Villarreal 1:2 Betis
Jak skończył się mecz Villarreal – Betis?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2, a padło w nim 3 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Villarreal – Betis. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.
Co mówią liczby przed meczem Villarreal – Betis?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Betis zbiera średnio 2,25 punktu na mecz, a Villarreal 0,5 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 4 spotkania, drugi 4 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Villarreal — 1,5 gola na mecz wobec 1,25 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Betis — 1,25 bramki na mecz, podczas gdy Villarreal traci średnio 2,0. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 11 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 75,0% u zespołu Villarreal wobec 25,0% u zespołu Betis. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 75,0% u zespołu Villarreal oraz 25,0% u zespołu Betis, czyli 50,0 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Villarreal i Betis w bezpośrednim zestawieniu?
Tabela zestawia Villarreal i Betis w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.
| Wskaźnik | Villarreal | Betis |
|---|---|---|
| Rozgrywki | LaLiga | LaLiga |
| Rozegrane mecze | 4 | 4 |
| Bilans W-R-P | 0-2-2 | 3-0-1 |
| Punkty na mecz | 0,5 | 2,25 |
| Bramki strzelone | 6 | 5 |
| Bramki stracone | 8 | 5 |
| Średnio strzela | 1,5 | 1,25 |
| Średnio traci | 2,0 | 1,25 |
| Gole/mecz | 3,5 | 2,5 |
| BTTS | 75,0% | 25,0% |
| Over 1,5 | 75,0% | 25,0% |
| Over 2,5 | 75,0% | 25,0% |
| Over 3,5 | 75,0% | 25,0% |
| Czyste konta | 0 | 3 |
| Mecze bez gola | 1 | 0 |
| Forma | RRPP | WWPW |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Villarreal w tym sezonie to 0-2-2, a zespołu Betis — 3-0-1, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Villarreal ma serię 2 porażek z rzędu. Betis nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RRPP oraz WWPW.
Ostatnie spotkania, jakie Villarreal i Betis rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Villarreal — ostatnie mecze
Betis — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Villarreal pada średnio 3,5 bramki, a w meczach Betis — 2,5. Granicę 1,5 gola przekroczyło 75,0% meczów pierwszego zespołu i 25,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 75,0% i 25,0%, a próg 3,5 bramki 75,0% oraz 25,0%.
Czystych kont Villarreal ma 0, a Betis — 3. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Villarreal wypada u siebie, a Betis na wyjeździe?
Ten mecz Villarreal rozgrywa u siebie, a Betis na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Villarreal ma za sobą 1 mecz, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 3,0 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Betis ma 2 mecze, ze średnią 1,5 gola strzelonego i 2,5 straconego oraz 50,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Villarreal wynosi średnio 5,0, a w wyjazdowych spotkaniach Betis — 4,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 100,0% u gospodarza i 50,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najwyraźniejsza różnica dotyczy dorobku punktowego. Betis zbiera średnio 2,25 punktu na mecz w swojej lidze, a różnica względem rywala wynosi 1,75 punktu na spotkanie. Przy tak dużym rozjeździe formy to właśnie rozstrzygnięcie meczu jest tym, na co dane wskazują najmocniej.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Villarreal – Betis: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.
Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.
Gdzie oglądać mecz Villarreal – Betis?
Mecz Villarreal – Betis rozpoczyna się o godzinie 21:00, 14 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,85 gola na mecz, 65,2% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 59,1% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Villarreal i Betis są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Villarreal czy Betis z BTTS w okolicach 65,2% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Villarreal – Betis.
Jeśli mecz Villarreal – Betis jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Villarreal – Betis?
Podstawą są surowe wyniki spotkań Villarreal i Betis z bieżącego sezonu ich rozgrywek krajowych, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Villarreal i Betis. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Villarreal i Betis podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 14 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Villarreal albo Betis znajdziesz już zaktualizowane wartości.