Liga Europy • 17 września 2026

Juventus – NEC Nijmegen
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Jak się skończyło

Juventus  5:0  NEC Nijmegen

Jak skończył się mecz Juventus – NEC Nijmegen?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0, a padło w nim 5 bramek. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Juventus – NEC Nijmegen — statystyki obu drużyn przed meczem
Liga Europy  •  17 września 2026  •  21:00
JuventusWWRP
VS
NEC NijmegenWWPRP
Stadion: Allianz Stadium  ·  Sędzia: Oleksiy Derevinskiy
2,5gole na mecz3,83
1,5średnio strzela1,83
1,0średnio traci2,0
50,0%BTTS83,3%
25,0%over 2,5100,0%
1,75punkty na mecz1,17

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Juventus – NEC Nijmegen. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz Juventus – NEC Nijmegen?

Kursy Superbetu na ten mecz to 1,20 za wygraną zespołu Juventus, 7,00 za remis i 11,00 za zwycięstwo zespołu NEC Nijmegen. Bez marży bukmachera oznacza to mniej więcej 78% szans dla gospodarzy, 13% na remis i 9% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tej samej porannej aktualizacji.

ZakładSTSLV BET
1Juventus1,201,201,21
Xremis7,007,257,00
2NEC Nijmegen11,0012,5012,00
Obie drużyny strzelą
tak1,97—1,98
nie1,78—1,77
Liczba goli
powyżej 2,51,42—1,40
poniżej 2,52,85—2,95
Kursy z godz. 06:33 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
78%Juventus
13%remis
9%NEC Nijmegen

Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,97, co odpowiada około 47% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,42, czyli mniej więcej 67%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 50,0% i 83,3% spotkań z golami po obu stronach oraz 25,0% i 100,0% spotkań z co najmniej trzema bramkami. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „obie strzelą”: różnica to około 20 punktów procentowych.

Co mówią liczby przed meczem Juventus – NEC Nijmegen?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Juventus zbiera średnio 1,75 punktu na mecz, a NEC Nijmegen 1,17 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 4 spotkania, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma NEC Nijmegen — 1,83 gola na mecz wobec 1,5 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Juventus — 1,0 bramki na mecz, podczas gdy NEC Nijmegen traci średnio 2,0. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 17 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 50,0% u zespołu Juventus wobec 83,3% u zespołu NEC Nijmegen. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 25,0% u zespołu Juventus oraz 100,0% u zespołu NEC Nijmegen, czyli 75,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Juventus i NEC Nijmegen w bezpośrednim zestawieniu?

Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Juventus i NEC Nijmegen jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.

WskaźnikJuventusNEC Nijmegen
RozgrywkiSerie AEredivisie
Rozegrane mecze46
Bilans W-R-P2-1-12-1-3
Punkty na mecz1,751,17
Bramki strzelone611
Bramki stracone412
Średnio strzela1,51,83
Średnio traci1,02,0
Gole/mecz2,53,83
BTTS50,0%83,3%
Over 1,575,0%100,0%
Over 2,525,0%100,0%
Over 3,525,0%66,7%
Czyste konta20
Mecze bez gola01
FormaWWRPWWPRP

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Juventus w tym sezonie to 2-1-1, a zespołu NEC Nijmegen — 2-1-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Juventus nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. NEC Nijmegen nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWRP oraz WWPRP.

Ostatnie spotkania, jakie Juventus i NEC Nijmegen rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Juventus — ostatnie mecze

23.08 Frosinone 1:0 W
29.08 Parma 2:0 W
06.09 AC Milan 1:1 R
13.09 Sassuolo 2:3 P

NEC Nijmegen — ostatnie mecze

15.08 Willem II 4:1 W
29.08 Zwolle 3:1 W
05.09 Feyenoord 1:3 P
08.09 Excelsior 2:2 R
12.09 Cambuur 0:3 P

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Juventus pada średnio 2,5 bramki, a w meczach NEC Nijmegen — 3,83. Granicę 1,5 gola przekroczyło 75,0% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 25,0% i 100,0%, a próg 3,5 bramki 25,0% oraz 66,7%.

Czystych kont Juventus ma 2, a NEC Nijmegen — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Jak Juventus wypada u siebie, a NEC Nijmegen na wyjeździe?

Ten mecz Juventus rozgrywa u siebie, a NEC Nijmegen na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Juventus ma za sobą 2 mecze, ze średnią 1,5 gola strzelonego i 0,5 straconego oraz 0,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe NEC Nijmegen ma 3 mecze, ze średnią 2,33 gola strzelonego i 1,67 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Juventus wynosi średnio 2,0, a w wyjazdowych spotkaniach NEC Nijmegen — 4,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 66,7% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy Juventus i NEC Nijmegen?

Najpewniej Juventus wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Guglielmo Vicario, a w polu Pierre Kalulu, Bremer, Jhon Lucumi, Zeki Celik, Teun Koopmeiners, Douglas Luiz, Francisco Conceicao, Kerim Alajbegovic, Nicolas Gonzalez, Randal Kolo Muani.

Najpewniej NEC Nijmegen wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce Nikolas Polster, a w polu Tobias Storm, Philippe Sandler, Almugera Kabar, Willum Thor Willumsson, Darko Nejasmic, Dennis Geiger, Clement Mutahi Bischoff, Tjaronn Chery, Noe Lebreton, Kaj Sierhuis.

Juventus 4-2-3-1NEC Nijmegen 3-4-2-1

Mecz poprowadzi Oleksiy Derevinskiy. Trenerem zespołu Juventus jest Luciano Spalletti, a zespołu NEC Nijmegen Dick Schreuder. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
powyżej 2,5 bramki

Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 62,5%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,17 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Juventus – NEC Nijmegen: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.

Gdzie oglądać mecz Juventus – NEC Nijmegen?

Mecz Juventus – NEC Nijmegen rozpoczyna się o godzinie 21:00, 17 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz Polsat Box Go, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,86 gola na mecz, 63,8% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 58,0% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Juventus i NEC Nijmegen są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Juventus czy NEC Nijmegen z BTTS w okolicach 63,8% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Juventus – NEC Nijmegen.

Jeśli mecz Juventus – NEC Nijmegen jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Juventus – NEC Nijmegen?

Podstawą są surowe wyniki spotkań Juventus i NEC Nijmegen z bieżącego sezonu ich rozgrywek krajowych, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Juventus – NEC Nijmegen, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Juventus i NEC Nijmegen podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 17 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Juventus albo NEC Nijmegen znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP