Fulham 1:1 Manchester Utd
Jak skończył się mecz Fulham – Manchester Utd?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a padło w nim 2 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Fulham – Manchester Utd. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu oraz historię bezpośrednich meczów.
Jakie są kursy na mecz Fulham – Manchester Utd?
Superbet wycenia wygraną zespołu Fulham na 3,45, remis na 3,65, a zwycięstwo zespołu Manchester Utd na 2,02. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 27% szans gospodarzom, 26% na remis i 47% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tej samej porannej aktualizacji.
| Zakład | STS | LV BET | |
|---|---|---|---|
| 1Fulham | 3,45 | 3,50 | 3,80 |
| Xremis | 3,65 | 3,50 | 3,95 |
| 2Manchester Utd | 2,02 | 2,00 | 2,07 |
| Obie drużyny strzelą | |||
| tak | 1,54 | — | 1,52 |
| nie | 2,45 | — | 2,45 |
| Liczba goli | |||
| powyżej 2,5 | 1,59 | — | 1,60 |
| poniżej 2,5 | 2,32 | — | 2,30 |
Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,54, co odpowiada około 61% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,59, czyli mniej więcej 59%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 50,0% i 50,0% spotkań z golami po obu stronach oraz 50,0% i 50,0% spotkań z co najmniej trzema bramkami.
Co mówią liczby przed meczem Fulham – Manchester Utd?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Manchester Utd zbiera średnio 1,0 punktu na mecz, a Fulham 0,25 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 4 spotkania, drugi 4 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Manchester Utd — 1,75 gola na mecz wobec 1,0 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Fulham — 1,75 bramki na mecz, podczas gdy Manchester Utd traci średnio 1,75. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 11 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 50,0% i 50,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Fulham oraz 50,0% u zespołu Manchester Utd, czyli 0,0 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Fulham i Manchester Utd w bezpośrednim zestawieniu?
Tabela zestawia Fulham i Manchester Utd w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.
| Wskaźnik | Fulham | Manchester Utd |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Premier League | Premier League |
| Rozegrane mecze | 4 | 4 |
| Bilans W-R-P | 0-1-3 | 1-1-2 |
| Punkty na mecz | 0,25 | 1,0 |
| Bramki strzelone | 4 | 7 |
| Bramki stracone | 7 | 7 |
| Średnio strzela | 1,0 | 1,75 |
| Średnio traci | 1,75 | 1,75 |
| Gole/mecz | 2,75 | 3,5 |
| BTTS | 50,0% | 50,0% |
| Over 1,5 | 50,0% | 75,0% |
| Over 2,5 | 50,0% | 50,0% |
| Over 3,5 | 50,0% | 50,0% |
| Czyste konta | 1 | 0 |
| Mecze bez gola | 2 | 2 |
| Forma | PPPR | PWRP |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Fulham w tym sezonie to 0-1-3, a zespołu Manchester Utd — 1-1-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Fulham nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Manchester Utd nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PPPR oraz PWRP.
Ostatnie spotkania, jakie Fulham i Manchester Utd rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Fulham — ostatnie mecze
Manchester Utd — ostatnie mecze
Jak kończyły się mecze Fulham z Manchester Utd?
Od 2001 roku te drużyny spotkały się 43 razy. Zespół Fulham wygrał 5 meczów, zespół Manchester Utd wygrał 31 meczów, a liczba remisów to 7. Ostatnie spotkanie, rozegrane 01.02.2026, zakończyło się wynikiem 3:2 (Manchester United – Fulham).
W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 18 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 3 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 2 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Fulham pada średnio 2,75 bramki, a w meczach Manchester Utd — 3,5. Granicę 1,5 gola przekroczyło 50,0% meczów pierwszego zespołu i 75,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 50,0% i 50,0%, a próg 3,5 bramki 50,0% oraz 50,0%.
Czystych kont Fulham ma 1, a Manchester Utd — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 2, drugi 2. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Fulham i Manchester Utd?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Fulham ma średnio 1,5 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Manchester Utd 2,1. Fulham oddaje przeciętnie 15,0 strzału w meczu, z czego 4,0 celnego, a Manchester Utd odpowiednio 21,0 i 5,5.
Fulham marnuje część sytuacji: zdobywa 1,0 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,5. Manchester Utd marnuje część sytuacji: zdobywa 1,8 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 2,1. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Fulham wypada u siebie, a Manchester Utd na wyjeździe?
Ten mecz Fulham rozgrywa u siebie, a Manchester Utd na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Fulham ma za sobą 2 mecze, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 3,0 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Manchester Utd ma 2 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 50,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Fulham wynosi średnio 5,0, a w wyjazdowych spotkaniach Manchester Utd — 3,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 100,0% u gospodarza i 50,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 50,0%, wskaźnik BTTS 50,0%, a różnica w dorobku punktowym to 0,75 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Fulham – Manchester Utd: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Gotowe propozycje na ten mecz razem z uzasadnieniem wrzucamy do darmowej grupy na Telegramie. Ta strona pokazuje surowe liczby, grupa pokazuje, co z nimi robimy — łącznie z sytuacjami, w których uznajemy, że lepiej dane spotkanie odpuścić.
Gdzie oglądać mecz Fulham – Manchester Utd?
Mecz Fulham – Manchester Utd rozpoczyna się o godzinie 17:30, 20 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Canal+ Sport oraz Viaplay, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,88 gola na mecz, 64,5% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 59,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Fulham i Manchester Utd są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Fulham czy Manchester Utd z BTTS w okolicach 64,5% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Fulham – Manchester Utd.
Jeśli mecz Fulham – Manchester Utd jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Fulham – Manchester Utd?
Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Fulham i Manchester Utd w bieżącym sezonie ich rozgrywek krajowych. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Fulham – Manchester Utd. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Fulham i Manchester Utd podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 20 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Fulham albo Manchester Utd znajdziesz już zaktualizowane wartości.