Bundesliga • 10 października 2026

TSG Hoffenheim – Hamburger SV
statystyki przed meczem

Kursy bukmacherów, xG, historia spotkań, przewidywane składy i statystyki obu drużyn.

Jak się skończyło

TSG Hoffenheim  2:3  Hamburger SV

Jak skończył się mecz TSG Hoffenheim – Hamburger SV?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3, a padło w nim 5 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

TSG Hoffenheim – Hamburger SV — statystyki obu drużyn przed meczem
Bundesliga  •  10 października 2026  •  15:30
Stadion: SNP Arena  ·  Sędzia: Harm Osmers
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 10 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i STS i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
4,25gole na mecz3,75
1,75średnio strzela0,5
2,5średnio traci3,25
100,0%BTTS25,0%
100,0%over 2,575,0%
0,75punkty na mecz0,75

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem TSG Hoffenheim – Hamburger SV. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz TSG Hoffenheim – Hamburger SV?

Superbet wycenia wygraną zespołu TSG Hoffenheim na 1,43, remis na 5,10, a zwycięstwo zespołu Hamburger SV na 6,00. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 66% szans gospodarzom, 18% na remis i 16% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tego samego odczytu.

ZakładSTSLV BET
1TSG Hoffenheim1,431,431,42
Xremis5,104,904,95
2Hamburger SV6,006,107,25
Obie drużyny strzelą
tak1,59—1,55
nie2,35—2,35
Liczba goli
powyżej 2,51,40—1,40
poniżej 2,52,92—3,00
Kursy z 10.10, godz. 06:35 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
66%TSG Hoffenheim
18%remis
16%Hamburger SV

Kurs Superbetu 1,59 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 60% szans. W meczach zespołu TSG Hoffenheim obie strony trafiały w 100,0% spotkań, a w meczach zespołu Hamburger SV w 25,0%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,40, czyli około 68%, przy 100,0% i 75,0% takich meczów u obu drużyn. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 20 punktów procentowych.

Co mówią liczby przed meczem TSG Hoffenheim – Hamburger SV?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. TSG Hoffenheim zbiera średnio 0,75 punktu na mecz, a Hamburger SV 0,75 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 4 spotkania, drugi 4 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma TSG Hoffenheim — 1,75 gola na mecz wobec 0,5 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje TSG Hoffenheim — 2,5 bramki na mecz, podczas gdy Hamburger SV traci średnio 3,25. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 9 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu TSG Hoffenheim wobec 25,0% u zespołu Hamburger SV. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu TSG Hoffenheim oraz 75,0% u zespołu Hamburger SV, czyli 25,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają TSG Hoffenheim i Hamburger SV w bezpośrednim zestawieniu?

Tabela zestawia TSG Hoffenheim i Hamburger SV w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.

WskaźnikTSG HoffenheimHamburger SV
RozgrywkiBundesligaBundesliga
Rozegrane mecze44
Bilans W-R-P1-0-31-0-3
Punkty na mecz0,750,75
Bramki strzelone72
Bramki stracone1013
Średnio strzela1,750,5
Średnio traci2,53,25
Gole/mecz4,253,75
BTTS100,0%25,0%
Over 1,5100,0%100,0%
Over 2,5100,0%75,0%
Over 3,575,0%50,0%
Czyste konta00
Mecze bez gola03
FormaPPWPPPPW

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu TSG Hoffenheim w tym sezonie to 1-0-3, a zespołu Hamburger SV — 1-0-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. TSG Hoffenheim nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Hamburger SV nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PPWP oraz PPPW.

Ostatnie spotkania, jakie TSG Hoffenheim i Hamburger SV rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

TSG Hoffenheim — ostatnie mecze

29.08 1. FC Koeln 2:3 P
05.09 Borussia Dortmund 2:3 P
12.09 VfB Stuttgart 2:1 W
20.09 Paderborn 1:3 P

Hamburger SV — ostatnie mecze

29.08 Borussia Dortmund 0:2 P
06.09 1. FSV Mainz 05 0:5 P
13.09 RB Lipsk 0:5 P
19.09 1. FC Koeln 2:1 W

Jak kończyły się dotychczasowe mecze TSG Hoffenheim – Hamburger SV?

Od 2018 roku te drużyny spotkały się 2 razy. Zespół TSG Hoffenheim wygrał 2 mecze, zespół Hamburger SV nie wygrał żadnego, a liczba remisów to 0. Ostatnie spotkanie, rozegrane 25.04.2026, zakończyło się wynikiem 1:2 (Hamburger SV – TSG Hoffenheim).

