Ligue 1 • 20 września 2026

Nice – Lille
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Jak się skończyło

Nice  2:1  Lille

Jak skończył się mecz Nice – Lille?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1, a padło w nim 3 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Nice – Lille — statystyki obu drużyn przed meczem
Ligue 1  •  20 września 2026  •  17:15
NiceRPRP
VS
LilleWRWW
1,5gole na mecz2,25
0,25średnio strzela1,75
1,25średnio traci0,5
25,0%BTTS25,0%
25,0%over 2,525,0%
0,5punkty na mecz2,5

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Nice – Lille. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.

Co mówią liczby przed meczem Nice – Lille?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Lille zbiera średnio 2,5 punktu na mecz, a Nice 0,5 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 4 spotkania, drugi 4 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Lille — 1,75 gola na mecz wobec 0,25 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Lille — 0,5 bramki na mecz, podczas gdy Nice traci średnio 1,25. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 8 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 25,0% i 25,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 25,0% u zespołu Nice oraz 25,0% u zespołu Lille, czyli 0,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Nice i Lille w bezpośrednim zestawieniu?

Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Nice i Lille jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.

WskaźnikNiceLille
RozgrywkiLigue 1Ligue 1
Rozegrane mecze44
Bilans W-R-P0-2-23-1-0
Punkty na mecz0,52,5
Bramki strzelone17
Bramki stracone52
Średnio strzela0,251,75
Średnio traci1,250,5
Gole/mecz1,52,25
BTTS25,0%25,0%
Over 1,550,0%75,0%
Over 2,525,0%25,0%
Over 3,50,0%25,0%
Czyste konta13
Mecze bez gola30
FormaRPRPWRWW

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Nice w tym sezonie to 0-2-2, a zespołu Lille — 3-1-0, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Nice nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Lille ma serię 2 zwycięstw z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RPRP oraz WRWW.

Ostatnie spotkania, jakie Nice i Lille rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Nice — ostatnie mecze

22.08 Lorient 0:0 R
30.08 Paris FC 0:3 P
05.09 Le Mans 1:1 R
12.09 Auxerre 0:1 P

Lille — ostatnie mecze

23.08 Angers 2:0 W
28.08 PSG 2:2 R
03.09 Toulouse 1:0 W
13.09 Troyes 2:0 W

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Nice pada średnio 1,5 bramki, a w meczach Lille — 2,25. Granicę 1,5 gola przekroczyło 50,0% meczów pierwszego zespołu i 75,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 25,0% i 25,0%, a próg 3,5 bramki 0,0% oraz 25,0%.

Czystych kont Nice ma 1, a Lille — 3. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 3, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Jak Nice wypada u siebie, a Lille na wyjeździe?

Ten mecz Nice rozgrywa u siebie, a Lille na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Nice ma za sobą 2 mecze, ze średnią 0,5 gola strzelonego i 0,5 straconego oraz 0,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Lille ma 2 mecze, ze średnią 1,5 gola strzelonego i 0,0 straconego oraz 0,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Nice wynosi średnio 1,0, a w wyjazdowych spotkaniach Lille — 1,5. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 0,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
poniżej 2,5 bramki

Dane wskazują na spotkanie zamknięte. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 gola to dla tej pary zaledwie 25,0%, przy średniej 1,88 bramki na mecz. Obie drużyny grają dotąd nisko punktowane spotkania i w tę stronę prowadzą te liczby.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Nice – Lille: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.

Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.

Gdzie oglądać mecz Nice – Lille?

Mecz Nice – Lille rozpoczyna się o godzinie 17:15, 20 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,88 gola na mecz, 64,5% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 59,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Nice i Lille są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Nice czy Lille z BTTS w okolicach 64,5% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Nice – Lille.

Jeśli mecz Nice – Lille jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Nice – Lille?

Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Nice i Lille w bieżącym sezonie ich rozgrywek krajowych. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Nice – Lille. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Nice i Lille tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 20 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Nice albo Lille znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP