LaLiga • 12 września 2026

Real Madryt – Vallecano
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Jak się skończyło

Real Madryt  4:1  Vallecano

Jak skończył się mecz Real Madryt – Vallecano?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1, a padło w nim 5 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Real Madryt – Vallecano — statystyki obu drużyn przed meczem
LaLiga  •  12 września 2026  •  21:00
Real MadrytWWWP
VS
VallecanoPRPW
3,25gole na mecz4,25
2,5średnio strzela1,75
0,75średnio traci2,5
50,0%BTTS100,0%
75,0%over 2,575,0%
2,25punkty na mecz1,0

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Real Madryt – Vallecano. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.

Co mówią liczby przed meczem Real Madryt – Vallecano?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Real Madryt zbiera średnio 2,25 punktu na mecz, a Vallecano 1,0 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 4 spotkania, drugi 4 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Real Madryt — 2,5 gola na mecz wobec 1,75 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Real Madryt — 0,75 bramki na mecz, podczas gdy Vallecano traci średnio 2,5. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 17 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 50,0% u zespołu Real Madryt wobec 100,0% u zespołu Vallecano. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 75,0% u zespołu Real Madryt oraz 75,0% u zespołu Vallecano, czyli 0,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Real Madryt i Vallecano w bezpośrednim zestawieniu?

Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Real Madryt i Vallecano jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.

WskaźnikReal MadrytVallecano
RozgrywkiLaLigaLaLiga
Rozegrane mecze44
Bilans W-R-P3-0-11-1-2
Punkty na mecz2,251,0
Bramki strzelone107
Bramki stracone310
Średnio strzela2,51,75
Średnio traci0,752,5
Gole/mecz3,254,25
BTTS50,0%100,0%
Over 1,575,0%100,0%
Over 2,575,0%75,0%
Over 3,550,0%50,0%
Czyste konta10
Mecze bez gola10
FormaWWWPPRPW

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Real Madryt w tym sezonie to 3-0-1, a zespołu Vallecano — 1-1-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Real Madryt nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Vallecano nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWWP oraz PRPW.

Ostatnie spotkania, jakie Real Madryt i Vallecano rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Real Madryt — ostatnie mecze

22.08 Espanyol 2:1 W
26.08 Real Sociedad 4:1 W
30.08 Malaga 4:0 W
04.09 Betis 0:1 P

Vallecano — ostatnie mecze

15.08 Sevilla 1:2 P
20.08 Alaves 1:1 R
31.08 Barcelona 2:5 P
05.09 Racing Santander 3:2 W

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Real Madryt pada średnio 3,25 bramki, a w meczach Vallecano — 4,25. Granicę 1,5 gola przekroczyło 75,0% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 75,0% i 75,0%, a próg 3,5 bramki 50,0% oraz 50,0%.

Czystych kont Real Madryt ma 1, a Vallecano — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Jak Real Madryt wypada u siebie, a Vallecano na wyjeździe?

Ten mecz Real Madryt rozgrywa u siebie, a Vallecano na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Real Madryt ma za sobą 2 mecze, ze średnią 4,0 gola strzelonego i 0,5 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Vallecano ma 2 mecze, ze średnią 1,5 gola strzelonego i 3,5 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Real Madryt wynosi średnio 4,5, a w wyjazdowych spotkaniach Vallecano — 5,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
powyżej 2,5 bramki

Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 75,0%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,75 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Real Madryt – Vallecano: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.

Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.

Superbet Promocja na ten mecz
400 PLN

za wygraną Realu Madryt w meczu z Rayo Vallecano

Oferta dla nowych graczy, którzy zakładają konto w czasie trwania promocji. Warunki ustala bukmacher — my ich nie zmieniamy i nie przyjmujemy zakładów. Treści 18+.

Gdzie oglądać mecz Real Madryt – Vallecano?

Mecz Real Madryt – Vallecano rozpoczyna się o godzinie 21:00, 12 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,85 gola na mecz, 63,3% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 58,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Real Madryt i Vallecano są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Real Madryt czy Vallecano z BTTS w okolicach 63,3% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Real Madryt – Vallecano.

Jeśli mecz Real Madryt – Vallecano jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Real Madryt – Vallecano?

Podstawą są surowe wyniki spotkań Real Madryt i Vallecano z bieżącego sezonu ich rozgrywek krajowych, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Real Madryt i Vallecano. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Real Madryt i Vallecano tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 12 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Real Madryt albo Vallecano znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP