LaLiga • 13 września 2026

Celta Vigo – Malaga
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Jak się skończyło

Celta Vigo  1:1  Malaga

Jak skończył się mecz Celta Vigo – Malaga?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a padło w nim 2 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Celta Vigo – Malaga — statystyki obu drużyn przed meczem
LaLiga  •  13 września 2026  •  14:00
Celta VigoRPPRR
VS
MalagaPRPR
1,4gole na mecz2,0
0,4średnio strzela0,25
1,0średnio traci1,75
40,0%BTTS25,0%
20,0%over 2,525,0%
0,6punkty na mecz0,5

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Celta Vigo – Malaga. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.

Co mówią liczby przed meczem Celta Vigo – Malaga?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Celta Vigo zbiera średnio 0,6 punktu na mecz, a Malaga 0,5 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 5 spotkań, drugi 4 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Celta Vigo — 0,4 gola na mecz wobec 0,25 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Celta Vigo — 1,0 bramki na mecz, podczas gdy Malaga traci średnio 1,75. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 3 bramki, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 40,0% i 25,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 20,0% u zespołu Celta Vigo oraz 25,0% u zespołu Malaga, czyli 5,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Celta Vigo i Malaga w bezpośrednim zestawieniu?

Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Celta Vigo i Malaga jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.

WskaźnikCelta VigoMalaga
RozgrywkiLaLigaLaLiga
Rozegrane mecze54
Bilans W-R-P0-3-20-2-2
Punkty na mecz0,60,5
Bramki strzelone21
Bramki stracone57
Średnio strzela0,40,25
Średnio traci1,01,75
Gole/mecz1,42,0
BTTS40,0%25,0%
Over 1,560,0%75,0%
Over 2,520,0%25,0%
Over 3,50,0%25,0%
Czyste konta21
Mecze bez gola33
FormaRPPRRPRPR

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Celta Vigo w tym sezonie to 0-3-2, a zespołu Malaga — 0-2-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Celta Vigo ma serię 2 remisów z rzędu. Malaga nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RPPRR oraz PRPR.

Ostatnie spotkania, jakie Celta Vigo i Malaga rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Celta Vigo — ostatnie mecze

22.08 Valencia 0:0 R
27.08 Osasuna 1:2 P
30.08 Ath. Bilbao 0:2 P
03.09 Real Sociedad 0:0 R
07.09 Getafe 1:1 R

Malaga — ostatnie mecze

19.08 Atl. Madryt 0:2 P
24.08 A Coruna 1:1 R
30.08 Real Madryt 0:4 P
06.09 Levante 0:0 R

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Celta Vigo pada średnio 1,4 bramki, a w meczach Malaga — 2,0. Granicę 1,5 gola przekroczyło 60,0% meczów pierwszego zespołu i 75,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 20,0% i 25,0%, a próg 3,5 bramki 0,0% oraz 25,0%.

Czystych kont Celta Vigo ma 2, a Malaga — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 3, drugi 3. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Jak Celta Vigo wypada u siebie, a Malaga na wyjeździe?

Ten mecz Celta Vigo rozgrywa u siebie, a Malaga na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Celta Vigo ma za sobą 2 mecze, ze średnią 0,5 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 50,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Malaga ma 2 mecze, ze średnią 0,0 gola strzelonego i 3,0 straconego oraz 50,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Celta Vigo wynosi średnio 2,5, a w wyjazdowych spotkaniach Malaga — 3,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 0,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
poniżej 2,5 bramki

Dane wskazują na spotkanie zamknięte. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 gola to dla tej pary zaledwie 22,5%, przy średniej 1,7 bramki na mecz. Obie drużyny grają dotąd nisko punktowane spotkania i w tę stronę prowadzą te liczby.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Celta Vigo – Malaga: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.

Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.

Gdzie oglądać mecz Celta Vigo – Malaga?

Mecz Celta Vigo – Malaga rozpoczyna się o godzinie 14:00, 13 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,86 gola na mecz, 65,1% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Celta Vigo i Malaga są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Celta Vigo czy Malaga z BTTS w okolicach 65,1% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Wszystko powyżej dotyczy meczów już rozegranych. Przy kilku spotkaniach na zespół każdy kolejny wynik przestawia średnie na tyle mocno, że traktowanie ich jako prognozy jest błędem. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Celta Vigo – Malaga.

Jeśli mecz Celta Vigo – Malaga jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Celta Vigo – Malaga?

Liczby powstają u nas. Bierzemy wyniki meczów Celta Vigo oraz Malaga z bieżącego sezonu rozgrywek krajowych i przeliczamy je własnym narzędziem, Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Celta Vigo – Malaga. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Celta Vigo i Malaga podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 13 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Celta Vigo albo Malaga znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP