Ligue 1 • 11 października 2026

Troyes – Marsylia
statystyki przed meczem

Kursy bukmacherów, xG, historia spotkań, przewidywane składy i statystyki obu drużyn.

Jak się skończyło

Troyes  0:2  Marsylia

Jak skończył się mecz Troyes – Marsylia?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2, a padło w nim 2 bramki. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Troyes – Marsylia — statystyki obu drużyn przed meczem
Ligue 1  •  11 października 2026  •  20:45
TroyesRWPPP
VS
Stadion: Stade de l'Aube  ·  Sędzia: Guillaume Paradis
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 11 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i STS i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
3,0gole na mecz3,0
0,8średnio strzela1,4
2,2średnio traci1,6
40,0%BTTS40,0%
40,0%over 2,560,0%
0,8punkty na mecz0,6

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Troyes – Marsylia. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz Troyes – Marsylia?

Kursy Superbetu na ten mecz to 3,50 za wygraną zespołu Troyes, 3,75 za remis i 1,97 za zwycięstwo zespołu Marsylia. Bez marży bukmachera oznacza to mniej więcej 27% szans dla gospodarzy, 25% na remis i 48% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tego samego odczytu.

ZakładSTSLV BET
1Troyes3,503,703,70
Xremis3,753,603,85
2Marsylia1,971,901,95
Obie drużyny strzelą
tak1,53—1,52
nie2,47—2,45
Liczba goli
powyżej 2,51,57—1,57
poniżej 2,52,37—2,37
Kursy z 11.10, godz. 06:35 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
27%Troyes
25%remis
48%Marsylia

Kurs Superbetu 1,53 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 62% szans. W meczach zespołu Troyes obie strony trafiały w 40,0% spotkań, a w meczach zespołu Marsylia w 40,0%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,57, czyli około 60%, przy 40,0% i 60,0% takich meczów u obu drużyn. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „obie strzelą”: różnica to około 22 punktów procentowych.

Co mówią liczby przed meczem Troyes – Marsylia?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Troyes zbiera średnio 0,8 punktu na mecz, a Marsylia 0,6 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 5 spotkań, drugi 5 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Marsylia — 1,4 gola na mecz wobec 0,8 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Marsylia — 1,6 bramki na mecz, podczas gdy Troyes traci średnio 2,2. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 11 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 40,0% i 40,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 40,0% u zespołu Troyes oraz 60,0% u zespołu Marsylia, czyli 20,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Troyes i Marsylia w bezpośrednim zestawieniu?

Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Troyes oraz Marsylia. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.

WskaźnikTroyesMarsylia
RozgrywkiLigue 1Ligue 1
Rozegrane mecze55
Bilans W-R-P1-1-31-0-4
Punkty na mecz0,80,6
Bramki strzelone47
Bramki stracone118
Średnio strzela0,81,4
Średnio traci2,21,6
Gole/mecz3,03,0
BTTS40,0%40,0%
Over 1,580,0%80,0%
Over 2,540,0%60,0%
Over 3,520,0%40,0%
Czyste konta11
Mecze bez gola32
FormaRWPPPWPPPP

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Troyes w tym sezonie to 1-1-3, a zespołu Marsylia — 1-0-4, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Troyes ma serię 3 porażek z rzędu. Marsylia ma serię 4 porażek z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RWPPP oraz WPPPP.

Ostatnie spotkania, jakie Troyes i Marsylia rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Troyes — ostatnie mecze

22.08 Paris FC 0:0 R
29.08 Lorient 2:1 W
06.09 Strasbourg 2:6 P
13.09 Lille 0:2 P
19.09 Angers 0:2 P

Marsylia — ostatnie mecze

21.08 Strasbourg 4:0 W
30.08 Monaco 0:2 P
06.09 Paris FC 2:3 P
11.09 Rennes 0:1 P
20.09 PSG 1:2 P

Jak kończyły się dotychczasowe mecze Troyes – Marsylia?

Od 1999 roku te drużyny spotkały się 23 razy. Zespół Troyes wygrał 3 mecze, zespół Marsylia wygrał 14 meczów, a liczba remisów to 6. Ostatnie spotkanie, rozegrane 16.04.2023, zakończyło się wynikiem 3:1 (Olympique Marsylia – Troyes).

