Liga Europy • 17 września 2026

FC Viktoria Pilzno – Royale Union SG
statystyki przed meczem

Kursy bukmacherów, xG, historia spotkań, przewidywane składy i statystyki obu drużyn.

Jak się skończyło

FC Viktoria Pilzno  0:3  Royale Union SG

Jak skończył się mecz FC Viktoria Pilzno – Royale Union SG?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:3, a padło w nim 3 bramki. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

FC Viktoria Pilzno – Royale Union SG — statystyki obu drużyn przed meczem
Liga Europy  •  17 września 2026  •  21:00
FC Viktoria PilznoWRWRP
VS
Royale Union SGRWWWW
Stadion: Doosan Aréna  ·  Sędzia: Yigal Frid
3,88gole na mecz3,67
2,0średnio strzela3,17
1,88średnio traci0,5
75,0%BTTS33,3%
62,5%over 2,583,3%
1,25punkty na mecz2,67

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem FC Viktoria Pilzno – Royale Union SG. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz FC Viktoria Pilzno – Royale Union SG?

Na zwycięstwo zespołu FC Viktoria Pilzno Superbet daje kurs 2,72, na remis 3,45, a na wygraną zespołu Royale Union SG 2,50. Przeliczone na procenty, już bez marży bukmachera, to około 35% dla gospodarzy, 27% na remis i 38% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tej samej porannej aktualizacji.

ZakładLV BET
1FC Viktoria Pilzno2,722,70
Xremis3,453,55
2Royale Union SG2,502,50
Obie drużyny strzelą
tak1,611,62
nie2,252,20
Liczba goli
powyżej 2,51,761,77
poniżej 2,52,052,05
Kursy z godz. 06:33 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
35%FC Viktoria Pilzno
27%remis
38%Royale Union SG

Kurs Superbetu 1,61 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 58% szans. W meczach zespołu FC Viktoria Pilzno obie strony trafiały w 75,0% spotkań, a w meczach zespołu Royale Union SG w 33,3%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,76, czyli około 54%, przy 62,5% i 83,3% takich meczów u obu drużyn. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 19 punktów procentowych.

Co mówią liczby przed meczem FC Viktoria Pilzno – Royale Union SG?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Royale Union SG zbiera średnio 2,67 punktu na mecz, a FC Viktoria Pilzno 1,25 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 8 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Royale Union SG — 3,17 gola na mecz wobec 2,0 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Royale Union SG — 0,5 bramki na mecz, podczas gdy FC Viktoria Pilzno traci średnio 1,88. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 35 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 75,0% u zespołu FC Viktoria Pilzno wobec 33,3% u zespołu Royale Union SG. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 62,5% u zespołu FC Viktoria Pilzno oraz 83,3% u zespołu Royale Union SG, czyli 20,8 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają FC Viktoria Pilzno i Royale Union SG w bezpośrednim zestawieniu?

Tabela zestawia FC Viktoria Pilzno i Royale Union SG w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.

WskaźnikFC Viktoria PilznoRoyale Union SG
Rozgrywki1. liga (Czechy)Jupiler Pro League
Rozegrane mecze86
Bilans W-R-P2-4-25-1-0
Punkty na mecz1,252,67
Bramki strzelone1619
Bramki stracone153
Średnio strzela2,03,17
Średnio traci1,880,5
Gole/mecz3,883,67
BTTS75,0%33,3%
Over 1,587,5%83,3%
Over 2,562,5%83,3%
Over 3,550,0%50,0%
Czyste konta24
Mecze bez gola11
FormaWRWRPRWWWW

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu FC Viktoria Pilzno w tym sezonie to 2-4-2, a zespołu Royale Union SG — 5-1-0, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. FC Viktoria Pilzno nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Royale Union SG ma serię 4 zwycięstw z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WRWRP oraz RWWWW.

Ostatnie spotkania, jakie FC Viktoria Pilzno i Royale Union SG rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

FC Viktoria Pilzno — ostatnie mecze

15.08 Zlin 3:2 W
30.08 Slovacko 1:1 R
05.09 Artis Brno 3:0 W
09.09 Hradec Kralove 0:0 R
13.09 Sigma Ołomuniec 2:3 P

Royale Union SG — ostatnie mecze

15.08 Zulte Waregem 0:0 R
30.08 Anderlecht 3:0 W
02.09 St. Truiden 3:0 W
05.09 Charleroi 3:2 W
12.09 Lommel SK 5:0 W

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach FC Viktoria Pilzno pada średnio 3,88 bramki, a w meczach Royale Union SG — 3,67. Granicę 1,5 gola przekroczyło 87,5% meczów pierwszego zespołu i 83,3% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 62,5% i 83,3%, a próg 3,5 bramki 50,0% oraz 50,0%.

Czystych kont FC Viktoria Pilzno ma 2, a Royale Union SG — 4. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają FC Viktoria Pilzno i Royale Union SG?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu FC Viktoria Pilzno ma średnio 6,9 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Royale Union SG -. FC Viktoria Pilzno oddaje przeciętnie 23,5 strzału w meczu, z czego 7,5 celnego, a Royale Union SG odpowiednio - i -.

FC Viktoria Pilznośrednio na meczRoyale Union SG

FC Viktoria Pilzno marnuje część sytuacji: zdobywa 2,5 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 6,9. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak FC Viktoria Pilzno wypada u siebie, a Royale Union SG na wyjeździe?

Ten mecz FC Viktoria Pilzno rozgrywa u siebie, a Royale Union SG na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie FC Viktoria Pilzno ma za sobą 5 meczów, ze średnią 1,6 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 60,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Royale Union SG ma 3 mecze, ze średnią 3,67 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach FC Viktoria Pilzno wynosi średnio 3,6, a w wyjazdowych spotkaniach Royale Union SG — 4,67. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 100,0% u gospodarza i 66,7% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy FC Viktoria Pilzno i Royale Union SG?

Najpewniej FC Viktoria Pilzno wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-4-1-1: w bramce Florian Wiegele, a w polu Amar Memic, Sampson Dweh, Denis Vavro, Merchas Doski, Tomas Ladra, Lukas Cerv, Filip Prebsl, Cheick Oumar Souare, Patrik Hrošovský, Prince Adu.

Najpewniej Royale Union SG wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-1-2: w bramce Herve Koffi, a w polu Kevin Mac Allister, Massire Sylla, Ondrej Kricfalusi, Louis Patris, Darius Olaru, Rob Schoofs, Guilherme Smith, Besfort Zeneli, Relebohile Mofokeng, Mateo Biondic.

FC Viktoria Pilzno 4-4-1-1Royale Union SG 3-4-1-2

Mecz poprowadzi Yigal Frid. Trenerem zespołu FC Viktoria Pilzno jest Radoslav Kovac, a zespołu Royale Union SG David Hubert. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
powyżej 2,5 bramki

Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 72,9%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,77 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz FC Viktoria Pilzno – Royale Union SG: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.

Gdzie oglądać mecz FC Viktoria Pilzno – Royale Union SG?

Mecz FC Viktoria Pilzno – Royale Union SG rozpoczyna się o godzinie 21:00, 17 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz Polsat Box Go, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,86 gola na mecz, 63,8% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 58,0% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości FC Viktoria Pilzno i Royale Union SG są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak FC Viktoria Pilzno czy Royale Union SG z BTTS w okolicach 63,8% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem FC Viktoria Pilzno – Royale Union SG.

Jeśli mecz FC Viktoria Pilzno – Royale Union SG jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu FC Viktoria Pilzno – Royale Union SG?

Podstawą są surowe wyniki spotkań FC Viktoria Pilzno i Royale Union SG z bieżącego sezonu ich rozgrywek krajowych, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na FC Viktoria Pilzno – Royale Union SG. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań FC Viktoria Pilzno i Royale Union SG tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 17 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu FC Viktoria Pilzno albo Royale Union SG znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?

Kursy odczytujemy rano w dniu meczu z publicznej oferty Superbetu i LV BET. Średnie sezonu razem z xG, historię bezpośrednich spotkań i przewidywane składy bierzemy z serwisu statystycznego Superbetu, naszego partnera. Kursy zmieniają się aż do pierwszego gwizdka, więc przed zakładem sprawdź aktualną ofertę u bukmachera.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP