Barcelona 3:0 Getafe
Jak skończył się mecz Barcelona – Getafe?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0, a padło w nim 3 bramki. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Barcelona – Getafe. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz Barcelona – Getafe?
Na zwycięstwo zespołu Barcelona Superbet daje kurs 1,10, na remis 11,00, a na wygraną zespołu Getafe 22,00. Przeliczone na procenty, już bez marży bukmachera, to około 87% dla gospodarzy, 9% na remis i 4% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tego samego odczytu.
| Zakład | STS | LV BET | |
|---|---|---|---|
| 1Barcelona | 1,10 | 1,08 | 1,12 |
| Xremis | 11,00 | 12,00 | 12,50 |
| 2Getafe | 22,00 | 29,00 | 14,50 |
| Obie drużyny strzelą | |||
| tak | 2,22 | — | 2,32 |
| nie | 1,63 | — | 1,57 |
| Liczba goli | |||
| powyżej 2,5 | 1,28 | — | 1,28 |
| poniżej 2,5 | 3,70 | — | 3,65 |
Kurs Superbetu 2,22 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 42% szans. W meczach zespołu Barcelona obie strony trafiały w 57,1% spotkań, a w meczach zespołu Getafe w 28,6%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,28, czyli około 74%, przy 85,7% i 14,3% takich meczów u obu drużyn. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 24 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem Barcelona – Getafe?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Barcelona zbiera średnio 3,0 punktu na mecz, a Getafe 1,14 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 7 spotkań, drugi 7 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Barcelona — 4,43 gola na mecz wobec 0,57 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Barcelona — 1,0 bramki na mecz, podczas gdy Getafe traci średnio 1,0. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 35 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 57,1% i 28,6% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 85,7% u zespołu Barcelona oraz 14,3% u zespołu Getafe, czyli 71,4 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Barcelona i Getafe w bezpośrednim zestawieniu?
W tabeli znajdziesz Barcelona i Getafe opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Barcelona | Getafe |
|---|---|---|
| Rozgrywki | LaLiga | LaLiga |
| Rozegrane mecze | 7 | 7 |
| Bilans W-R-P | 7-0-0 | 2-2-3 |
| Punkty na mecz | 3,0 | 1,14 |
| Bramki strzelone | 31 | 4 |
| Bramki stracone | 7 | 7 |
| Średnio strzela | 4,43 | 0,57 |
| Średnio traci | 1,0 | 1,0 |
| Gole/mecz | 5,43 | 1,57 |
| BTTS | 57,1% | 28,6% |
| Over 1,5 | 100,0% | 42,9% |
| Over 2,5 | 85,7% | 14,3% |
| Over 3,5 | 85,7% | 0,0% |
| Czyste konta | 3 | 2 |
| Mecze bez gola | 0 | 3 |
| Forma | WWWWW | PRRPW |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Barcelona w tym sezonie to 7-0-0, a zespołu Getafe — 2-2-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Barcelona ma serię 7 zwycięstw z rzędu. Getafe nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWWWW oraz PRRPW.
Ostatnie spotkania, jakie Barcelona i Getafe rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Barcelona — ostatnie mecze
Getafe — ostatnie mecze
Jak kończyły się dotychczasowe mecze Barcelona – Getafe?
Od 2004 roku te drużyny spotkały się 46 razy. Zespół Barcelona wygrał 32 mecze, zespół Getafe wygrał 4 mecze, a liczba remisów to 10. Ostatnie spotkanie, rozegrane 25.04.2026, zakończyło się wynikiem 0:2 (Getafe – Barcelona).
W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 12 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 1 raz, a granicę 2,5 gola przekroczono 2 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Barcelona pada średnio 5,43 bramki, a w meczach Getafe — 1,57. Granicę 1,5 gola przekroczyło 100,0% meczów pierwszego zespołu i 42,9% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 85,7% i 14,3%, a próg 3,5 bramki 85,7% oraz 0,0%.
Czystych kont Barcelona ma 3, a Getafe — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 3. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Barcelona i Getafe?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Barcelona ma średnio 4,1 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Getafe 0,7. Barcelona oddaje przeciętnie 21,4 strzału w meczu, z czego 8,3 celnego, a Getafe odpowiednio 11,7 i 2,7.
Barcelona strzela więcej, niż wynika z okazji: 4,4 gola na mecz przy xG 4,1. Tak wysoka skuteczność rzadko utrzymuje się przez cały sezon. Getafe strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 0,6 gola na mecz przy xG 0,7. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Barcelona wypada u siebie, a Getafe na wyjeździe?
Ten mecz Barcelona rozgrywa u siebie, a Getafe na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Barcelona ma za sobą 3 mecze, ze średnią 4,67 gola strzelonego i 1,33 straconego oraz 66,7% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Getafe ma 3 mecze, ze średnią 0,0 gola strzelonego i 1,67 straconego oraz 33,3% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Barcelona wynosi średnio 6,0, a w wyjazdowych spotkaniach Getafe — 1,67. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 66,7% u gospodarza i 0,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy Barcelona i Getafe?
Najpewniej Barcelona wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-3-3: w bramce Dominik Livaković, a w polu Eric Garcia, Pau Cubarsi, Gerard Martin, Joao Cancelo, Fermín Lopez, Rodri, Pedri, Lamine Yamal, Gabriel Jesus, Karim Adeyemi.
Najpewniej Getafe wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-5-2: w bramce David Soria, a w polu Djene Dakonam, Nemanja Gudelj, Zaid Romero, Andres Garcia, Mario Martin, Jean Ives Valou, Ramon Terrats, Johan Mojica, Ivan Azon Monzon, Enes Ünal.
Mecz poprowadzi Jesus Gil Manzano. Trenerem zespołu Barcelona jest Hansi Flick, a zespołu Getafe Pepe Bordalas. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najwyraźniejsza różnica dotyczy dorobku punktowego. Barcelona zbiera średnio 3,0 punktu na mecz w swojej lidze, a różnica względem rywala wynosi 1,86 punktu na spotkanie. Przy tak dużym rozjeździe formy to właśnie rozstrzygnięcie meczu jest tym, na co dane wskazują najmocniej.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Barcelona – Getafe: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.
za gola w 1. połowie meczu Barcelona - Getafe
Oferta dla nowych graczy, którzy zakładają konto w czasie trwania promocji. Warunki ustala bukmacher — my ich nie zmieniamy i nie przyjmujemy zakładów. Treści 18+.
Gdzie oglądać mecz Barcelona – Getafe?
Mecz Barcelona – Getafe rozpoczyna się o godzinie 18:30, 10 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,96 gola na mecz, 65,0% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 61,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Barcelona i Getafe są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Barcelona czy Getafe z BTTS w okolicach 65,0% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Barcelona – Getafe.
Jeśli mecz Barcelona – Getafe jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Barcelona – Getafe?
Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Barcelona i Getafe w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Barcelona – Getafe. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Barcelona i Getafe podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 10 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Barcelona albo Getafe znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy na tej stronie to odczyt oferty Superbetu, STS i LV BET z datą i godziną podaną pod tabelą; w dniu meczu rano je odświeżamy. xG, średnie sezonu, historię spotkań i przewidywane składy dostarcza serwis statystyczny Superbetu, naszego partnera. Oferta bukmacherów zmienia się do pierwszego gwizdka, więc liczby w tabeli traktuj jako punkt wyjścia i przed zakładem sprawdź kurs u bukmachera.