Liga Narodów • 29 września 2026

Słowacja – Kazachstan
statystyki przed meczem

Kursy bukmacherów, xG, historia spotkań, przewidywane składy i statystyki obu drużyn.

Jak się skończyło

Słowacja  2:1  Kazachstan

Jak skończył się mecz Słowacja – Kazachstan?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1, a padło w nim 3 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Słowacja – Kazachstan — statystyki obu drużyn przed meczem
Liga Narodów  •  29 września 2026  •  20:45
SłowacjaPWRPW
VS
KazachstanPPPR
Stadion: Košická futbalová aréna  ·  Sędzia: Patrik Kolaric
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 29 września 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
1,83gole na mecz2,5
1,17średnio strzela0,25
0,67średnio traci2,25
33,3%BTTS25,0%
33,3%over 2,525,0%
1,67punkty na mecz0,25

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Słowacja – Kazachstan. Wszystkie wskaźniki pochodzą z oficjalnych meczów reprezentacji i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz Słowacja – Kazachstan?

Superbet wycenia wygraną zespołu Słowacja na 1,28, remis na 5,45, a zwycięstwo zespołu Kazachstan na 9,90. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 73% szans gospodarzom, 17% na remis i 9% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tej samej porannej aktualizacji.

ZakładLV BET
1Słowacja1,281,25
Xremis5,455,75
2Kazachstan9,9012,50
Obie drużyny strzelą
tak2,372,40
nie1,551,55
Liczba goli
powyżej 2,51,781,80
poniżej 2,52,022,02
Kursy z godz. 06:33 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
73%Słowacja
17%remis
9%Kazachstan

Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 2,37, co odpowiada około 40% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,78, czyli mniej więcej 53%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 33,3% i 25,0% spotkań z golami po obu stronach oraz 33,3% i 25,0% spotkań z co najmniej trzema bramkami. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 24 punktów procentowych.

Co mówią liczby przed meczem Słowacja – Kazachstan?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Słowacja zbiera średnio 1,67 punktu na mecz, a Kazachstan 0,25 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 4 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Słowacja — 1,17 gola na mecz wobec 0,25 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Słowacja — 0,67 bramki na mecz, podczas gdy Kazachstan traci średnio 2,25. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 8 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 33,3% i 25,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 33,3% u zespołu Słowacja oraz 25,0% u zespołu Kazachstan, czyli 8,3 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Słowacja i Kazachstan w bezpośrednim zestawieniu?

Tabela zestawia Słowacja i Kazachstan w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.

WskaźnikSłowacjaKazachstan
Rozgrywkimecze reprezentacjimecze reprezentacji
Rozegrane mecze64
Bilans W-R-P3-1-20-1-3
Punkty na mecz1,670,25
Bramki strzelone71
Bramki stracone49
Średnio strzela1,170,25
Średnio traci0,672,25
Gole/mecz1,832,5
BTTS33,3%25,0%
Over 1,550,0%75,0%
Over 2,533,3%25,0%
Over 3,516,7%25,0%
Czyste konta30
Mecze bez gola23
FormaPWRPWPPPR

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Słowacja w tym sezonie to 3-1-2, a zespołu Kazachstan — 0-1-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Słowacja nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Kazachstan nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PWRPW oraz PPPR.

Ostatnie spotkania, jakie Słowacja i Kazachstan rozegrały w oficjalnych meczach reprezentacji, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Słowacja — ostatnie mecze

16.11 Szwecja 1:2 P
19.11 Estonia 1:0 W
20.03 Słowenia 0:0 R
23.03 Słowenia 0:1 P
26.09 Mołdawia 2:0 W

Kazachstan — ostatnie mecze

13.10 Słowenia 0:1 P
14.11 Austria 0:2 P
17.11 Norwegia 0:5 P
26.09 Wyspy Owcze 1:1 R

Jak kończyły się dotychczasowe mecze Słowacja – Kazachstan?

Od 2018 roku te drużyny spotkały się 2 razy. Zespół Słowacja nie wygrał żadnego, zespół Kazachstan wygrał 2 mecze, a liczba remisów to 0. Ostatnie spotkanie, rozegrane 13.06.2022, zakończyło się wynikiem 2:1 (Kazachstan – Słowacja).

