Leeds 0:0 Crystal Palace
Jak skończył się mecz Leeds – Crystal Palace?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0, a padło w nim 0 bramek. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Leeds – Crystal Palace. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.
Co mówią liczby przed meczem Leeds – Crystal Palace?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Leeds zbiera średnio 1,8 punktu na mecz, a Crystal Palace 0,8 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 5 spotkań, drugi 5 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Leeds — 1,4 gola na mecz wobec 1,2 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Leeds — 0,6 bramki na mecz, podczas gdy Crystal Palace traci średnio 2,2. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 13 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 60,0% i 60,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 20,0% u zespołu Leeds oraz 60,0% u zespołu Crystal Palace, czyli 40,0 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Leeds i Crystal Palace w bezpośrednim zestawieniu?
Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Leeds oraz Crystal Palace. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Leeds | Crystal Palace |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Premier League | Premier League |
| Rozegrane mecze | 5 | 5 |
| Bilans W-R-P | 2-3-0 | 1-1-3 |
| Punkty na mecz | 1,8 | 0,8 |
| Bramki strzelone | 7 | 6 |
| Bramki stracone | 3 | 11 |
| Średnio strzela | 1,4 | 1,2 |
| Średnio traci | 0,6 | 2,2 |
| Gole/mecz | 2,0 | 3,4 |
| BTTS | 60,0% | 60,0% |
| Over 1,5 | 60,0% | 80,0% |
| Over 2,5 | 20,0% | 60,0% |
| Over 3,5 | 20,0% | 60,0% |
| Czyste konta | 2 | 1 |
| Mecze bez gola | 1 | 2 |
| Forma | WRRWR | PPWPR |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Leeds w tym sezonie to 2-3-0, a zespołu Crystal Palace — 1-1-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Leeds nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Crystal Palace nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WRRWR oraz PPWPR.
Ostatnie spotkania, jakie Leeds i Crystal Palace rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Leeds — ostatnie mecze
Crystal Palace — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Leeds pada średnio 2,0 bramki, a w meczach Crystal Palace — 3,4. Granicę 1,5 gola przekroczyło 60,0% meczów pierwszego zespołu i 80,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 20,0% i 60,0%, a próg 3,5 bramki 20,0% oraz 60,0%.
Czystych kont Leeds ma 2, a Crystal Palace — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 2. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Leeds wypada u siebie, a Crystal Palace na wyjeździe?
Ten mecz Leeds rozgrywa u siebie, a Crystal Palace na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Leeds ma za sobą 3 mecze, ze średnią 1,67 gola strzelonego i 0,67 straconego oraz 33,3% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Crystal Palace ma 3 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 1,33 straconego oraz 33,3% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Leeds wynosi średnio 2,33, a w wyjazdowych spotkaniach Crystal Palace — 2,33. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 66,7% u gospodarza i 33,3% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 40,0%, wskaźnik BTTS 60,0%, a różnica w dorobku punktowym to 1,0 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Leeds – Crystal Palace: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.
Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.
Gdzie oglądać mecz Leeds – Crystal Palace?
Mecz Leeds – Crystal Palace rozpoczyna się o godzinie 15:00, 20 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Canal+ Sport oraz Viaplay, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,88 gola na mecz, 64,5% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 59,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Leeds i Crystal Palace są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Leeds czy Crystal Palace z BTTS w okolicach 64,5% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Leeds – Crystal Palace.
Jeśli mecz Leeds – Crystal Palace jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Leeds – Crystal Palace?
Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Leeds i Crystal Palace w bieżącym sezonie ich rozgrywek krajowych. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Leeds – Crystal Palace. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Leeds i Crystal Palace podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 20 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Leeds albo Crystal Palace znajdziesz już zaktualizowane wartości.