Kortrijk 1:0 Beveren
Jak skończył się mecz Kortrijk – Beveren?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0, a padło w nim 1 bramka. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Kortrijk – Beveren. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.
Co mówią liczby przed meczem Kortrijk – Beveren?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Beveren zbiera średnio 1,5 punktu na mecz, a Kortrijk 0,0 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Beveren — 1,17 gola na mecz wobec 0,17 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Beveren — 1,67 bramki na mecz, podczas gdy Kortrijk traci średnio 2,5. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 8 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 16,7% i 16,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 66,7% u zespołu Kortrijk oraz 66,7% u zespołu Beveren, czyli 0,0 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Kortrijk i Beveren w bezpośrednim zestawieniu?
W tabeli znajdziesz Kortrijk i Beveren opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Kortrijk | Beveren |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Jupiler Pro League | Jupiler Pro League |
| Rozegrane mecze | 6 | 6 |
| Bilans W-R-P | 0-0-6 | 3-0-3 |
| Punkty na mecz | 0,0 | 1,5 |
| Bramki strzelone | 1 | 7 |
| Bramki stracone | 15 | 10 |
| Średnio strzela | 0,17 | 1,17 |
| Średnio traci | 2,5 | 1,67 |
| Gole/mecz | 2,67 | 2,83 |
| BTTS | 16,7% | 16,7% |
| Over 1,5 | 83,3% | 83,3% |
| Over 2,5 | 66,7% | 66,7% |
| Over 3,5 | 16,7% | 33,3% |
| Czyste konta | 0 | 3 |
| Mecze bez gola | 5 | 2 |
| Forma | PPPPP | WPPWW |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Kortrijk w tym sezonie to 0-0-6, a zespołu Beveren — 3-0-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Kortrijk ma serię 6 porażek z rzędu. Beveren ma serię 2 zwycięstw z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PPPPP oraz WPPWW.
Ostatnie spotkania, jakie Kortrijk i Beveren rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Kortrijk — ostatnie mecze
Beveren — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Kortrijk pada średnio 2,67 bramki, a w meczach Beveren — 2,83. Granicę 1,5 gola przekroczyło 83,3% meczów pierwszego zespołu i 83,3% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 66,7% i 66,7%, a próg 3,5 bramki 16,7% oraz 33,3%.
Czystych kont Kortrijk ma 0, a Beveren — 3. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 5, drugi 2. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Kortrijk wypada u siebie, a Beveren na wyjeździe?
Ten mecz Kortrijk rozgrywa u siebie, a Beveren na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Kortrijk ma za sobą 3 mecze, ze średnią 0,33 gola strzelonego i 2,67 straconego oraz 66,7% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Beveren ma 3 mecze, ze średnią 0,33 gola strzelonego i 3,33 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Kortrijk wynosi średnio 3,0, a w wyjazdowych spotkaniach Beveren — 3,67. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 33,3% u gospodarza i 33,3% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Dane przechylają się w stronę meczu, w którym trafi tylko jedna ekipa. Uśredniony wskaźnik BTTS wynosi dla tej pary 16,7%, co oznacza, że w zdecydowanej większości dotychczasowych spotkań obu zespołów jedna ze stron zostawała bez gola.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Kortrijk – Beveren: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.
Gotowe propozycje na ten mecz razem z uzasadnieniem wrzucamy do darmowej grupy na Telegramie. Ta strona pokazuje surowe liczby, grupa pokazuje, co z nimi robimy — łącznie z sytuacjami, w których uznajemy, że lepiej dane spotkanie odpuścić.
Gdzie oglądać mecz Kortrijk – Beveren?
Mecz Kortrijk – Beveren rozpoczyna się o godzinie 19:15, 20 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma nadawca posiadający prawa na Polskę, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,88 gola na mecz, 64,5% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 59,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Kortrijk i Beveren są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Kortrijk czy Beveren z BTTS w okolicach 64,5% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Kortrijk – Beveren.
Jeśli mecz Kortrijk – Beveren jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Kortrijk – Beveren?
Podstawą są surowe wyniki spotkań Kortrijk i Beveren z bieżącego sezonu ich rozgrywek krajowych, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Kortrijk i Beveren. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Kortrijk i Beveren podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 20 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Kortrijk albo Beveren znajdziesz już zaktualizowane wartości.