3Troyes
6remisy
14Marsylia

W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 11 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 3 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 1 raz. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.

16.04.2023 Olympique Marsylia – Troyes 3:1 P
11.01.2023 Troyes – Olympique Marsylia 0:2 P
27.02.2022 Troyes – Olympique Marsylia 1:1 R
28.11.2021 Olympique Marsylia – Troyes 1:0 P
15.04.2018 Troyes – Olympique Marsylia 1:1 R

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Troyes pada średnio 3,0 bramki, a w meczach Marsylia — 3,0. Granicę 1,5 gola przekroczyło 80,0% meczów pierwszego zespołu i 80,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 40,0% i 60,0%, a próg 3,5 bramki 20,0% oraz 40,0%.

Czystych kont Troyes ma 1, a Marsylia — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 3, drugi 2. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Troyes i Marsylia?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Troyes ma średnio 1,4 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Marsylia 1,6. Troyes oddaje przeciętnie 14,8 strzału w meczu, z czego 2,8 celnego, a Marsylia odpowiednio 13,2 i 4,8.

Troyesśrednio na meczMarsylia
1,4xG1,6
1,6stworzone okazje3,0
14,8strzały13,2
2,8celne strzały4,8
39,2%posiadanie piłki56,4%
7,6rzuty rożne4,6
1,0żółte kartki1,8
12,0faule9,6

Troyes marnuje część sytuacji: zdobywa 0,8 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,4. Marsylia strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,4 gola na mecz przy xG 1,6. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Troyes wypada u siebie, a Marsylia na wyjeździe?

Ten mecz Troyes rozgrywa u siebie, a Marsylia na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Troyes ma za sobą 2 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 3,0 straconego oraz 50,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Marsylia ma 2 mecze, ze średnią 0,0 gola strzelonego i 1,5 straconego oraz 0,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Troyes wynosi średnio 4,0, a w wyjazdowych spotkaniach Marsylia — 1,5. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 0,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy Troyes i Marsylia?

Najpewniej Troyes wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Patrick Beach, a w polu Noah Donkor, Adrien Monfray, Michel Diaz, Anis Ouzenadji, Karim Dermane, Mouhamed Diop, Antoine Mille, Iron Gomis, Timothee Nkada, Jeremy Le Douaron.

Najpewniej Marsylia wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Jeffrey De Lange, a w polu Ulisses Garcia, CJ Egan-Riley, Nayef Aguerd, Emerson, Himad Abdelli, Nnadi Tocukvu, Keyliane Abdallah, Angel Gomes, Igor Paixao, Neal Maupay.

Troyes 4-2-3-1Marsylia 4-2-3-1

Mecz poprowadzi Guillaume Paradis. Trenerem zespołu Troyes jest Stephane Dumont, a zespołu Marsylia Bruno Genesio. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
brak wyraźnego wskazania

Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 50,0%, wskaźnik BTTS 40,0%, a różnica w dorobku punktowym to 0,2 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Troyes – Marsylia: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.

Gdzie oglądać mecz Troyes – Marsylia?

Mecz Troyes – Marsylia rozpoczyna się o godzinie 20:45, 11 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 3,01 gola na mecz, 66,3% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,7% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Troyes i Marsylia są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Troyes czy Marsylia z BTTS w okolicach 66,3% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Troyes – Marsylia.

Jeśli mecz Troyes – Marsylia jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Troyes – Marsylia?

Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Troyes i Marsylia w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Troyes – Marsylia. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Troyes i Marsylia podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 11 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Troyes albo Marsylia znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?

Kursy na tej stronie to odczyt oferty Superbetu, STS i LV BET z datą i godziną podaną pod tabelą; w dniu meczu rano je odświeżamy. xG, średnie sezonu, historię spotkań i przewidywane składy dostarcza serwis statystyczny Superbetu, naszego partnera. Oferta bukmacherów zmienia się do pierwszego gwizdka, więc liczby w tabeli traktuj jako punkt wyjścia i przed zakładem sprawdź kurs u bukmachera.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP