Manchester Utd 4:0 Sabah Baku
Jak skończył się mecz Manchester Utd – Sabah Baku?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0, a padło w nim 4 bramki. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Manchester Utd – Sabah Baku. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.
Co mówią liczby przed meczem Manchester Utd – Sabah Baku?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Sabah Baku zbiera średnio 3,0 punktu na mecz, a Manchester Utd 1,33 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 3 spotkania, drugi 3 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Sabah Baku — 2,67 gola na mecz wobec 2,33 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Sabah Baku — 0,0 bramki na mecz, podczas gdy Manchester Utd traci średnio 2,0. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 15 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 66,7% u zespołu Manchester Utd wobec 0,0% u zespołu Sabah Baku. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 66,7% u zespołu Manchester Utd oraz 33,3% u zespołu Sabah Baku, czyli 33,4 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Manchester Utd i Sabah Baku w bezpośrednim zestawieniu?
Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Manchester Utd i Sabah Baku jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.
| Wskaźnik | Manchester Utd | Sabah Baku |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Premier League | Premyer Liqa |
| Rozegrane mecze | 3 | 3 |
| Bilans W-R-P | 1-1-1 | 3-0-0 |
| Punkty na mecz | 1,33 | 3,0 |
| Bramki strzelone | 7 | 8 |
| Bramki stracone | 6 | 0 |
| Średnio strzela | 2,33 | 2,67 |
| Średnio traci | 2,0 | 0,0 |
| Gole/mecz | 4,33 | 2,67 |
| BTTS | 66,7% | 0,0% |
| Over 1,5 | 100,0% | 66,7% |
| Over 2,5 | 66,7% | 33,3% |
| Over 3,5 | 66,7% | 33,3% |
| Czyste konta | 0 | 3 |
| Mecze bez gola | 1 | 0 |
| Forma | PWR | WWW |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Manchester Utd w tym sezonie to 1-1-1, a zespołu Sabah Baku — 3-0-0, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Manchester Utd nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Sabah Baku ma serię 3 zwycięstw z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PWR oraz WWW.
Ostatnie spotkania, jakie Manchester Utd i Sabah Baku rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Manchester Utd — ostatnie mecze
Sabah Baku — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Manchester Utd pada średnio 4,33 bramki, a w meczach Sabah Baku — 2,67. Granicę 1,5 gola przekroczyło 100,0% meczów pierwszego zespołu i 66,7% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 66,7% i 33,3%, a próg 3,5 bramki 66,7% oraz 33,3%.
Czystych kont Manchester Utd ma 0, a Sabah Baku — 3. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Manchester Utd wypada u siebie, a Sabah Baku na wyjeździe?
Ten mecz Manchester Utd rozgrywa u siebie, a Sabah Baku na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Manchester Utd ma za sobą 1 mecz, ze średnią 5,0 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Sabah Baku ma 1 mecz, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 0,0 straconego oraz 0,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Manchester Utd wynosi średnio 7,0, a w wyjazdowych spotkaniach Sabah Baku — 1,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 100,0% u gospodarza i 0,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Dane przechylają się w stronę meczu, w którym trafi tylko jedna ekipa. Uśredniony wskaźnik BTTS wynosi dla tej pary 33,4%, co oznacza, że w zdecydowanej większości dotychczasowych spotkań obu zespołów jedna ze stron zostawała bez gola.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Manchester Utd – Sabah Baku: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.
Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.
za remis do 10. minuty w meczu Manchester United - Sabah Baku
Oferta dla nowych graczy, którzy zakładają konto w czasie trwania promocji. Warunki ustala bukmacher — my ich nie zmieniamy i nie przyjmujemy zakładów. Treści 18+.
Gdzie oglądać mecz Manchester Utd – Sabah Baku?
Mecz Manchester Utd – Sabah Baku rozpoczyna się o godzinie 21:00, 10 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz Polsat Box Go, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,86 gola na mecz, 63,8% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 58,6% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Manchester Utd i Sabah Baku są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Manchester Utd czy Sabah Baku z BTTS w okolicach 63,8% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Manchester Utd – Sabah Baku.
Jeśli mecz Manchester Utd – Sabah Baku jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Manchester Utd – Sabah Baku?
Podstawą są surowe wyniki spotkań Manchester Utd i Sabah Baku z bieżącego sezonu ich rozgrywek krajowych, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Manchester Utd i Sabah Baku. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Manchester Utd i Sabah Baku podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 10 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Manchester Utd albo Sabah Baku znajdziesz już zaktualizowane wartości.