2TSG Hoffenheim
0remisy
0Hamburger SV
25.04.2026 Hamburger SV – TSG Hoffenheim 1:2 W
13.12.2025 TSG Hoffenheim – Hamburger SV 4:1 W

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach TSG Hoffenheim pada średnio 4,25 bramki, a w meczach Hamburger SV — 3,75. Granicę 1,5 gola przekroczyło 100,0% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 100,0% i 75,0%, a próg 3,5 bramki 75,0% oraz 50,0%.

Czystych kont TSG Hoffenheim ma 0, a Hamburger SV — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 3. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają TSG Hoffenheim i Hamburger SV?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu TSG Hoffenheim ma średnio 2,0 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Hamburger SV 0,9. TSG Hoffenheim oddaje przeciętnie 19,0 strzału w meczu, z czego 5,0 celnego, a Hamburger SV odpowiednio 9,5 i 3,8.

TSG Hoffenheimśrednio na meczHamburger SV
2,0xG0,9
3,8stworzone okazje1,3
19,0strzały9,5
5,0celne strzały3,8
57,0%posiadanie piłki41,8%
6,8rzuty rożne3,8
2,0żółte kartki1,3
14,0faule14,5

TSG Hoffenheim strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,8 gola na mecz przy xG 2,0. Hamburger SV marnuje część sytuacji: zdobywa 0,5 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 0,9. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak TSG Hoffenheim wypada u siebie, a Hamburger SV na wyjeździe?

Ten mecz TSG Hoffenheim rozgrywa u siebie, a Hamburger SV na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie TSG Hoffenheim ma za sobą 2 mecze, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Hamburger SV ma 2 mecze, ze średnią 0,0 gola strzelonego i 3,5 straconego oraz 50,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach TSG Hoffenheim wynosi średnio 4,0, a w wyjazdowych spotkaniach Hamburger SV — 3,5. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 100,0% u gospodarza i 0,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy TSG Hoffenheim i Hamburger SV?

Najpewniej TSG Hoffenheim wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-4-2: w bramce Oliver Baumann, a w polu Vladimír Coufal, Ozan Kabak, Koki Machida, Mats Rots, Bambase Conte, Leon Avdullahu, Wouter Burger, Adam Daghim, Adam Hložek, Tim Lemperle.

Najpewniej Hamburger SV wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce Daniel Fernandes, a w polu Nicolas Capaldo, Sebastiaan Bornauw, Jordan Torunarigha, Zakaria El Ouahdi, Albert Sambi Lokonga, Nicolai Remberg, David Moller Wolfe, Fabio Vieira, Martin Adeline, Yussuf Poulsen.

TSG Hoffenheim 4-4-2Hamburger SV 3-4-2-1

Mecz poprowadzi Harm Osmers. Trenerem zespołu TSG Hoffenheim jest Christian Ilzer, a zespołu Hamburger SV Merlin Polzin. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
powyżej 2,5 bramki

Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 87,5%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 4,0 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz TSG Hoffenheim – Hamburger SV: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.

Gdzie oglądać mecz TSG Hoffenheim – Hamburger SV?

Mecz TSG Hoffenheim – Hamburger SV rozpoczyna się o godzinie 15:30, 10 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Viaplay, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,96 gola na mecz, 65,0% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 61,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości TSG Hoffenheim i Hamburger SV są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak TSG Hoffenheim czy Hamburger SV z BTTS w okolicach 65,0% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Wszystko powyżej dotyczy meczów już rozegranych. Przy kilku spotkaniach na zespół każdy kolejny wynik przestawia średnie na tyle mocno, że traktowanie ich jako prognozy jest błędem. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem TSG Hoffenheim – Hamburger SV.

Jeśli mecz TSG Hoffenheim – Hamburger SV jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu TSG Hoffenheim – Hamburger SV?

Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów TSG Hoffenheim i Hamburger SV w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o TSG Hoffenheim i Hamburger SV. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu TSG Hoffenheim i Hamburger SV podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 10 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu TSG Hoffenheim albo Hamburger SV znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?

Kursy odczytujemy z publicznej oferty Superbetu, STS i LV BET, a rano w dniu meczu odświeżamy je na tej stronie. Średnie sezonu razem z xG, historię bezpośrednich spotkań i przewidywane składy bierzemy z serwisu statystycznego Superbetu, naszego partnera. Kursy zmieniają się aż do pierwszego gwizdka, więc przed zakładem sprawdź aktualną ofertę u bukmachera.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP