Liga Narodów • 26 września 2026

Słowacja – Mołdawia
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Jak się skończyło

Słowacja  2:0  Mołdawia

Jak skończył się mecz Słowacja – Mołdawia?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0, a padło w nim 2 bramki. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Słowacja – Mołdawia — statystyki obu drużyn przed meczem
Liga Narodów  •  26 września 2026  •  20:45
SłowacjaWPWRP
VS
MołdawiaPWR
Stadion: Futbal Tatran Aréna
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 26 września 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i LV BET 18+ · graj odpowiedzialnie
1,8gole na mecz1,33
1,0średnio strzela0,67
0,8średnio traci0,67
40,0%BTTS33,3%
40,0%over 2,50,0%
1,4punkty na mecz1,33

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Słowacja – Mołdawia. Wszystkie wskaźniki pochodzą z oficjalnych meczów reprezentacji i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów.

Jakie są kursy na mecz Słowacja – Mołdawia?

Kursy Superbetu na ten mecz to 1,28 za wygraną zespołu Słowacja, 5,55 za remis i 9,80 za zwycięstwo zespołu Mołdawia. Bez marży bukmachera oznacza to mniej więcej 73% szans dla gospodarzy, 17% na remis i 10% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tej samej porannej aktualizacji.

ZakładLV BET
1Słowacja1,281,28
Xremis5,555,60
2Mołdawia9,8010,50
Obie drużyny strzelą
tak2,322,37
nie1,571,55
Liczba goli
powyżej 2,51,761,80
poniżej 2,52,052,02
Kursy z godz. 12:14 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
73%Słowacja
17%remis
10%Mołdawia

Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 2,32, co odpowiada około 40% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,76, czyli mniej więcej 54%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 40,0% i 33,3% spotkań z golami po obu stronach oraz 40,0% i 0,0% spotkań z co najmniej trzema bramkami. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 34 punktów procentowych.

Co mówią liczby przed meczem Słowacja – Mołdawia?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Słowacja zbiera średnio 1,4 punktu na mecz, a Mołdawia 1,33 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 5 spotkań, drugi 3 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Słowacja — 1,0 gola na mecz wobec 0,67 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Mołdawia — 0,67 bramki na mecz, podczas gdy Słowacja traci średnio 0,8. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 7 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 40,0% i 33,3% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 40,0% u zespołu Słowacja oraz 0,0% u zespołu Mołdawia, czyli 40,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Słowacja i Mołdawia w bezpośrednim zestawieniu?

Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Słowacja oraz Mołdawia. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.

WskaźnikSłowacjaMołdawia
Rozgrywkimecze reprezentacjimecze reprezentacji
Rozegrane mecze53
Bilans W-R-P2-1-21-1-1
Punkty na mecz1,41,33
Bramki strzelone52
Bramki stracone42
Średnio strzela1,00,67
Średnio traci0,80,67
Gole/mecz1,81,33
BTTS40,0%33,3%
Over 1,540,0%33,3%
Over 2,540,0%0,0%
Over 3,520,0%0,0%
Czyste konta21
Mecze bez gola21
FormaWPWRPPWR

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Słowacja w tym sezonie to 2-1-2, a zespołu Mołdawia — 1-1-1, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Słowacja nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Mołdawia nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WPWRP oraz PWR.

Ostatnie spotkania, jakie Słowacja i Mołdawia rozegrały w oficjalnych meczach reprezentacji, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Słowacja — ostatnie mecze

14.10 Azerbejdżan 3:1 W
16.11 Szwecja 1:2 P
19.11 Estonia 1:0 W
20.03 Słowenia 0:0 R
23.03 Słowenia 0:1 P

Mołdawia — ostatnie mecze

13.10 Malta 0:1 P
16.11 Andora 1:0 W
09.06 Armenia 1:1 R

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Słowacja pada średnio 1,8 bramki, a w meczach Mołdawia — 1,33. Granicę 1,5 gola przekroczyło 40,0% meczów pierwszego zespołu i 33,3% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 40,0% i 0,0%, a próg 3,5 bramki 20,0% oraz 0,0%.

Czystych kont Słowacja ma 2, a Mołdawia — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 2, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Jak Słowacja wypada u siebie, a Mołdawia na wyjeździe?

Ten mecz Słowacja rozgrywa u siebie, a Mołdawia na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Słowacja ma za sobą 2 mecze, ze średnią 0,5 gola strzelonego i 0,0 straconego oraz 0,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Mołdawia ma 3 mecze, ze średnią 0,67 gola strzelonego i 0,67 straconego oraz 0,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Słowacja wynosi średnio 0,5, a w wyjazdowych spotkaniach Mołdawia — 1,33. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 0,0% u gospodarza i 33,3% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
poniżej 2,5 bramki

Dane wskazują na spotkanie zamknięte. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 gola to dla tej pary zaledwie 20,0%, przy średniej 1,56 bramki na mecz. Obie drużyny grają dotąd nisko punktowane spotkania i w tę stronę prowadzą te liczby.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Słowacja – Mołdawia: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.

Gdzie oglądać mecz Słowacja – Mołdawia?

Mecz Słowacja – Mołdawia rozpoczyna się o godzinie 20:45, 26 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz TVP przy meczach reprezentacji Polski, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,94 gola na mecz, 65,4% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 60,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Słowacja i Mołdawia są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Słowacja czy Mołdawia z BTTS w okolicach 65,4% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Słowacja – Mołdawia.

Jeśli mecz Słowacja – Mołdawia jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Słowacja – Mołdawia?

Podstawą są surowe wyniki ostatnich spotkań Słowacja i Mołdawia, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Słowacja – Mołdawia. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Słowacja i Mołdawia podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 26 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Słowacja albo Mołdawia znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP