Aston Villa 1:2 Nottingham
Jak skończył się mecz Aston Villa – Nottingham?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2, a padło w nim 3 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Aston Villa – Nottingham. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.
Co mówią liczby przed meczem Aston Villa – Nottingham?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Nottingham zbiera średnio 0,67 punktu na mecz, a Aston Villa 0,33 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 3 spotkania, drugi 3 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Nottingham — 0,67 gola na mecz wobec 0,0 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Nottingham — 1,0 bramki na mecz, podczas gdy Aston Villa traci średnio 1,67. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 2 bramki, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 0,0% u zespołu Aston Villa wobec 33,3% u zespołu Nottingham. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 33,3% u zespołu Aston Villa oraz 33,3% u zespołu Nottingham, czyli 0,0 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Aston Villa i Nottingham w bezpośrednim zestawieniu?
Tabela zestawia Aston Villa i Nottingham w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.
| Wskaźnik | Aston Villa | Nottingham |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Premier League | Premier League |
| Rozegrane mecze | 3 | 3 |
| Bilans W-R-P | 0-1-2 | 0-2-1 |
| Punkty na mecz | 0,33 | 0,67 |
| Bramki strzelone | 0 | 2 |
| Bramki stracone | 5 | 3 |
| Średnio strzela | 0,0 | 0,67 |
| Średnio traci | 1,67 | 1,0 |
| Gole/mecz | 1,67 | 1,67 |
| BTTS | 0,0% | 33,3% |
| Over 1,5 | 33,3% | 33,3% |
| Over 2,5 | 33,3% | 33,3% |
| Over 3,5 | 33,3% | 33,3% |
| Czyste konta | 1 | 1 |
| Mecze bez gola | 3 | 2 |
| Forma | PPR | PRR |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Aston Villa w tym sezonie to 0-1-2, a zespołu Nottingham — 0-2-1, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Aston Villa nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Nottingham ma serię 2 remisów z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PPR oraz PRR.
Ostatnie spotkania, jakie Aston Villa i Nottingham rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Aston Villa — ostatnie mecze
Nottingham — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Aston Villa pada średnio 1,67 bramki, a w meczach Nottingham — 1,67. Granicę 1,5 gola przekroczyło 33,3% meczów pierwszego zespołu i 33,3% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 33,3% i 33,3%, a próg 3,5 bramki 33,3% oraz 33,3%.
Czystych kont Aston Villa ma 1, a Nottingham — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 3, drugi 2. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Aston Villa wypada u siebie, a Nottingham na wyjeździe?
Ten mecz Aston Villa rozgrywa u siebie, a Nottingham na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Aston Villa ma za sobą 1 mecz, ze średnią 0,0 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 0,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Nottingham ma 1 mecz, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Aston Villa wynosi średnio 1,0, a w wyjazdowych spotkaniach Nottingham — 4,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 0,0% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Dane wskazują na spotkanie zamknięte. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 gola to dla tej pary zaledwie 33,3%, przy średniej 1,67 bramki na mecz. Obie drużyny grają dotąd nisko punktowane spotkania i w tę stronę prowadzą te liczby.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Aston Villa – Nottingham: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.
Gotowe propozycje na ten mecz razem z uzasadnieniem wrzucamy do darmowej grupy na Telegramie. Ta strona pokazuje surowe liczby, grupa pokazuje, co z nimi robimy — łącznie z sytuacjami, w których uznajemy, że lepiej dane spotkanie odpuścić.
Gdzie oglądać mecz Aston Villa – Nottingham?
Mecz Aston Villa – Nottingham rozpoczyna się o godzinie 16:00, 12 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Canal+ Sport oraz Viaplay, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,85 gola na mecz, 63,3% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 58,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Aston Villa i Nottingham są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Aston Villa czy Nottingham z BTTS w okolicach 63,3% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Aston Villa – Nottingham.
Jeśli mecz Aston Villa – Nottingham jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Aston Villa – Nottingham?
Podstawą są surowe wyniki spotkań Aston Villa i Nottingham z bieżącego sezonu ich rozgrywek krajowych, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Aston Villa i Nottingham. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Aston Villa i Nottingham podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 12 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Aston Villa albo Nottingham znajdziesz już zaktualizowane wartości.