Getafe 1:0 Malaga
Jak skończył się mecz Getafe – Malaga?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0, a padło w nim 1 bramka. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Getafe – Malaga. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz Getafe – Malaga?
Na zwycięstwo zespołu Getafe Superbet daje kurs 2,05, na remis 3,05, a na wygraną zespołu Malaga 4,15. Przeliczone na procenty, już bez marży bukmachera, to około 46% dla gospodarzy, 31% na remis i 23% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tej samej porannej aktualizacji.
| Zakład | STS | LV BET | |
|---|---|---|---|
| 1Getafe | 2,05 | 2,05 | 2,05 |
| Xremis | 3,05 | 2,90 | 3,05 |
| 2Malaga | 4,15 | 4,10 | 4,40 |
| Obie drużyny strzelą | |||
| tak | 2,35 | — | 2,27 |
| nie | 1,59 | — | 1,60 |
| Liczba goli | |||
| powyżej 2,5 | 2,77 | — | 2,75 |
| poniżej 2,5 | 1,44 | — | 1,45 |
Kurs Superbetu 2,35 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 40% szans. W meczach zespołu Getafe obie strony trafiały w 33,3% spotkań, a w meczach zespołu Malaga w 50,0%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 2,77, czyli około 34%, przy 16,7% i 33,3% takich meczów u obu drużyn.
Co mówią liczby przed meczem Getafe – Malaga?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Getafe zbiera średnio 0,83 punktu na mecz, a Malaga 0,5 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Getafe — 0,5 gola na mecz wobec 0,5 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Getafe — 1,17 bramki na mecz, podczas gdy Malaga traci średnio 1,83. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 6 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 33,3% i 50,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 16,7% u zespołu Getafe oraz 33,3% u zespołu Malaga, czyli 16,6 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Getafe i Malaga w bezpośrednim zestawieniu?
W tabeli znajdziesz Getafe i Malaga opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Getafe | Malaga |
|---|---|---|
| Rozgrywki | LaLiga | LaLiga |
| Rozegrane mecze | 6 | 6 |
| Bilans W-R-P | 1-2-3 | 0-3-3 |
| Punkty na mecz | 0,83 | 0,5 |
| Bramki strzelone | 3 | 3 |
| Bramki stracone | 7 | 11 |
| Średnio strzela | 0,5 | 0,5 |
| Średnio traci | 1,17 | 1,83 |
| Gole/mecz | 1,67 | 2,33 |
| BTTS | 33,3% | 50,0% |
| Over 1,5 | 50,0% | 83,3% |
| Over 2,5 | 16,7% | 33,3% |
| Over 3,5 | 0,0% | 33,3% |
| Czyste konta | 1 | 1 |
| Mecze bez gola | 3 | 3 |
| Forma | WPRRP | RPRRP |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Getafe w tym sezonie to 1-2-3, a zespołu Malaga — 0-3-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Getafe nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Malaga nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WPRRP oraz RPRRP.
Ostatnie spotkania, jakie Getafe i Malaga rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Getafe — ostatnie mecze
Malaga — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Getafe pada średnio 1,67 bramki, a w meczach Malaga — 2,33. Granicę 1,5 gola przekroczyło 50,0% meczów pierwszego zespołu i 83,3% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 16,7% i 33,3%, a próg 3,5 bramki 0,0% oraz 33,3%.
Czystych kont Getafe ma 1, a Malaga — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 3, drugi 3. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Getafe i Malaga?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Getafe ma średnio 0,6 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Malaga 0,9. Getafe oddaje przeciętnie 10,3 strzału w meczu, z czego 2,0 celnego, a Malaga odpowiednio 9,8 i 1,7.
Getafe strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 0,5 gola na mecz przy xG 0,6. Malaga marnuje część sytuacji: zdobywa 0,5 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 0,9. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Getafe wypada u siebie, a Malaga na wyjeździe?
Ten mecz Getafe rozgrywa u siebie, a Malaga na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Getafe ma za sobą 3 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 0,67 straconego oraz 0,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Malaga ma 3 mecze, ze średnią 0,33 gola strzelonego i 2,33 straconego oraz 33,3% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Getafe wynosi średnio 1,67, a w wyjazdowych spotkaniach Malaga — 2,67. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 66,7% u gospodarza i 33,3% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy Getafe i Malaga?
Najpewniej Getafe wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-1-2: w bramce David Soria, a w polu Djene Dakonam, Nemanja Gudelj, Zaid Romero, Andres Garcia, Orel Mangala, Francho Serrano, Davinchi, Ivan Azon Monzon, Martin Satriano, Enes Ünal.
Najpewniej Malaga wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-1-4-1: w bramce Alfonso Herrero, a w polu Carlos Puga, Angel Recio, Einar Galilea, Jose Salinas, Izan Merino, David Larrubia, Dani Lorenzo, Carlos Dotor, Pablo Martinez, Chupete.
Mecz poprowadzi Javier Alberola Rojas. Trenerem zespołu Getafe jest Pepe Bordalas, a zespołu Malaga Juan Funes. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Dane wskazują na spotkanie zamknięte. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 gola to dla tej pary zaledwie 25,0%, przy średniej 2,0 bramki na mecz. Obie drużyny grają dotąd nisko punktowane spotkania i w tę stronę prowadzą te liczby.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Getafe – Malaga: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.
Gdzie oglądać mecz Getafe – Malaga?
Mecz Getafe – Malaga rozpoczyna się o godzinie 14:00, 20 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,89 gola na mecz, 64,9% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 59,5% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Getafe i Malaga są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Getafe czy Malaga z BTTS w okolicach 64,9% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Getafe – Malaga.
Jeśli mecz Getafe – Malaga jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Getafe – Malaga?
Podstawą są surowe wyniki spotkań Getafe i Malaga z bieżącego sezonu ich rozgrywek krajowych, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Getafe – Malaga, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Getafe i Malaga podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 20 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Getafe albo Malaga znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy odczytujemy rano w dniu meczu z publicznej oferty Superbetu, STS i LV BET. Średnie sezonu razem z xG, historię bezpośrednich spotkań i przewidywane składy bierzemy z serwisu statystycznego Superbetu, naszego partnera. Kursy zmieniają się aż do pierwszego gwizdka, więc przed zakładem sprawdź aktualną ofertę u bukmachera.