Manchester Utd 1:1 Tottenham
Jak skończył się mecz Manchester Utd – Tottenham?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a padło w nim 2 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Manchester Utd – Tottenham. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz Manchester Utd – Tottenham?
Superbet wycenia wygraną zespołu Manchester Utd na 1,77, remis na 4,10, a zwycięstwo zespołu Tottenham na 4,25. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 54% szans gospodarzom, 23% na remis i 23% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tego samego odczytu.
| Zakład | STS | LV BET | |
|---|---|---|---|
| 1Manchester Utd | 1,77 | 1,72 | 1,80 |
| Xremis | 4,10 | 3,90 | 4,40 |
| 2Tottenham | 4,25 | 4,30 | 4,65 |
| Obie drużyny strzelą | |||
| tak | 1,53 | — | 1,50 |
| nie | 2,47 | — | 2,47 |
| Liczba goli | |||
| powyżej 2,5 | 1,52 | — | 1,50 |
| poniżej 2,5 | 2,55 | — | 2,55 |
Kurs Superbetu 1,53 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 62% szans. W meczach zespołu Manchester Utd obie strony trafiały w 60,0% spotkań, a w meczach zespołu Tottenham w 20,0%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,52, czyli około 63%, przy 40,0% i 40,0% takich meczów u obu drużyn. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 23 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem Manchester Utd – Tottenham?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Manchester Utd zbiera średnio 1,0 punktu na mecz, a Tottenham 0,4 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 5 spotkań, drugi 5 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Manchester Utd — 1,6 gola na mecz wobec 0,4 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Manchester Utd — 1,6 bramki na mecz, podczas gdy Tottenham traci średnio 1,6. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 10 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 60,0% u zespołu Manchester Utd wobec 20,0% u zespołu Tottenham. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 40,0% u zespołu Manchester Utd oraz 40,0% u zespołu Tottenham, czyli 0,0 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Manchester Utd i Tottenham w bezpośrednim zestawieniu?
Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Manchester Utd i Tottenham jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.
| Wskaźnik | Manchester Utd | Tottenham |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Premier League | Premier League |
| Rozegrane mecze | 5 | 5 |
| Bilans W-R-P | 1-2-2 | 0-2-3 |
| Punkty na mecz | 1,0 | 0,4 |
| Bramki strzelone | 8 | 2 |
| Bramki stracone | 8 | 8 |
| Średnio strzela | 1,6 | 0,4 |
| Średnio traci | 1,6 | 1,6 |
| Gole/mecz | 3,2 | 2,0 |
| BTTS | 60,0% | 20,0% |
| Over 1,5 | 80,0% | 60,0% |
| Over 2,5 | 40,0% | 40,0% |
| Over 3,5 | 40,0% | 20,0% |
| Czyste konta | 0 | 2 |
| Mecze bez gola | 2 | 4 |
| Forma | PWRPR | PPRRP |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Manchester Utd w tym sezonie to 1-2-2, a zespołu Tottenham — 0-2-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Manchester Utd nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Tottenham nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PWRPR oraz PPRRP.
Ostatnie spotkania, jakie Manchester Utd i Tottenham rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Manchester Utd — ostatnie mecze
Tottenham — ostatnie mecze
Jak kończyły się dotychczasowe mecze Manchester Utd – Tottenham?
Od 1997 roku te drużyny spotkały się 67 razy. Zespół Manchester Utd wygrał 40 meczów, zespół Tottenham wygrał 14 meczów, a liczba remisów to 13. Ostatnie spotkanie, rozegrane 07.02.2026, zakończyło się wynikiem 2:0 (Manchester United – Tottenham).
W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 15 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 2 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 2 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Manchester Utd pada średnio 3,2 bramki, a w meczach Tottenham — 2,0. Granicę 1,5 gola przekroczyło 80,0% meczów pierwszego zespołu i 60,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 40,0% i 40,0%, a próg 3,5 bramki 40,0% oraz 20,0%.
Czystych kont Manchester Utd ma 0, a Tottenham — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 2, drugi 4. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Manchester Utd i Tottenham?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Manchester Utd ma średnio 2,0 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Tottenham 1,0. Manchester Utd oddaje przeciętnie 22,6 strzału w meczu, z czego 5,6 celnego, a Tottenham odpowiednio 14,2 i 3,8.
Manchester Utd marnuje część sytuacji: zdobywa 1,6 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 2,0. Tottenham marnuje część sytuacji: zdobywa 0,4 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,0. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Manchester Utd wypada u siebie, a Tottenham na wyjeździe?
Ten mecz Manchester Utd rozgrywa u siebie, a Tottenham na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Manchester Utd ma za sobą 2 mecze, ze średnią 2,5 gola strzelonego i 1,5 straconego oraz 50,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Tottenham ma 2 mecze, ze średnią 0,0 gola strzelonego i 1,5 straconego oraz 50,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Manchester Utd wynosi średnio 4,0, a w wyjazdowych spotkaniach Tottenham — 1,5. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 0,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy Manchester Utd i Tottenham?
Najpewniej Manchester Utd wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Senne Lammens, a w polu Diogo Dalot, Harry Maguire, Lisandro Martinez, Luke Shaw, Youri Tielemans, Kobbie Mainoo, Mbeumo Mbeumo, Bruno Fernandes, Marcus Rashford, Matheus Cunha.
Najpewniej Tottenham wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Antonin Kinsky, a w polu Archie Gray, Tosin Adarabioyo, Marcos Senesi, Destiny Udogie, Rodrigo Bentancur, Sandro Tonali, Savinho, Mohammed Kudus, Omar Marmoush, Dominic Solanke.
Mecz poprowadzi Stuart Attwell. Trenerem zespołu Manchester Utd jest Michael Carrick, a zespołu Tottenham Roberto De Zerbi. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 40,0%, wskaźnik BTTS 40,0%, a różnica w dorobku punktowym to 0,6 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Manchester Utd – Tottenham: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.
Gdzie oglądać mecz Manchester Utd – Tottenham?
Mecz Manchester Utd – Tottenham rozpoczyna się o godzinie 18:30, 10 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Canal+ Sport oraz Viaplay, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,96 gola na mecz, 65,0% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 61,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Manchester Utd i Tottenham są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Manchester Utd czy Tottenham z BTTS w okolicach 65,0% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Manchester Utd – Tottenham.
Jeśli mecz Manchester Utd – Tottenham jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Manchester Utd – Tottenham?
Liczby powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki ostatnich spotkań Manchester Utd oraz Tottenham i przeliczamy je własnym narzędziem. Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Manchester Utd i Tottenham. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Manchester Utd i Tottenham podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 10 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Manchester Utd albo Tottenham znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy na tej stronie to odczyt oferty Superbetu, STS i LV BET z datą i godziną podaną pod tabelą; w dniu meczu rano je odświeżamy. xG, średnie sezonu, historię spotkań i przewidywane składy dostarcza serwis statystyczny Superbetu, naszego partnera. Oferta bukmacherów zmienia się do pierwszego gwizdka, więc liczby w tabeli traktuj jako punkt wyjścia i przed zakładem sprawdź kurs u bukmachera.