San Marino 0:7 Finlandia
Jak skończył się mecz San Marino – Finlandia?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:7, a padło w nim 7 bramek. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem San Marino – Finlandia. Wszystkie wskaźniki pochodzą z oficjalnych meczów reprezentacji i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów oraz historię bezpośrednich meczów.
Jakie są kursy na mecz San Marino – Finlandia?
Na zwycięstwo zespołu San Marino Superbet daje kurs 24,00, na remis 9,50, a na wygraną zespołu Finlandia 1,09. Przeliczone na procenty, już bez marży bukmachera, to około 4% dla gospodarzy, 10% na remis i 86% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tej samej porannej aktualizacji.
| Zakład | LV BET | |
|---|---|---|
| 1San Marino | 24,00 | 24,00 |
| Xremis | 9,50 | 8,50 |
| 2Finlandia | 1,09 | 1,12 |
| Obie drużyny strzelą | ||
| tak | 3,45 | 3,10 |
| nie | 1,29 | 1,33 |
| Liczba goli | ||
| powyżej 2,5 | 1,55 | 1,50 |
| poniżej 2,5 | 2,42 | 2,55 |
Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 3,45, co odpowiada około 27% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,55, czyli mniej więcej 61%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 100,0% i 33,3% spotkań z golami po obu stronach oraz 66,7% i 33,3% spotkań z co najmniej trzema bramkami. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „obie strzelą”: różnica to około 40 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem San Marino – Finlandia?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. San Marino zbiera średnio 1,33 punktu na mecz, a Finlandia 0,0 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 3 spotkania, drugi 3 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma San Marino — 1,67 gola na mecz wobec 0,33 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje San Marino — 1,33 bramki na mecz, podczas gdy Finlandia traci średnio 2,0. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 6 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu San Marino wobec 33,3% u zespołu Finlandia. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 66,7% u zespołu San Marino oraz 33,3% u zespołu Finlandia, czyli 33,4 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają San Marino i Finlandia w bezpośrednim zestawieniu?
Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla San Marino oraz Finlandia. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | San Marino | Finlandia |
|---|---|---|
| Rozgrywki | mecze reprezentacji | mecze reprezentacji |
| Rozegrane mecze | 3 | 3 |
| Bilans W-R-P | 1-1-1 | 0-0-3 |
| Punkty na mecz | 1,33 | 0,0 |
| Bramki strzelone | 5 | 1 |
| Bramki stracone | 4 | 6 |
| Średnio strzela | 1,67 | 0,33 |
| Średnio traci | 1,33 | 2,0 |
| Gole/mecz | 3,0 | 2,33 |
| BTTS | 100,0% | 33,3% |
| Over 1,5 | 100,0% | 66,7% |
| Over 2,5 | 66,7% | 33,3% |
| Over 3,5 | 33,3% | 33,3% |
| Czyste konta | 0 | 0 |
| Mecze bez gola | 0 | 2 |
| Forma | RWP | PPP |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu San Marino w tym sezonie to 1-1-1, a zespołu Finlandia — 0-0-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. San Marino nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Finlandia ma serię 3 porażek z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RWP oraz PPP.
Ostatnie spotkania, jakie San Marino i Finlandia rozegrały w oficjalnych meczach reprezentacji, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
San Marino — ostatnie mecze
Finlandia — ostatnie mecze
Jak kończyły się mecze San Marino z Finlandia?
Od 2018 roku te drużyny spotkały się 2 razy. Zespół San Marino nie wygrał żadnego, zespół Finlandia wygrał 2 mecze, a liczba remisów to 0. Ostatnie spotkanie, rozegrane 20.11.2023, zakończyło się wynikiem 1:2 (San Marino – Finlandia).
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach San Marino pada średnio 3,0 bramki, a w meczach Finlandia — 2,33. Granicę 1,5 gola przekroczyło 100,0% meczów pierwszego zespołu i 66,7% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 66,7% i 33,3%, a próg 3,5 bramki 33,3% oraz 33,3%.
Czystych kont San Marino ma 0, a Finlandia — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 2. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak San Marino wypada u siebie, a Finlandia na wyjeździe?
Ten mecz San Marino rozgrywa u siebie, a Finlandia na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie San Marino ma za sobą 1 mecz, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 0,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Finlandia ma 1 mecz, ze średnią 0,0 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 0,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach San Marino wynosi średnio 2,0, a w wyjazdowych spotkaniach Finlandia — 1,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 100,0% u gospodarza i 0,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Liczby przechylają się w stronę bramek po obu stronach. Uśredniony wskaźnik BTTS dla tej pary wynosi 66,7%, a żaden z zespołów nie zachowuje czystego konta na tyle często, żeby ten obraz podważyć. To najlepiej udokumentowana tendencja w całym zestawieniu.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz San Marino – Finlandia: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Gotowe propozycje na ten mecz razem z uzasadnieniem wrzucamy do darmowej grupy na Telegramie. Ta strona pokazuje surowe liczby, grupa pokazuje, co z nimi robimy — łącznie z sytuacjami, w których uznajemy, że lepiej dane spotkanie odpuścić.
Gdzie oglądać mecz San Marino – Finlandia?
Mecz San Marino – Finlandia rozpoczyna się o godzinie 18:00, 26 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz TVP przy meczach reprezentacji Polski, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości San Marino i Finlandia są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak San Marino czy Finlandia z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu San Marino – Finlandia.
Jeśli mecz San Marino – Finlandia jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu San Marino – Finlandia?
Liczby powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki ostatnich spotkań San Marino oraz Finlandia i przeliczamy je własnym narzędziem. Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na San Marino – Finlandia. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla San Marino i Finlandia podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 26 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu San Marino albo Finlandia znajdziesz już zaktualizowane wartości.