Liga Portugal • 20 września 2026

Santa Clara – Braga
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Jak się skończyło

Santa Clara  0:0  Braga

Jak skończył się mecz Santa Clara – Braga?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0, a padło w nim 0 bramek. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Santa Clara – Braga — statystyki obu drużyn przed meczem
Liga Portugal  •  20 września 2026  •  19:00
Santa ClaraWWRWW
VS
BragaRWWPW
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 20 września 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas 18+ · graj odpowiedzialnie
2,5gole na mecz2,4
1,83średnio strzela1,4
0,67średnio traci1,0
50,0%BTTS60,0%
50,0%over 2,560,0%
2,33punkty na mecz2,0

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Santa Clara – Braga. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.

Co mówią liczby przed meczem Santa Clara – Braga?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Santa Clara zbiera średnio 2,33 punktu na mecz, a Braga 2,0 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 5 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Santa Clara — 1,83 gola na mecz wobec 1,4 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Santa Clara — 0,67 bramki na mecz, podczas gdy Braga traci średnio 1,0. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 18 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 50,0% i 60,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Santa Clara oraz 60,0% u zespołu Braga, czyli 10,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Santa Clara i Braga w bezpośrednim zestawieniu?

Tabela zestawia Santa Clara i Braga w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.

WskaźnikSanta ClaraBraga
RozgrywkiLiga PortugalLiga Portugal
Rozegrane mecze65
Bilans W-R-P4-2-03-1-1
Punkty na mecz2,332,0
Bramki strzelone117
Bramki stracone45
Średnio strzela1,831,4
Średnio traci0,671,0
Gole/mecz2,52,4
BTTS50,0%60,0%
Over 1,566,7%60,0%
Over 2,550,0%60,0%
Over 3,533,3%20,0%
Czyste konta32
Mecze bez gola00
FormaWWRWWRWWPW

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Santa Clara w tym sezonie to 4-2-0, a zespołu Braga — 3-1-1, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Santa Clara ma serię 2 zwycięstw z rzędu. Braga nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWRWW oraz RWWPW.

Ostatnie spotkania, jakie Santa Clara i Braga rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Santa Clara — ostatnie mecze

15.08 Academico Viseu 1:0 W
23.08 Famalicao 1:0 W
29.08 Alverca 1:1 R
06.09 Rio Ave 4:0 W
13.09 Arouca 2:1 W

Braga — ostatnie mecze

09.08 Moreirense 2:2 R
31.08 Guimaraes 1:0 W
05.09 Alverca 2:1 W
10.09 Estrela 1:2 P
14.09 Estoril 1:0 W

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Santa Clara pada średnio 2,5 bramki, a w meczach Braga — 2,4. Granicę 1,5 gola przekroczyło 66,7% meczów pierwszego zespołu i 60,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 50,0% i 60,0%, a próg 3,5 bramki 33,3% oraz 20,0%.

Czystych kont Santa Clara ma 3, a Braga — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Jak Santa Clara wypada u siebie, a Braga na wyjeździe?

Ten mecz Santa Clara rozgrywa u siebie, a Braga na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Santa Clara ma za sobą 3 mecze, ze średnią 2,33 gola strzelonego i 0,67 straconego oraz 66,7% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Braga ma 3 mecze, ze średnią 1,67 gola strzelonego i 1,67 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Santa Clara wynosi średnio 3,0, a w wyjazdowych spotkaniach Braga — 3,33. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 33,3% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
brak wyraźnego wskazania

Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 55,0%, wskaźnik BTTS 55,0%, a różnica w dorobku punktowym to 0,33 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Santa Clara – Braga: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.

Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.

Gdzie oglądać mecz Santa Clara – Braga?

Mecz Santa Clara – Braga rozpoczyna się o godzinie 19:00, 20 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma nadawca posiadający prawa na Polskę, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,88 gola na mecz, 64,5% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 59,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Santa Clara i Braga są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Santa Clara czy Braga z BTTS w okolicach 64,5% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Santa Clara – Braga.

Jeśli mecz Santa Clara – Braga jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Santa Clara – Braga?

Liczby powstają u nas. Bierzemy wyniki meczów Santa Clara oraz Braga z bieżącego sezonu rozgrywek krajowych i przeliczamy je własnym narzędziem, Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Santa Clara – Braga. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Santa Clara i Braga tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 20 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Santa Clara albo Braga znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP