Liga Mistrzów • 10 września 2026

Fenerbahce – AS Roma
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Jak się skończyło

Fenerbahce  1:1  AS Roma

Jak skończył się mecz Fenerbahce – AS Roma?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a padło w nim 2 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Fenerbahce – AS Roma — statystyki obu drużyn przed meczem
Liga Mistrzów  •  10 września 2026  •  18:45
FenerbahcePWWP
VS
AS RomaWWW
3,5gole na mecz3,67
2,0średnio strzela3,33
1,5średnio traci0,33
75,0%BTTS33,3%
75,0%over 2,5100,0%
1,5punkty na mecz3,0

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Fenerbahce – AS Roma. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.

Co mówią liczby przed meczem Fenerbahce – AS Roma?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. AS Roma zbiera średnio 3,0 punktu na mecz, a Fenerbahce 1,5 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 3 spotkania, drugi 4 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma AS Roma — 3,33 gola na mecz wobec 2,0 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje AS Roma — 0,33 bramki na mecz, podczas gdy Fenerbahce traci średnio 1,5. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 18 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 75,0% u zespołu Fenerbahce wobec 33,3% u zespołu AS Roma. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 75,0% u zespołu Fenerbahce oraz 100,0% u zespołu AS Roma, czyli 25,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Fenerbahce i AS Roma w bezpośrednim zestawieniu?

Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Fenerbahce oraz AS Roma. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.

WskaźnikFenerbahceAS Roma
RozgrywkiSuper LigSerie A
Rozegrane mecze43
Bilans W-R-P2-0-23-0-0
Punkty na mecz1,53,0
Bramki strzelone810
Bramki stracone61
Średnio strzela2,03,33
Średnio traci1,50,33
Gole/mecz3,53,67
BTTS75,0%33,3%
Over 1,5100,0%100,0%
Over 2,575,0%100,0%
Over 3,525,0%66,7%
Czyste konta12
Mecze bez gola00
FormaPWWPWWW

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Fenerbahce w tym sezonie to 2-0-2, a zespołu AS Roma — 3-0-0, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Fenerbahce nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. AS Roma ma serię 3 zwycięstw z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PWWP oraz WWW.

Ostatnie spotkania, jakie Fenerbahce i AS Roma rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Fenerbahce — ostatnie mecze

15.08 Genclerbirligi 1:2 P
22.08 Konyaspor 4:2 W
30.08 Samsunspor 2:0 W
05.09 Besiktas 1:2 P

AS Roma — ostatnie mecze

24.08 Fiorentina 4:0 W
31.08 Lecce 4:0 W
05.09 Atalanta 2:1 W

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Fenerbahce pada średnio 3,5 bramki, a w meczach AS Roma — 3,67. Granicę 1,5 gola przekroczyło 100,0% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 75,0% i 100,0%, a próg 3,5 bramki 25,0% oraz 66,7%.

Czystych kont Fenerbahce ma 1, a AS Roma — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Jak Fenerbahce wypada u siebie, a AS Roma na wyjeździe?

Ten mecz Fenerbahce rozgrywa u siebie, a AS Roma na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Fenerbahce ma za sobą 2 mecze, ze średnią 2,5 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe AS Roma ma 1 mecz, ze średnią 4,0 gola strzelonego i 0,0 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Fenerbahce wynosi średnio 4,5, a w wyjazdowych spotkaniach AS Roma — 4,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 100,0% u gospodarza i 0,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
powyżej 2,5 bramki

Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 87,5%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,58 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Fenerbahce – AS Roma: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.

Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.

Gdzie oglądać mecz Fenerbahce – AS Roma?

Mecz Fenerbahce – AS Roma rozpoczyna się o godzinie 18:45, 10 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz Polsat Box Go, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,86 gola na mecz, 63,8% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 58,6% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Fenerbahce i AS Roma są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Fenerbahce czy AS Roma z BTTS w okolicach 63,8% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Fenerbahce – AS Roma.

Jeśli mecz Fenerbahce – AS Roma jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Fenerbahce – AS Roma?

Podstawą są surowe wyniki spotkań Fenerbahce i AS Roma z bieżącego sezonu ich rozgrywek krajowych, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Fenerbahce – AS Roma, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Fenerbahce i AS Roma tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 10 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Fenerbahce albo AS Roma znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP