWWWP |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Macedonia Północna w tym sezonie to 3-0-0, a zespołu Szwajcaria — 4-3-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Macedonia Północna ma serię 3 zwycięstw z rzędu. Szwajcaria nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWW oraz WWWWP.
Ostatnie spotkania, jakie Macedonia Północna i Szwajcaria rozegrały w oficjalnych meczach reprezentacji, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Macedonia Północna — ostatnie mecze
Szwajcaria — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Macedonia Północna pada średnio 1,33 bramki, a w meczach Szwajcaria — 3,11. Granicę 1,5 gola przekroczyło 33,3% meczów pierwszego zespołu i 88,9% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 0,0% i 55,6%, a próg 3,5 bramki 0,0% oraz 44,4%.
Czystych kont Macedonia Północna ma 3, a Szwajcaria — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Macedonia Północna wypada u siebie, a Szwajcaria na wyjeździe?
Ten mecz Macedonia Północna rozgrywa u siebie, a Szwajcaria na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Macedonia Północna ma za sobą 2 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 0,0 straconego oraz 0,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Szwajcaria ma 3 mecze, ze średnią 1,33 gola strzelonego i 2,33 straconego oraz 66,7% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Macedonia Północna wynosi średnio 1,0, a w wyjazdowych spotkaniach Szwajcaria — 3,67. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 0,0% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Dane wskazują na spotkanie zamknięte. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 gola to dla tej pary zaledwie 27,8%, przy średniej 2,22 bramki na mecz. Obie drużyny grają dotąd nisko punktowane spotkania i w tę stronę prowadzą te liczby.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Macedonia Północna – Szwajcaria: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.
Gdzie oglądać mecz Macedonia Północna – Szwajcaria?
Mecz Macedonia Północna – Szwajcaria rozpoczyna się o godzinie 20:45, 26 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz TVP przy meczach reprezentacji Polski, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Macedonia Północna i Szwajcaria są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Macedonia Północna czy Szwajcaria z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Macedonia Północna – Szwajcaria.
Jeśli mecz Macedonia Północna – Szwajcaria jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Macedonia Północna – Szwajcaria?
Podstawą są surowe wyniki ostatnich spotkań Macedonia Północna i Szwajcaria, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Macedonia Północna – Szwajcaria, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Macedonia Północna i Szwajcaria tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 26 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Macedonia Północna albo Szwajcaria znajdziesz już zaktualizowane wartości.