Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Bologna – Inter. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz Bologna – Inter?
Na zwycięstwo zespołu Bologna Superbet daje kurs 5,40, na remis 4,15, a na wygraną zespołu Inter 1,55. Przeliczone na procenty, już bez marży bukmachera, to około 17% dla gospodarzy, 22% na remis i 60% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.
| Zakład | LV BET | |
|---|---|---|
| 1Bologna | 5,40 | 6,25 |
| Xremis | 4,15 | 4,15 |
| 2Inter | 1,55 | 1,55 |
| Obie drużyny strzelą | ||
| tak | 1,74 | 1,70 |
| nie | 2,07 | 2,10 |
| Liczba goli | ||
| powyżej 2,5 | 1,64 | 1,65 |
| poniżej 2,5 | 2,25 | 2,25 |
Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,74, co odpowiada około 54% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,64, czyli mniej więcej 58%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 50,0% i 66,7% spotkań z golami po obu stronach oraz 33,3% i 83,3% spotkań z co najmniej trzema bramkami.
Co mówią liczby przed meczem Bologna – Inter?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Inter zbiera średnio 2,67 punktu na mecz, a Bologna 0,83 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Inter — 3,0 gola na mecz wobec 0,83 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Bologna — 1,17 bramki na mecz, podczas gdy Inter traci średnio 1,33. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 23 bramki, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 50,0% i 66,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 33,3% u zespołu Bologna oraz 83,3% u zespołu Inter, czyli 50,0 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Bologna i Inter w bezpośrednim zestawieniu?
W tabeli znajdziesz Bologna i Inter opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Bologna | Inter |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Serie A | Serie A |
| Rozegrane mecze | 6 | 6 |
| Bilans W-R-P | 1-2-3 | 5-1-0 |
| Punkty na mecz | 0,83 | 2,67 |
| Bramki strzelone | 5 | 18 |
| Bramki stracone | 7 | 8 |
| Średnio strzela | 0,83 | 3,0 |
| Średnio traci | 1,17 | 1,33 |
| Gole/mecz | 2,0 | 4,33 |
| BTTS | 50,0% | 66,7% |
| Over 1,5 | 50,0% | 83,3% |
| Over 2,5 | 33,3% | 83,3% |
| Over 3,5 | 16,7% | 66,7% |
| Czyste konta | 0 | 2 |
| Mecze bez gola | 3 | 0 |
| Forma | PRPRW | WWWRW |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Bologna w tym sezonie to 1-2-3, a zespołu Inter — 5-1-0, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Bologna nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Inter nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PRPRW oraz WWWRW.
Ostatnie spotkania, jakie Bologna i Inter rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Bologna — ostatnie mecze
Inter — ostatnie mecze
Jak kończyły się dotychczasowe mecze Bologna – Inter?
Od 1997 roku te drużyny spotkały się 58 razy. Zespół Bologna wygrał 14 meczów, zespół Inter wygrał 33 mecze, a liczba remisów to 11. Ostatnie spotkanie, rozegrane 23.05.2026, zakończyło się wynikiem 3:3 (Bologna – Inter Mediolan).
W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 22 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki 4 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 4 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Bologna pada średnio 2,0 bramki, a w meczach Inter — 4,33. Granicę 1,5 gola przekroczyło 50,0% meczów pierwszego zespołu i 83,3% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 33,3% i 83,3%, a próg 3,5 bramki 16,7% oraz 66,7%.
Czystych kont Bologna ma 0, a Inter — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 3, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Bologna i Inter?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Bologna ma średnio 1,3 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Inter 2,8. Bologna oddaje przeciętnie 12,7 strzału w meczu, z czego 3,5 celnego, a Inter odpowiednio 22,5 i 7,2.
Bologna marnuje część sytuacji: zdobywa 0,8 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,3. Inter strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 3,0 gola na mecz przy xG 2,8. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Bologna wypada u siebie, a Inter na wyjeździe?
Ten mecz Bologna rozgrywa u siebie, a Inter na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Bologna ma za sobą 3 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 1,33 straconego oraz 33,3% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Inter ma 2 mecze, ze średnią 1,5 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 50,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Bologna wynosi średnio 2,33, a w wyjazdowych spotkaniach Inter — 2,5. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 66,7% u gospodarza i 50,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy Bologna i Inter?
Najpewniej Bologna wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce Massimo Pessina, a w polu Matteo Darmian, Nicolo Casale, Torbjorn Heggem, Nadir Zortea, Lewis Ferguson, Tommaso Pobega, Juan Miranda, Federico Bernardeschi, Nicolo Cambiaghi, Roberto Piccoli.
Najpewniej Inter wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-5-2: w bramce Josep Martínez, a w polu Benjamin Pavard, Yann Bisseck, Carlos Augusto, Andy Diouf, Petar Sucic, Hakan Calhanoglu, Henrikh Mkhitaryan, Federico Dimarco, Francesco Pio Esposito, Marcus Thuram.
Mecz poprowadzi Daniele Doveri. Trenerem zespołu Bologna jest Raffaele Palladino, a zespołu Inter Cristian Chivu. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najwyraźniejsza różnica dotyczy dorobku punktowego. Inter zbiera średnio 2,67 punktu na mecz w swojej lidze, a różnica względem rywala wynosi 1,84 punktu na spotkanie. Przy tak dużym rozjeździe formy to właśnie rozstrzygnięcie meczu jest tym, na co dane wskazują najmocniej.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Bologna – Inter: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.
Gdzie oglądać mecz Bologna – Inter?
Mecz Bologna – Inter rozpoczyna się o godzinie 18:00, 17 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,98 gola na mecz, 65,6% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Bologna i Inter są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Bologna czy Inter z BTTS w okolicach 65,6% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Bologna – Inter.
Jeśli mecz Bologna – Inter jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Bologna – Inter?
Podstawą są surowe wyniki ostatnich spotkań Bologna i Inter, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Bologna i Inter. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Bologna i Inter podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 17 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Bologna albo Inter znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy na tej stronie to odczyt oferty Superbetu i LV BET z datą i godziną podaną pod tabelą; w dniu meczu rano je odświeżamy. xG, średnie sezonu, historię spotkań i przewidywane składy dostarcza serwis statystyczny Superbetu, naszego partnera. Oferta bukmacherów zmienia się do pierwszego gwizdka, więc liczby w tabeli traktuj jako punkt wyjścia i przed zakładem sprawdź kurs u bukmachera.