Estoril 1:2 Casa Pia
Jak skończył się mecz Estoril – Casa Pia?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2, a padło w nim 3 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Estoril – Casa Pia. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.
Co mówią liczby przed meczem Estoril – Casa Pia?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Estoril zbiera średnio 0,33 punktu na mecz, a Casa Pia 0,17 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Estoril — 0,33 gola na mecz wobec 0,17 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Estoril — 1,33 bramki na mecz, podczas gdy Casa Pia traci średnio 2,5. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 3 bramki, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 33,3% i 16,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 16,7% u zespołu Estoril oraz 33,3% u zespołu Casa Pia, czyli 16,6 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Estoril i Casa Pia w bezpośrednim zestawieniu?
Tabela zestawia Estoril i Casa Pia w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.
| Wskaźnik | Estoril | Casa Pia |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Liga Portugal | Liga Portugal |
| Rozegrane mecze | 6 | 6 |
| Bilans W-R-P | 0-2-4 | 0-1-5 |
| Punkty na mecz | 0,33 | 0,17 |
| Bramki strzelone | 2 | 1 |
| Bramki stracone | 8 | 15 |
| Średnio strzela | 0,33 | 0,17 |
| Średnio traci | 1,33 | 2,5 |
| Gole/mecz | 1,67 | 2,67 |
| BTTS | 33,3% | 16,7% |
| Over 1,5 | 66,7% | 50,0% |
| Over 2,5 | 16,7% | 33,3% |
| Over 3,5 | 0,0% | 33,3% |
| Czyste konta | 1 | 1 |
| Mecze bez gola | 4 | 5 |
| Forma | PPPRP | PPPRP |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Estoril w tym sezonie to 0-2-4, a zespołu Casa Pia — 0-1-5, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Estoril nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Casa Pia nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PPPRP oraz PPPRP.
Ostatnie spotkania, jakie Estoril i Casa Pia rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Estoril — ostatnie mecze
Casa Pia — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Estoril pada średnio 1,67 bramki, a w meczach Casa Pia — 2,67. Granicę 1,5 gola przekroczyło 66,7% meczów pierwszego zespołu i 50,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 16,7% i 33,3%, a próg 3,5 bramki 0,0% oraz 33,3%.
Czystych kont Estoril ma 1, a Casa Pia — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 4, drugi 5. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Estoril wypada u siebie, a Casa Pia na wyjeździe?
Ten mecz Estoril rozgrywa u siebie, a Casa Pia na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Estoril ma za sobą 3 mecze, ze średnią 0,33 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 0,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Casa Pia ma 3 mecze, ze średnią 0,0 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 0,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Estoril wynosi średnio 1,33, a w wyjazdowych spotkaniach Casa Pia — 1,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 33,3% u gospodarza i 0,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Dane wskazują na spotkanie zamknięte. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 gola to dla tej pary zaledwie 25,0%, przy średniej 2,17 bramki na mecz. Obie drużyny grają dotąd nisko punktowane spotkania i w tę stronę prowadzą te liczby.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Estoril – Casa Pia: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.
Gotowe propozycje na ten mecz razem z uzasadnieniem wrzucamy do darmowej grupy na Telegramie. Ta strona pokazuje surowe liczby, grupa pokazuje, co z nimi robimy — łącznie z sytuacjami, w których uznajemy, że lepiej dane spotkanie odpuścić.
Gdzie oglądać mecz Estoril – Casa Pia?
Mecz Estoril – Casa Pia rozpoczyna się o godzinie 19:00, 20 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma nadawca posiadający prawa na Polskę, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,88 gola na mecz, 64,5% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 59,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Estoril i Casa Pia są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Estoril czy Casa Pia z BTTS w okolicach 64,5% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Estoril – Casa Pia.
Jeśli mecz Estoril – Casa Pia jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Estoril – Casa Pia?
Podstawą są surowe wyniki spotkań Estoril i Casa Pia z bieżącego sezonu ich rozgrywek krajowych, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Estoril – Casa Pia. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Estoril i Casa Pia podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 20 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Estoril albo Casa Pia znajdziesz już zaktualizowane wartości.