Levante 2:4 Barcelona
Jak skończył się mecz Levante – Barcelona?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:4, a padło w nim 6 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Levante – Barcelona. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.
Co mówią liczby przed meczem Levante – Barcelona?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Barcelona zbiera średnio 3,0 punktu na mecz, a Levante 1,25 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 4 spotkania, drugi 4 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Barcelona — 4,25 gola na mecz wobec 1,25 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Barcelona — 0,5 bramki na mecz, podczas gdy Levante traci średnio 1,25. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 22 bramki, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 25,0% i 25,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Levante oraz 75,0% u zespołu Barcelona, czyli 25,0 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Levante i Barcelona w bezpośrednim zestawieniu?
W tabeli znajdziesz Levante i Barcelona opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Levante | Barcelona |
|---|---|---|
| Rozgrywki | LaLiga | LaLiga |
| Rozegrane mecze | 4 | 4 |
| Bilans W-R-P | 1-2-1 | 4-0-0 |
| Punkty na mecz | 1,25 | 3,0 |
| Bramki strzelone | 5 | 17 |
| Bramki stracone | 5 | 2 |
| Średnio strzela | 1,25 | 4,25 |
| Średnio traci | 1,25 | 0,5 |
| Gole/mecz | 2,5 | 4,75 |
| BTTS | 25,0% | 25,0% |
| Over 1,5 | 50,0% | 100,0% |
| Over 2,5 | 50,0% | 75,0% |
| Over 3,5 | 25,0% | 75,0% |
| Czyste konta | 2 | 3 |
| Mecze bez gola | 3 | 0 |
| Forma | PRWR | WWWW |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Levante w tym sezonie to 1-2-1, a zespołu Barcelona — 4-0-0, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Levante nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Barcelona ma serię 4 zwycięstw z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PRWR oraz WWWW.
Ostatnie spotkania, jakie Levante i Barcelona rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Levante — ostatnie mecze
Barcelona — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Levante pada średnio 2,5 bramki, a w meczach Barcelona — 4,75. Granicę 1,5 gola przekroczyło 50,0% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 50,0% i 75,0%, a próg 3,5 bramki 25,0% oraz 75,0%.
Czystych kont Levante ma 2, a Barcelona — 3. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 3, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Levante wypada u siebie, a Barcelona na wyjeździe?
Ten mecz Levante rozgrywa u siebie, a Barcelona na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Levante ma za sobą 1 mecz, ze średnią 5,0 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Barcelona ma 2 mecze, ze średnią 5,0 gola strzelonego i 0,0 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Levante wynosi średnio 7,0, a w wyjazdowych spotkaniach Barcelona — 5,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 100,0% u gospodarza i 0,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 62,5%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,62 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Levante – Barcelona: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.
Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.
za wygraną Barcelony w meczu z Levante
Oferta dla nowych graczy, którzy zakładają konto w czasie trwania promocji. Warunki ustala bukmacher — my ich nie zmieniamy i nie przyjmujemy zakładów. Treści 18+.
Gdzie oglądać mecz Levante – Barcelona?
Mecz Levante – Barcelona rozpoczyna się o godzinie 16:15, 13 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,86 gola na mecz, 65,1% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Levante i Barcelona są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Levante czy Barcelona z BTTS w okolicach 65,1% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Levante – Barcelona.
Jeśli mecz Levante – Barcelona jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Levante – Barcelona?
Podstawą są surowe wyniki spotkań Levante i Barcelona z bieżącego sezonu ich rozgrywek krajowych, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Levante – Barcelona, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Levante i Barcelona podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 13 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Levante albo Barcelona znajdziesz już zaktualizowane wartości.