Jupiler Pro League • 20 września 2026

Antwerp – Royale Union SG
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Jak się skończyło

Antwerp  0:2  Royale Union SG

Jak skończył się mecz Antwerp – Royale Union SG?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2, a padło w nim 2 bramki. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Antwerp – Royale Union SG — statystyki obu drużyn przed meczem
Jupiler Pro League  •  20 września 2026  •  13:30
AntwerpRPPPP
VS
Royale Union SGWWWWW
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 20 września 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas 18+ · graj odpowiedzialnie
3,71gole na mecz3,43
1,57średnio strzela3,0
2,14średnio traci0,43
57,1%BTTS28,6%
71,4%over 2,571,4%
1,0punkty na mecz2,71

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Antwerp – Royale Union SG. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.

Co mówią liczby przed meczem Antwerp – Royale Union SG?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Royale Union SG zbiera średnio 2,71 punktu na mecz, a Antwerp 1,0 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 7 spotkań, drugi 7 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Royale Union SG — 3,0 gola na mecz wobec 1,57 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Royale Union SG — 0,43 bramki na mecz, podczas gdy Antwerp traci średnio 2,14. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 32 bramki, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 57,1% i 28,6% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 71,4% u zespołu Antwerp oraz 71,4% u zespołu Royale Union SG, czyli 0,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Antwerp i Royale Union SG w bezpośrednim zestawieniu?

Tabela zestawia Antwerp i Royale Union SG w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.

WskaźnikAntwerpRoyale Union SG
RozgrywkiJupiler Pro LeagueJupiler Pro League
Rozegrane mecze77
Bilans W-R-P2-1-46-1-0
Punkty na mecz1,02,71
Bramki strzelone1121
Bramki stracone153
Średnio strzela1,573,0
Średnio traci2,140,43
Gole/mecz3,713,43
BTTS57,1%28,6%
Over 1,585,7%85,7%
Over 2,571,4%71,4%
Over 3,542,9%42,9%
Czyste konta15
Mecze bez gola21
FormaRPPPPWWWWW

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Antwerp w tym sezonie to 2-1-4, a zespołu Royale Union SG — 6-1-0, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Antwerp ma serię 4 porażek z rzędu. Royale Union SG ma serię 5 zwycięstw z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RPPPP oraz WWWWW.

Ostatnie spotkania, jakie Antwerp i Royale Union SG rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Antwerp — ostatnie mecze

22.08 Genk 4:4 R
30.08 St. Truiden 1:4 P
05.09 Standard Liege 0:1 P
13.09 Club Brugge 1:3 P
20.09 Royale Union SG 0:2 P

Royale Union SG — ostatnie mecze

30.08 Anderlecht 3:0 W
02.09 St. Truiden 3:0 W
05.09 Charleroi 3:2 W
12.09 Lommel SK 5:0 W
20.09 Antwerp 2:0 W

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Antwerp pada średnio 3,71 bramki, a w meczach Royale Union SG — 3,43. Granicę 1,5 gola przekroczyło 85,7% meczów pierwszego zespołu i 85,7% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 71,4% i 71,4%, a próg 3,5 bramki 42,9% oraz 42,9%.

Czystych kont Antwerp ma 1, a Royale Union SG — 5. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 2, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Jak Antwerp wypada u siebie, a Royale Union SG na wyjeździe?

Ten mecz Antwerp rozgrywa u siebie, a Royale Union SG na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Antwerp ma za sobą 4 mecze, ze średnią 1,75 gola strzelonego i 2,75 straconego oraz 75,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Royale Union SG ma 4 mecze, ze średnią 3,25 gola strzelonego i 0,75 straconego oraz 75,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Antwerp wynosi średnio 4,5, a w wyjazdowych spotkaniach Royale Union SG — 4,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 75,0% u gospodarza i 50,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
powyżej 2,5 bramki

Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 71,4%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,57 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Antwerp – Royale Union SG: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.

Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.

Gdzie oglądać mecz Antwerp – Royale Union SG?

Mecz Antwerp – Royale Union SG rozpoczyna się o godzinie 13:30, 20 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma nadawca posiadający prawa na Polskę, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,88 gola na mecz, 64,5% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 59,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Antwerp i Royale Union SG są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Antwerp czy Royale Union SG z BTTS w okolicach 64,5% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Wszystko powyżej dotyczy meczów już rozegranych. Przy kilku spotkaniach na zespół każdy kolejny wynik przestawia średnie na tyle mocno, że traktowanie ich jako prognozy jest błędem. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Antwerp – Royale Union SG.

Jeśli mecz Antwerp – Royale Union SG jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Antwerp – Royale Union SG?

Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Antwerp i Royale Union SG w bieżącym sezonie ich rozgrywek krajowych. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Antwerp – Royale Union SG. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Antwerp i Royale Union SG tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 20 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Antwerp albo Royale Union SG znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP