Liga Mistrzów • 20 października 2026

VfB Stuttgart – Atl. Madryt
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

VfB Stuttgart – Atl. Madryt — statystyki obu drużyn przed meczem
Liga Mistrzów  •  20 października 2026  •  21:00
VS
Stadion: MHPArena
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 20 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
3,0gole na mecz3,0
1,33średnio strzela2,11
1,67średnio traci0,89
50,0%BTTS44,4%
50,0%over 2,577,8%
1,0punkty na mecz2,44

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem VfB Stuttgart – Atl. Madryt. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu oraz historię bezpośrednich meczów.

Jakie są kursy na mecz VfB Stuttgart – Atl. Madryt?

Na zwycięstwo zespołu VfB Stuttgart Superbet daje kurs 3,15, na remis 3,70, a na wygraną zespołu Atl. Madryt 2,07. Przeliczone na procenty, już bez marży bukmachera, to około 30% dla gospodarzy, 25% na remis i 45% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.

ZakładLV BET
1VfB Stuttgart3,153,25
Xremis3,703,90
2Atl. Madryt2,072,10
Obie drużyny strzelą
tak1,491,47
nie2,572,60
Liczba goli
powyżej 2,51,551,52
poniżej 2,52,452,50
Kursy z 18.10, godz. 07:17 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
30%VfB Stuttgart
25%remis
45%Atl. Madryt

Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,49, co odpowiada około 63% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,55, czyli mniej więcej 61%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 50,0% i 44,4% spotkań z golami po obu stronach oraz 50,0% i 77,8% spotkań z co najmniej trzema bramkami. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „obie strzelą”: różnica to około 16 punktów procentowych.

Co mówią liczby przed meczem VfB Stuttgart – Atl. Madryt?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Atl. Madryt zbiera średnio 2,44 punktu na mecz, a VfB Stuttgart 1,0 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 9 spotkań, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Atl. Madryt — 2,11 gola na mecz wobec 1,33 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Atl. Madryt — 0,89 bramki na mecz, podczas gdy VfB Stuttgart traci średnio 1,67. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 27 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 50,0% i 44,4% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu VfB Stuttgart oraz 77,8% u zespołu Atl. Madryt, czyli 27,8 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają VfB Stuttgart i Atl. Madryt w bezpośrednim zestawieniu?

Tabela zestawia VfB Stuttgart i Atl. Madryt w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.

WskaźnikVfB StuttgartAtl. Madryt
RozgrywkiBundesligaLaLiga
Rozegrane mecze69
Bilans W-R-P2-0-47-1-1
Punkty na mecz1,02,44
Bramki strzelone819
Bramki stracone108
Średnio strzela1,332,11
Średnio traci1,670,89
Gole/mecz3,03,0
BTTS50,0%44,4%
Over 1,566,7%88,9%
Over 2,550,0%77,8%
Over 3,533,3%33,3%
Czyste konta14
Mecze bez gola21
FormaWPPWPWWWWW

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu VfB Stuttgart w tym sezonie to 2-0-4, a zespołu Atl. Madryt — 7-1-1, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. VfB Stuttgart nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Atl. Madryt ma serię 5 zwycięstw z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WPPWP oraz WWWWW.

Ostatnie spotkania, jakie VfB Stuttgart i Atl. Madryt rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

VfB Stuttgart — ostatnie mecze

04.09 1. FC Koeln 4:1 W
12.09 TSG Hoffenheim 1:2 P
19.09 Borussia Dortmund 0:1 P
10.10 Paderborn 2:0 W
17.10 Hamburger SV 0:1 P

Atl. Madryt — ostatnie mecze

13.09 Real Sociedad 3:0 W
16.09 Osasuna 4:0 W
20.09 Real Madryt 2:1 W
10.10 Alaves 2:1 W
17.10 Espanyol 1:0 W

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach VfB Stuttgart pada średnio 3,0 bramki, a w meczach Atl. Madryt — 3,0. Granicę 1,5 gola przekroczyło 66,7% meczów pierwszego zespołu i 88,9% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 50,0% i 77,8%, a próg 3,5 bramki 33,3% oraz 33,3%.

Czystych kont VfB Stuttgart ma 1, a Atl. Madryt — 4. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 2, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają VfB Stuttgart i Atl. Madryt?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu VfB Stuttgart ma średnio 2,2 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Atl. Madryt 1,2. VfB Stuttgart oddaje przeciętnie 16,5 strzału w meczu, z czego 5,5 celnego, a Atl. Madryt odpowiednio 10,0 i 4,5.

VfB Stuttgartśrednio na meczAtl. Madryt
2,2xG1,2
5,5stworzone okazje1,5
16,5strzały10,0
5,5celne strzały4,5
63,0%posiadanie piłki56,5%
5,5rzuty rożne3,5
1,5żółte kartki1,0
14,0faule10,5

VfB Stuttgart strzela więcej, niż wynika z okazji: 3,0 gola na mecz przy xG 2,2. Tak wysoka skuteczność rzadko utrzymuje się przez cały sezon. Atl. Madryt strzela więcej, niż wynika z okazji: 1,5 gola na mecz przy xG 1,2. Tak wysoka skuteczność rzadko utrzymuje się przez cały sezon. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak VfB Stuttgart wypada u siebie, a Atl. Madryt na wyjeździe?

Ten mecz VfB Stuttgart rozgrywa u siebie, a Atl. Madryt na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie VfB Stuttgart ma za sobą 2 mecze, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 50,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Atl. Madryt ma 5 meczów, ze średnią 1,8 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 80,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach VfB Stuttgart wynosi średnio 3,0, a w wyjazdowych spotkaniach Atl. Madryt — 2,8. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 40,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
powyżej 2,5 bramki

Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 63,9%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,0 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz VfB Stuttgart – Atl. Madryt: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.

Gdzie oglądać mecz VfB Stuttgart – Atl. Madryt?

Mecz VfB Stuttgart – Atl. Madryt rozpoczyna się o godzinie 21:00, 20 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz Polsat Box Go, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,97 gola na mecz, 65,6% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 61,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości VfB Stuttgart i Atl. Madryt są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak VfB Stuttgart czy Atl. Madryt z BTTS w okolicach 65,6% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu VfB Stuttgart – Atl. Madryt.

Jeśli mecz VfB Stuttgart – Atl. Madryt jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu VfB Stuttgart – Atl. Madryt?

Liczby powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki ostatnich spotkań VfB Stuttgart oraz Atl. Madryt i przeliczamy je własnym narzędziem. Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na VfB Stuttgart – Atl. Madryt. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla VfB Stuttgart i Atl. Madryt podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 20 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu VfB Stuttgart albo Atl. Madryt znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP