LaLiga • 13 września 2026

Getafe – A Coruna
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Jak się skończyło

Getafe  1:1  A Coruna

Jak skończył się mecz Getafe – A Coruna?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a padło w nim 2 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Getafe – A Coruna — statystyki obu drużyn przed meczem
LaLiga  •  13 września 2026  •  18:30
GetafePWPR
VS
A CorunaRRWW
1,75gole na mecz3,25
0,5średnio strzela2,0
1,25średnio traci1,25
25,0%BTTS100,0%
25,0%over 2,550,0%
1,0punkty na mecz2,0

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Getafe – A Coruna. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.

Co mówią liczby przed meczem Getafe – A Coruna?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. A Coruna zbiera średnio 2,0 punktu na mecz, a Getafe 1,0 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 4 spotkania, drugi 4 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma A Coruna — 2,0 gola na mecz wobec 0,5 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Getafe — 1,25 bramki na mecz, podczas gdy A Coruna traci średnio 1,25. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 10 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 25,0% u zespołu Getafe wobec 100,0% u zespołu A Coruna. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 25,0% u zespołu Getafe oraz 50,0% u zespołu A Coruna, czyli 25,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Getafe i A Coruna w bezpośrednim zestawieniu?

Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Getafe i A Coruna jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.

WskaźnikGetafeA Coruna
RozgrywkiLaLigaLaLiga
Rozegrane mecze44
Bilans W-R-P1-1-22-2-0
Punkty na mecz1,02,0
Bramki strzelone28
Bramki stracone55
Średnio strzela0,52,0
Średnio traci1,251,25
Gole/mecz1,753,25
BTTS25,0%100,0%
Over 1,550,0%100,0%
Over 2,525,0%50,0%
Over 3,50,0%50,0%
Czyste konta10
Mecze bez gola20
FormaPWPRRRWW

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Getafe w tym sezonie to 1-1-2, a zespołu A Coruna — 2-2-0, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Getafe nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. A Coruna ma serię 2 zwycięstw z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PWPR oraz RRWW.

Ostatnie spotkania, jakie Getafe i A Coruna rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Getafe — ostatnie mecze

15.08 Alaves 0:3 P
23.08 Racing Santander 1:0 W
31.08 Osasuna 0:1 P
07.09 Celta Vigo 1:1 R

A Coruna — ostatnie mecze

17.08 Elche 1:1 R
24.08 Malaga 1:1 R
30.08 Valencia 3:1 W
05.09 Villarreal 3:2 W

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Getafe pada średnio 1,75 bramki, a w meczach A Coruna — 3,25. Granicę 1,5 gola przekroczyło 50,0% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 25,0% i 50,0%, a próg 3,5 bramki 0,0% oraz 50,0%.

Czystych kont Getafe ma 1, a A Coruna — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 2, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Jak Getafe wypada u siebie, a A Coruna na wyjeździe?

Ten mecz Getafe rozgrywa u siebie, a A Coruna na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Getafe ma za sobą 2 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 0,5 straconego oraz 0,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe A Coruna ma 2 mecze, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 1,5 straconego oraz 50,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Getafe wynosi średnio 1,5, a w wyjazdowych spotkaniach A Coruna — 3,5. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
brak wyraźnego wskazania

Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 37,5%, wskaźnik BTTS 62,5%, a różnica w dorobku punktowym to 1,0 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Getafe – A Coruna: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.

Gotowe propozycje na ten mecz razem z uzasadnieniem wrzucamy do darmowej grupy na Telegramie. Ta strona pokazuje surowe liczby, grupa pokazuje, co z nimi robimy — łącznie z sytuacjami, w których uznajemy, że lepiej dane spotkanie odpuścić.

Gdzie oglądać mecz Getafe – A Coruna?

Mecz Getafe – A Coruna rozpoczyna się o godzinie 18:30, 13 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,86 gola na mecz, 65,1% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Getafe i A Coruna są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Getafe czy A Coruna z BTTS w okolicach 65,1% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Getafe – A Coruna.

Jeśli mecz Getafe – A Coruna jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Getafe – A Coruna?

Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Getafe i A Coruna w bieżącym sezonie ich rozgrywek krajowych. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Getafe – A Coruna. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Getafe i A Coruna podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 13 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Getafe albo A Coruna znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP