FC Augsburg 2:2 Bayern Monachium
Jak skończył się mecz FC Augsburg – Bayern Monachium?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, a padło w nim 4 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem FC Augsburg – Bayern Monachium. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz FC Augsburg – Bayern Monachium?
Na zwycięstwo zespołu FC Augsburg Superbet daje kurs 12,00, na remis 9,00, a na wygraną zespołu Bayern Monachium 1,17. Przeliczone na procenty, już bez marży bukmachera, to około 8% dla gospodarzy, 11% na remis i 81% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tego samego odczytu.
| Zakład | STS | LV BET | |
|---|---|---|---|
| 1FC Augsburg | 12,00 | 11,00 | 12,00 |
| Xremis | 9,00 | 8,10 | 9,75 |
| 2Bayern Monachium | 1,17 | 1,20 | 1,16 |
| Obie drużyny strzelą | |||
| tak | 1,49 | — | 1,50 |
| nie | 2,57 | — | 2,50 |
| Liczba goli | |||
| powyżej 2,5 | 1,15 | — | 1,15 |
| poniżej 2,5 | 5,50 | — | 5,55 |
Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,49, co odpowiada około 63% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,15, czyli mniej więcej 83%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 75,0% i 50,0% spotkań z golami po obu stronach oraz 100,0% i 75,0% spotkań z co najmniej trzema bramkami.
Co mówią liczby przed meczem FC Augsburg – Bayern Monachium?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Bayern Monachium zbiera średnio 2,5 punktu na mecz, a FC Augsburg 1,75 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 4 spotkania, drugi 4 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Bayern Monachium — 3,5 gola na mecz wobec 2,75 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Bayern Monachium — 0,5 bramki na mecz, podczas gdy FC Augsburg traci średnio 1,5. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 25 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 75,0% i 50,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu FC Augsburg oraz 75,0% u zespołu Bayern Monachium, czyli 25,0 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają FC Augsburg i Bayern Monachium w bezpośrednim zestawieniu?
Tabela zestawia FC Augsburg i Bayern Monachium w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.
| Wskaźnik | FC Augsburg | Bayern Monachium |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Bundesliga | Bundesliga |
| Rozegrane mecze | 4 | 4 |
| Bilans W-R-P | 2-1-1 | 3-1-0 |
| Punkty na mecz | 1,75 | 2,5 |
| Bramki strzelone | 11 | 14 |
| Bramki stracone | 6 | 2 |
| Średnio strzela | 2,75 | 3,5 |
| Średnio traci | 1,5 | 0,5 |
| Gole/mecz | 4,25 | 4,0 |
| BTTS | 75,0% | 50,0% |
| Over 1,5 | 100,0% | 75,0% |
| Over 2,5 | 100,0% | 75,0% |
| Over 3,5 | 75,0% | 50,0% |
| Czyste konta | 1 | 2 |
| Mecze bez gola | 0 | 1 |
| Forma | WWRP | WRWW |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu FC Augsburg w tym sezonie to 2-1-1, a zespołu Bayern Monachium — 3-1-0, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. FC Augsburg nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Bayern Monachium ma serię 2 zwycięstw z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWRP oraz WRWW.
Ostatnie spotkania, jakie FC Augsburg i Bayern Monachium rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
FC Augsburg — ostatnie mecze
Bayern Monachium — ostatnie mecze
Jak kończyły się dotychczasowe mecze FC Augsburg – Bayern Monachium?
Od 2008 roku te drużyny spotkały się 36 razy. Zespół FC Augsburg wygrał 6 meczów, zespół Bayern Monachium wygrał 28 meczów, a liczba remisów to 2. Ostatnie spotkanie, rozegrane 24.01.2026, zakończyło się wynikiem 1:2 (Bayern Monachium – Augsburg).
W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 20 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 4 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 5 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach FC Augsburg pada średnio 4,25 bramki, a w meczach Bayern Monachium — 4,0. Granicę 1,5 gola przekroczyło 100,0% meczów pierwszego zespołu i 75,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 100,0% i 75,0%, a próg 3,5 bramki 75,0% oraz 50,0%.
Czystych kont FC Augsburg ma 1, a Bayern Monachium — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają FC Augsburg i Bayern Monachium?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu FC Augsburg ma średnio 1,8 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Bayern Monachium 3,1. FC Augsburg oddaje przeciętnie 14,0 strzału w meczu, z czego 7,3 celnego, a Bayern Monachium odpowiednio 21,8 i 8,8.
FC Augsburg strzela więcej, niż wynika z okazji: 2,8 gola na mecz przy xG 1,8. Tak wysoka skuteczność rzadko utrzymuje się przez cały sezon. Bayern Monachium strzela więcej, niż wynika z okazji: 3,5 gola na mecz przy xG 3,1. Tak wysoka skuteczność rzadko utrzymuje się przez cały sezon. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak FC Augsburg wypada u siebie, a Bayern Monachium na wyjeździe?
Ten mecz FC Augsburg rozgrywa u siebie, a Bayern Monachium na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie FC Augsburg ma za sobą 2 mecze, ze średnią 2,5 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Bayern Monachium ma 2 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 0,5 straconego oraz 50,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach FC Augsburg wynosi średnio 3,5, a w wyjazdowych spotkaniach Bayern Monachium — 1,5. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 50,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy FC Augsburg i Bayern Monachium?
Najpewniej FC Augsburg wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce Finn Dahmen, a w polu Chrislain Matsima, Jeffrey Gouweleeuw, Calvin Brackelmann, Marius Wolf, Han-Noah Massengo, Fabian Rieder, Hennes Behrens, Robin Fellhauer, Alexis Claude Maurice, Michael Gregoritsch.
Najpewniej Bayern Monachium wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Manuel Neuer, a w polu Konrad Laimer, Dayot Upamecano, Jonathan Tah, Alphonso Davies, Joshua Kimmich, Aleksandar Pavlovic, Michael Olise, Ismael Saibari, Luis Diaz, Harry Kane.
Mecz poprowadzi Sven Jablonski. Trenerem zespołu FC Augsburg jest Manuel Baum, a zespołu Bayern Monachium Vincent Kompany. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 87,5%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 4,12 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz FC Augsburg – Bayern Monachium: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.
Gdzie oglądać mecz FC Augsburg – Bayern Monachium?
Mecz FC Augsburg – Bayern Monachium rozpoczyna się o godzinie 15:30, 10 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Viaplay, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,96 gola na mecz, 65,0% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 61,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości FC Augsburg i Bayern Monachium są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak FC Augsburg czy Bayern Monachium z BTTS w okolicach 65,0% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem FC Augsburg – Bayern Monachium.
Jeśli mecz FC Augsburg – Bayern Monachium jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu FC Augsburg – Bayern Monachium?
Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów FC Augsburg i Bayern Monachium w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o FC Augsburg i Bayern Monachium. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu FC Augsburg i Bayern Monachium podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 10 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu FC Augsburg albo Bayern Monachium znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy na tej stronie to odczyt oferty Superbetu, STS i LV BET z datą i godziną podaną pod tabelą; w dniu meczu rano je odświeżamy. xG, średnie sezonu, historię spotkań i przewidywane składy dostarcza serwis statystyczny Superbetu, naszego partnera. Oferta bukmacherów zmienia się do pierwszego gwizdka, więc liczby w tabeli traktuj jako punkt wyjścia i przed zakładem sprawdź kurs u bukmachera.