0Słowacja
0remisy
2Kazachstan
13.06.2022 Kazachstan – Słowacja 2:1 P
06.06.2022 Słowacja – Kazachstan 0:1 P

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Słowacja pada średnio 1,83 bramki, a w meczach Kazachstan — 2,5. Granicę 1,5 gola przekroczyło 50,0% meczów pierwszego zespołu i 75,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 33,3% i 25,0%, a próg 3,5 bramki 16,7% oraz 25,0%.

Czystych kont Słowacja ma 3, a Kazachstan — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 2, drugi 3. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Słowacja i Kazachstan?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Słowacja ma średnio 1,7 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Kazachstan 0,4. Słowacja oddaje przeciętnie 17,0 strzału w meczu, z czego 3,0 celnego, a Kazachstan odpowiednio 10,0 i 2,0.

Słowacjaśrednio na meczKazachstan
1,7xG0,4
1,0stworzone okazje1,0
17,0strzały10,0
3,0celne strzały2,0
68,0%posiadanie piłki58,0%
7,0rzuty rożne5,0
2,0żółte kartki2,0
8,0faule10,0

Słowacja strzela więcej, niż wynika z okazji: 2,0 gola na mecz przy xG 1,7. Tak wysoka skuteczność rzadko utrzymuje się przez cały sezon. Kazachstan strzela więcej, niż wynika z okazji: 1,0 gola na mecz przy xG 0,4. Tak wysoka skuteczność rzadko utrzymuje się przez cały sezon. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Słowacja wypada u siebie, a Kazachstan na wyjeździe?

Ten mecz Słowacja rozgrywa u siebie, a Kazachstan na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Słowacja ma za sobą 3 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 0,0 straconego oraz 0,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Kazachstan ma 2 mecze, ze średnią 0,5 gola strzelonego i 3,0 straconego oraz 50,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Słowacja wynosi średnio 1,0, a w wyjazdowych spotkaniach Kazachstan — 3,5. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 0,0% u gospodarza i 50,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy Słowacja i Kazachstan?

Najpewniej Słowacja wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-3-3: w bramce Dominik Greif, a w polu Ivan Schranz, Milan Škriniar, Adam Obert, David Hancko, Tomáš Suslov, Stanislav Lobotka, Ondrej Duda, Adrian Kapralik, David Strelec, Lukas Haraslin.

Najpewniej Kazachstan wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-3-3: w bramce Stas Pokatilov, a w polu Aleksandr Mrynskiy, Temirlan Yerlanov, Nuraly Alip, Yan Vorogovskiy, Islambek Kuat, Dinmukhamed Karaman, Bauyrzhan Islamkhan, Zhasulan Amir, Artur Shushenachev, Galymzhan Kenzhebek.

Słowacja 4-3-3Kazachstan 4-3-3

Mecz poprowadzi Patrik Kolaric. Trenerem zespołu Słowacja jest Vladimir Weiss, a zespołu Kazachstan John van't Schip. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
poniżej 2,5 bramki

Dane wskazują na spotkanie zamknięte. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 gola to dla tej pary zaledwie 29,1%, przy średniej 2,17 bramki na mecz. Obie drużyny grają dotąd nisko punktowane spotkania i w tę stronę prowadzą te liczby.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Słowacja – Kazachstan: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.

Gdzie oglądać mecz Słowacja – Kazachstan?

Mecz Słowacja – Kazachstan rozpoczyna się o godzinie 20:45, 29 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz TVP przy meczach reprezentacji Polski, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Słowacja i Kazachstan są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Słowacja czy Kazachstan z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Wszystko powyżej dotyczy meczów już rozegranych. Przy kilku spotkaniach na zespół każdy kolejny wynik przestawia średnie na tyle mocno, że traktowanie ich jako prognozy jest błędem. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Słowacja – Kazachstan.

Jeśli mecz Słowacja – Kazachstan jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Słowacja – Kazachstan?

Podstawą są surowe wyniki ostatnich spotkań Słowacja i Kazachstan, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Słowacja i Kazachstan. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Słowacja i Kazachstan podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 29 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Słowacja albo Kazachstan znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?

Kursy na tej stronie to poranny odczyt oferty Superbetu i LV BET z dnia meczu. xG, średnie sezonu, historię spotkań i przewidywane składy dostarcza serwis statystyczny Superbetu, naszego partnera. Oferta bukmacherów zmienia się do pierwszego gwizdka, więc liczby w tabeli traktuj jako punkt wyjścia i przed zakładem sprawdź kurs u bukmachera.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP