A Coruna 1:1 Betis
Jak skończył się mecz A Coruna – Betis?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a padło w nim 2 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem A Coruna – Betis. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz A Coruna – Betis?
Na zwycięstwo zespołu A Coruna Superbet daje kurs 3,45, na remis 3,55, a na wygraną zespołu Betis 2,05. Przeliczone na procenty, już bez marży bukmachera, to około 27% dla gospodarzy, 27% na remis i 46% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tej samej porannej aktualizacji.
| Zakład | STS | LV BET | |
|---|---|---|---|
| 1A Coruna | 3,45 | 3,50 | 3,60 |
| Xremis | 3,55 | 3,40 | 3,75 |
| 2Betis | 2,05 | 2,05 | 2,00 |
| Obie drużyny strzelą | |||
| tak | 1,69 | — | 1,70 |
| nie | 2,15 | — | 2,12 |
| Liczba goli | |||
| powyżej 2,5 | 1,80 | — | 1,80 |
| poniżej 2,5 | 2,00 | — | 2,02 |
Kurs Superbetu 1,69 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 56% szans. W meczach zespołu A Coruna obie strony trafiały w 83,3% spotkań, a w meczach zespołu Betis w 33,3%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,80, czyli około 53%, przy 33,3% i 33,3% takich meczów u obu drużyn. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 20 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem A Coruna – Betis?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Betis zbiera średnio 2,5 punktu na mecz, a A Coruna 1,5 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma A Coruna — 1,5 gola na mecz wobec 1,33 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Betis — 1,0 bramki na mecz, podczas gdy A Coruna traci średnio 1,17. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 17 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 83,3% u zespołu A Coruna wobec 33,3% u zespołu Betis. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 33,3% u zespołu A Coruna oraz 33,3% u zespołu Betis, czyli 0,0 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają A Coruna i Betis w bezpośrednim zestawieniu?
Tabela zestawia A Coruna i Betis w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.
| Wskaźnik | A Coruna | Betis |
|---|---|---|
| Rozgrywki | LaLiga | LaLiga |
| Rozegrane mecze | 6 | 6 |
| Bilans W-R-P | 2-3-1 | 5-0-1 |
| Punkty na mecz | 1,5 | 2,5 |
| Bramki strzelone | 9 | 8 |
| Bramki stracone | 7 | 6 |
| Średnio strzela | 1,5 | 1,33 |
| Średnio traci | 1,17 | 1,0 |
| Gole/mecz | 2,67 | 2,33 |
| BTTS | 83,3% | 33,3% |
| Over 1,5 | 83,3% | 33,3% |
| Over 2,5 | 33,3% | 33,3% |
| Over 3,5 | 33,3% | 16,7% |
| Czyste konta | 0 | 4 |
| Mecze bez gola | 1 | 0 |
| Forma | RWWRP | WPWWW |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu A Coruna w tym sezonie to 2-3-1, a zespołu Betis — 5-0-1, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. A Coruna nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Betis ma serię 3 zwycięstw z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RWWRP oraz WPWWW.
Ostatnie spotkania, jakie A Coruna i Betis rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
A Coruna — ostatnie mecze
Betis — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach A Coruna pada średnio 2,67 bramki, a w meczach Betis — 2,33. Granicę 1,5 gola przekroczyło 83,3% meczów pierwszego zespołu i 33,3% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 33,3% i 33,3%, a próg 3,5 bramki 33,3% oraz 16,7%.
Czystych kont A Coruna ma 0, a Betis — 4. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają A Coruna i Betis?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu A Coruna ma średnio 0,8 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Betis 1,7. A Coruna oddaje przeciętnie 7,8 strzału w meczu, z czego 3,3 celnego, a Betis odpowiednio 18,5 i 6,8.
A Coruna strzela więcej, niż wynika z okazji: 1,5 gola na mecz przy xG 0,8. Tak wysoka skuteczność rzadko utrzymuje się przez cały sezon. Betis marnuje część sytuacji: zdobywa 1,3 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,7. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak A Coruna wypada u siebie, a Betis na wyjeździe?
Ten mecz A Coruna rozgrywa u siebie, a Betis na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie A Coruna ma za sobą 3 mecze, ze średnią 1,33 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 33,3% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Betis ma 3 mecze, ze średnią 1,67 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 66,7% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach A Coruna wynosi średnio 2,33, a w wyjazdowych spotkaniach Betis — 3,67. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 66,7% u gospodarza i 66,7% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy A Coruna i Betis?
Najpewniej A Coruna wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-4-2: w bramce Leo Roman, a w polu Ximo Navarro, Lucas Noubi, Jose Gimenez, Giacomo Quagliata, Luismi Cruz, Mario Carreno, Lorenzo Amatucci, Marc Casado, Bil Nsongo, Pierre-Emerick Aubameyang.
Najpewniej Betis wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Alvaro Valles, a w polu Hector Bellerin, Marc Bartra, Natan, Francisco Garcia, Marc Roca, Pablo Fornals, Antony Santos, Isco, Abdessamad Ezzalzouli, Juan Camilo Hernandez.
Mecz poprowadzi Cesar Soto Grado. Trenerem zespołu A Coruna jest Antonio Hidalgo, a zespołu Betis Manuel Pellegrini. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 33,3%, wskaźnik BTTS 58,3%, a różnica w dorobku punktowym to 1,0 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz A Coruna – Betis: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Gotowe propozycje na ten mecz razem z uzasadnieniem wrzucamy do darmowej grupy na Telegramie. Ta strona pokazuje surowe liczby, grupa pokazuje, co z nimi robimy — łącznie z sytuacjami, w których uznajemy, że lepiej dane spotkanie odpuścić.
Gdzie oglądać mecz A Coruna – Betis?
Mecz A Coruna – Betis rozpoczyna się o godzinie 18:30, 20 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,89 gola na mecz, 64,9% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 59,5% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości A Coruna i Betis są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak A Coruna czy Betis z BTTS w okolicach 64,9% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem A Coruna – Betis.
Jeśli mecz A Coruna – Betis jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu A Coruna – Betis?
Liczby powstają u nas. Bierzemy wyniki meczów A Coruna oraz Betis z bieżącego sezonu rozgrywek krajowych i przeliczamy je własnym narzędziem, Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o A Coruna i Betis. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań A Coruna i Betis tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 20 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu A Coruna albo Betis znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy odczytujemy rano w dniu meczu z publicznej oferty Superbetu, STS i LV BET. Średnie sezonu razem z xG, historię bezpośrednich spotkań i przewidywane składy bierzemy z serwisu statystycznego Superbetu, naszego partnera. Kursy zmieniają się aż do pierwszego gwizdka, więc przed zakładem sprawdź aktualną ofertę u bukmachera.