Premier League • 10 października 2026

Ipswich – Fulham
statystyki przed meczem

Kursy bukmacherów, xG, historia spotkań, przewidywane składy i statystyki obu drużyn.

Jak się skończyło

Ipswich  2:1  Fulham

Jak skończył się mecz Ipswich – Fulham?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1, a padło w nim 3 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Ipswich – Fulham — statystyki obu drużyn przed meczem
Premier League  •  10 października 2026  •  16:00
IpswichWPPWP
VS
FulhamPPPRR
Stadion: Portman Road  ·  Sędzia: Lewis Smith
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 10 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i STS i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
3,6gole na mecz2,6
1,4średnio strzela1,0
2,2średnio traci1,6
60,0%BTTS60,0%
60,0%over 2,540,0%
1,2punkty na mecz0,4

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Ipswich – Fulham. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz Ipswich – Fulham?

Superbet wycenia wygraną zespołu Ipswich na 2,72, remis na 3,45, a zwycięstwo zespołu Fulham na 2,50. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 35% szans gospodarzom, 27% na remis i 38% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tego samego odczytu.

ZakładSTSLV BET
1Ipswich2,722,802,85
Xremis3,453,303,40
2Fulham2,502,402,50
Obie drużyny strzelą
tak1,61—1,55
nie2,30—2,40
Liczba goli
powyżej 2,51,73—1,70
poniżej 2,52,10—2,15
Kursy z 10.10, godz. 06:34 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
35%Ipswich
27%remis
38%Fulham

Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,61, co odpowiada około 59% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,73, czyli mniej więcej 55%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 60,0% i 60,0% spotkań z golami po obu stronach oraz 60,0% i 40,0% spotkań z co najmniej trzema bramkami.

Co mówią liczby przed meczem Ipswich – Fulham?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Ipswich zbiera średnio 1,2 punktu na mecz, a Fulham 0,4 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 5 spotkań, drugi 5 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Ipswich — 1,4 gola na mecz wobec 1,0 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Fulham — 1,6 bramki na mecz, podczas gdy Ipswich traci średnio 2,2. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 12 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 60,0% i 60,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 60,0% u zespołu Ipswich oraz 40,0% u zespołu Fulham, czyli 20,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Ipswich i Fulham w bezpośrednim zestawieniu?

Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Ipswich oraz Fulham. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.

WskaźnikIpswichFulham
RozgrywkiPremier LeaguePremier League
Rozegrane mecze55
Bilans W-R-P2-0-30-2-3
Punkty na mecz1,20,4
Bramki strzelone75
Bramki stracone118
Średnio strzela1,41,0
Średnio traci2,21,6
Gole/mecz3,62,6
BTTS60,0%60,0%
Over 1,580,0%60,0%
Over 2,560,0%40,0%
Over 3,540,0%40,0%
Czyste konta01
Mecze bez gola22
FormaWPPWPPPPRR

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Ipswich w tym sezonie to 2-0-3, a zespołu Fulham — 0-2-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Ipswich nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Fulham ma serię 2 remisów z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WPPWP oraz PPPRR.

Ostatnie spotkania, jakie Ipswich i Fulham rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Ipswich — ostatnie mecze

22.08 Sunderland 2:1 W
30.08 Manchester Utd 2:5 P
04.09 Liverpool 0:2 P
12.09 Crystal Palace 3:2 W
19.09 Everton 0:1 P

Fulham — ostatnie mecze

24.08 Chelsea 2:3 P
30.08 Sunderland 0:1 P
05.09 Crystal Palace 2:3 P
12.09 Liverpool 0:0 R
20.09 Manchester Utd 1:1 R

Jak kończyły się dotychczasowe mecze Ipswich – Fulham?

Od 1999 roku te drużyny spotkały się 16 razy. Zespół Ipswich wygrał 5 meczów, zespół Fulham wygrał 6 meczów, a liczba remisów to 5. Ostatnie spotkanie, rozegrane 05.01.2025, zakończyło się wynikiem 2:2 (Fulham – Ipswich).

5Ipswich
5remisy
6Fulham

W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 12 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 3 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 2 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.

05.01.2025 Fulham – Ipswich 2:2 R
31.08.2024 Ipswich – Fulham 1:1 R
01.11.2023 Ipswich – Fulham 1:3 P
16.09.2020 Ipswich – Fulham 0:1 P
02.01.2018 Fulham – Ipswich 0:1 W

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Ipswich pada średnio 3,6 bramki, a w meczach Fulham — 2,6. Granicę 1,5 gola przekroczyło 80,0% meczów pierwszego zespołu i 60,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 60,0% i 40,0%, a próg 3,5 bramki 40,0% oraz 40,0%.

Czystych kont Ipswich ma 0, a Fulham — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 2, drugi 2. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Ipswich i Fulham?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Ipswich ma średnio 1,5 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Fulham 1,5. Ipswich oddaje przeciętnie 11,6 strzału w meczu, z czego 4,6 celnego, a Fulham odpowiednio 14,4 i 4,4.

Ipswichśrednio na meczFulham
1,5xG1,5
2,5stworzone okazje2,0
11,6strzały14,4
4,6celne strzały4,4
45,0%posiadanie piłki54,2%
3,6rzuty rożne5,6
2,0żółte kartki1,6
11,6faule10,0

Ipswich strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,4 gola na mecz przy xG 1,5. Fulham marnuje część sytuacji: zdobywa 1,0 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,5. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Ipswich wypada u siebie, a Fulham na wyjeździe?

Ten mecz Ipswich rozgrywa u siebie, a Fulham na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Ipswich ma za sobą 2 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 1,5 straconego oraz 50,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Fulham ma 2 mecze, ze średnią 0,0 gola strzelonego i 0,5 straconego oraz 0,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Ipswich wynosi średnio 2,5, a w wyjazdowych spotkaniach Fulham — 0,5. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 0,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy Ipswich i Fulham?

Najpewniej Ipswich wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Christian Walton, a w polu Abdoul Ouattara, Issa Diop, Dara O'Shea, Leif Davis, Sasa Lukić, Exequiel Palacios, Jack Clarke, Julio Enciso, Jaden Philogene, Emersonn Da Silva.

Najpewniej Fulham wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Bernd Leno, a w polu Timoty Castagne, David Affengruber, Calvin Ughelumba, Antonee Robinson, Sander Berge, Shea Charles, Oscar Bobb, Joshua King, Alex Iwobi, Gonzalo Garcia.

Ipswich 4-2-3-1Fulham 4-2-3-1

Mecz poprowadzi Lewis Smith. Trenerem zespołu Ipswich jest Gary O'Neil, a zespołu Fulham Alvaro Arbeloa. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
brak wyraźnego wskazania

Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 50,0%, wskaźnik BTTS 60,0%, a różnica w dorobku punktowym to 0,8 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Ipswich – Fulham: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Gotowe propozycje na ten mecz razem z uzasadnieniem wrzucamy do darmowej grupy na Telegramie. Ta strona pokazuje surowe liczby, grupa pokazuje, co z nimi robimy — łącznie z sytuacjami, w których uznajemy, że lepiej dane spotkanie odpuścić.

Gdzie oglądać mecz Ipswich – Fulham?

Mecz Ipswich – Fulham rozpoczyna się o godzinie 16:00, 10 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Canal+ Sport oraz Viaplay, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,96 gola na mecz, 65,0% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 61,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Ipswich i Fulham są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Ipswich czy Fulham z BTTS w okolicach 65,0% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Wszystko powyżej dotyczy meczów już rozegranych. Przy kilku spotkaniach na zespół każdy kolejny wynik przestawia średnie na tyle mocno, że traktowanie ich jako prognozy jest błędem. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Ipswich – Fulham.

Jeśli mecz Ipswich – Fulham jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Ipswich – Fulham?

Liczby powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki ostatnich spotkań Ipswich oraz Fulham i przeliczamy je własnym narzędziem. Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Ipswich i Fulham. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Ipswich i Fulham podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 10 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Ipswich albo Fulham znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?

Kursy na tej stronie to odczyt oferty Superbetu, STS i LV BET z datą i godziną podaną pod tabelą; w dniu meczu rano je odświeżamy. xG, średnie sezonu, historię spotkań i przewidywane składy dostarcza serwis statystyczny Superbetu, naszego partnera. Oferta bukmacherów zmienia się do pierwszego gwizdka, więc liczby w tabeli traktuj jako punkt wyjścia i przed zakładem sprawdź kurs u bukmachera.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP