Ligue 1 • 20 września 2026

Auxerre – Brest
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Jak się skończyło

Auxerre  2:1  Brest

Jak skończył się mecz Auxerre – Brest?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1, a padło w nim 3 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Auxerre – Brest — statystyki obu drużyn przed meczem
Ligue 1  •  20 września 2026  •  15:00
AuxerrePPPWW
VS
BrestRRWPP
3,8gole na mecz3,0
1,4średnio strzela1,4
2,4średnio traci1,6
80,0%BTTS80,0%
80,0%over 2,580,0%
1,2punkty na mecz1,0

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Auxerre – Brest. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.

Co mówią liczby przed meczem Auxerre – Brest?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Auxerre zbiera średnio 1,2 punktu na mecz, a Brest 1,0 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 5 spotkań, drugi 5 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Auxerre — 1,4 gola na mecz wobec 1,4 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Brest — 1,6 bramki na mecz, podczas gdy Auxerre traci średnio 2,4. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 14 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 80,0% i 80,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 80,0% u zespołu Auxerre oraz 80,0% u zespołu Brest, czyli 0,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Auxerre i Brest w bezpośrednim zestawieniu?

Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Auxerre oraz Brest. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.

WskaźnikAuxerreBrest
RozgrywkiLigue 1Ligue 1
Rozegrane mecze55
Bilans W-R-P2-0-31-2-2
Punkty na mecz1,21,0
Bramki strzelone77
Bramki stracone128
Średnio strzela1,41,4
Średnio traci2,41,6
Gole/mecz3,83,0
BTTS80,0%80,0%
Over 1,580,0%80,0%
Over 2,580,0%80,0%
Over 3,560,0%40,0%
Czyste konta10
Mecze bez gola01
FormaPPPWWRRWPP

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Auxerre w tym sezonie to 2-0-3, a zespołu Brest — 1-2-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Auxerre ma serię 2 zwycięstw z rzędu. Brest ma serię 2 porażek z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PPPWW oraz RRWPP.

Ostatnie spotkania, jakie Auxerre i Brest rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Auxerre — ostatnie mecze

22.08 Lens 2:5 P
29.08 Angers 1:3 P
04.09 Lyon 1:3 P
12.09 Nice 1:0 W
20.09 Brest 2:1 W

Brest — ostatnie mecze

22.08 Le Mans 2:2 R
29.08 Toulouse 2:2 R
05.09 Le Havre 2:1 W
13.09 PSG 0:1 P
20.09 Auxerre 1:2 P

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Auxerre pada średnio 3,8 bramki, a w meczach Brest — 3,0. Granicę 1,5 gola przekroczyło 80,0% meczów pierwszego zespołu i 80,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 80,0% i 80,0%, a próg 3,5 bramki 60,0% oraz 40,0%.

Czystych kont Auxerre ma 1, a Brest — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Jak Auxerre wypada u siebie, a Brest na wyjeździe?

Ten mecz Auxerre rozgrywa u siebie, a Brest na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Auxerre ma za sobą 3 mecze, ze średnią 1,33 gola strzelonego i 1,33 straconego oraz 66,7% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Brest ma 3 mecze, ze średnią 1,67 gola strzelonego i 1,67 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Auxerre wynosi średnio 2,67, a w wyjazdowych spotkaniach Brest — 3,33. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 66,7% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
powyżej 2,5 bramki

Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 80,0%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,4 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Auxerre – Brest: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.

Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.

Gdzie oglądać mecz Auxerre – Brest?

Mecz Auxerre – Brest rozpoczyna się o godzinie 15:00, 20 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,88 gola na mecz, 64,5% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 59,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Auxerre i Brest są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Auxerre czy Brest z BTTS w okolicach 64,5% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Auxerre – Brest.

Jeśli mecz Auxerre – Brest jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Auxerre – Brest?

Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Auxerre i Brest w bieżącym sezonie ich rozgrywek krajowych. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Auxerre i Brest. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Auxerre i Brest tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 20 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Auxerre albo Brest znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP