Real Madryt 1:0 Villarreal
Jak skończył się mecz Real Madryt – Villarreal?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0, a padło w nim 1 bramka. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Real Madryt – Villarreal. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz Real Madryt – Villarreal?
Superbet wycenia wygraną zespołu Real Madryt na 1,38, remis na 5,90, a zwycięstwo zespołu Villarreal na 6,60. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 69% szans gospodarzom, 16% na remis i 14% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tego samego odczytu.
| Zakład | STS | LV BET | |
|---|---|---|---|
| 1Real Madryt | 1,38 | 1,36 | 1,39 |
| Xremis | 5,90 | 5,60 | 5,70 |
| 2Villarreal | 6,60 | 7,10 | 6,75 |
| Obie drużyny strzelą | |||
| tak | 1,47 | — | 1,47 |
| nie | 2,62 | — | 2,60 |
| Liczba goli | |||
| powyżej 2,5 | 1,29 | — | 1,28 |
| poniżej 2,5 | 3,65 | — | 3,70 |
Kurs Superbetu 1,47 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 64% szans. W meczach zespołu Real Madryt obie strony trafiały w 71,4% spotkań, a w meczach zespołu Villarreal w 85,7%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,29, czyli około 74%, przy 85,7% i 85,7% takich meczów u obu drużyn. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „obie strzelą”: różnica to około 15 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem Real Madryt – Villarreal?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Real Madryt zbiera średnio 2,14 punktu na mecz, a Villarreal 1,14 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 7 spotkań, drugi 7 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Real Madryt — 2,57 gola na mecz wobec 1,86 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Real Madryt — 1,14 bramki na mecz, podczas gdy Villarreal traci średnio 1,71. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 31 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 71,4% i 85,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 85,7% u zespołu Real Madryt oraz 85,7% u zespołu Villarreal, czyli 0,0 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Real Madryt i Villarreal w bezpośrednim zestawieniu?
Tabela zestawia Real Madryt i Villarreal w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.
| Wskaźnik | Real Madryt | Villarreal |
|---|---|---|
| Rozgrywki | LaLiga | LaLiga |
| Rozegrane mecze | 7 | 7 |
| Bilans W-R-P | 5-0-2 | 2-2-3 |
| Punkty na mecz | 2,14 | 1,14 |
| Bramki strzelone | 18 | 13 |
| Bramki stracone | 8 | 12 |
| Średnio strzela | 2,57 | 1,86 |
| Średnio traci | 1,14 | 1,71 |
| Gole/mecz | 3,71 | 3,57 |
| BTTS | 71,4% | 85,7% |
| Over 1,5 | 85,7% | 85,7% |
| Over 2,5 | 85,7% | 85,7% |
| Over 3,5 | 57,1% | 71,4% |
| Czyste konta | 1 | 0 |
| Mecze bez gola | 1 | 1 |
| Forma | WPWWP | PPPWW |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Real Madryt w tym sezonie to 5-0-2, a zespołu Villarreal — 2-2-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Real Madryt nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Villarreal ma serię 2 zwycięstw z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WPWWP oraz PPPWW.
Ostatnie spotkania, jakie Real Madryt i Villarreal rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Real Madryt — ostatnie mecze
Villarreal — ostatnie mecze
Jak kończyły się dotychczasowe mecze Real Madryt – Villarreal?
Od 1998 roku te drużyny spotkały się 53 razy. Zespół Real Madryt wygrał 30 meczów, zespół Villarreal wygrał 6 meczów, a liczba remisów to 17. Ostatnie spotkanie, rozegrane 24.01.2026, zakończyło się wynikiem 0:2 (Villarreal – Real Madryt).
W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 19 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 3 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 3 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Real Madryt pada średnio 3,71 bramki, a w meczach Villarreal — 3,57. Granicę 1,5 gola przekroczyło 85,7% meczów pierwszego zespołu i 85,7% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 85,7% i 85,7%, a próg 3,5 bramki 57,1% oraz 71,4%.
Czystych kont Real Madryt ma 1, a Villarreal — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Real Madryt i Villarreal?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Real Madryt ma średnio 2,6 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Villarreal 2,4. Real Madryt oddaje przeciętnie 18,9 strzału w meczu, z czego 7,6 celnego, a Villarreal odpowiednio 16,0 i 6,6.
Real Madryt strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 2,6 gola na mecz przy xG 2,6. Villarreal marnuje część sytuacji: zdobywa 1,9 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 2,4. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Real Madryt wypada u siebie, a Villarreal na wyjeździe?
Ten mecz Real Madryt rozgrywa u siebie, a Villarreal na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Real Madryt ma za sobą 3 mecze, ze średnią 4,0 gola strzelonego i 0,67 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Villarreal ma 4 mecze, ze średnią 1,75 gola strzelonego i 1,5 straconego oraz 75,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Real Madryt wynosi średnio 4,67, a w wyjazdowych spotkaniach Villarreal — 3,25. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 66,7% u gospodarza i 75,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy Real Madryt i Villarreal?
Najpewniej Real Madryt wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Thibaut Courtois, a w polu Denzel Dumfries, Antonio Rudiger, Aurelien Tchouameni, Marc Cucurella, Bernardo Silva, Eduardo Camavinga, Arda Guler, Jude Bellingham, Vinicius Junior, Kylian Mbappe.
Najpewniej Villarreal wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-4-2: w bramce Péter Gulácsi, a w polu Alex Freeman, Pau Navarro, Renato Veiga, Sergi Cardona, Nicolas Pepe, Nathan-Dylan Saliba, Pape Gueye, Gerard Moreno, Ayoze Perez, Alberto Moleiro.
Mecz poprowadzi Isidro Diaz de Mera Escuderos. Trenerem zespołu Real Madryt jest Jose Mourinho, a zespołu Villarreal Inigo Perez. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 85,7%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,64 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Real Madryt – Villarreal: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.
Gdzie oglądać mecz Real Madryt – Villarreal?
Mecz Real Madryt – Villarreal rozpoczyna się o godzinie 21:00, 10 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,96 gola na mecz, 65,0% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 61,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Real Madryt i Villarreal są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Real Madryt czy Villarreal z BTTS w okolicach 65,0% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Real Madryt – Villarreal.
Jeśli mecz Real Madryt – Villarreal jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Real Madryt – Villarreal?
Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Real Madryt i Villarreal w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Real Madryt – Villarreal. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Real Madryt i Villarreal podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 10 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Real Madryt albo Villarreal znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy odczytujemy z publicznej oferty Superbetu, STS i LV BET, a rano w dniu meczu odświeżamy je na tej stronie. Średnie sezonu razem z xG, historię bezpośrednich spotkań i przewidywane składy bierzemy z serwisu statystycznego Superbetu, naszego partnera. Kursy zmieniają się aż do pierwszego gwizdka, więc przed zakładem sprawdź aktualną ofertę u bukmachera.