Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Fulham – Hull. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu oraz historię bezpośrednich meczów.
Jakie są kursy na mecz Fulham – Hull?
Kursy Superbetu na ten mecz to 1,72 za wygraną zespołu Fulham, 3,80 za remis i 4,40 za zwycięstwo zespołu Hull. Bez marży bukmachera oznacza to mniej więcej 54% szans dla gospodarzy, 25% na remis i 21% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.
| Zakład | LV BET | |
|---|---|---|
| 1Fulham | 1,72 | 1,72 |
| Xremis | 3,80 | 3,95 |
| 2Hull | 4,40 | 4,80 |
| Obie drużyny strzelą | ||
| tak | 1,73 | 1,75 |
| nie | 2,07 | 2,02 |
| Liczba goli | ||
| powyżej 2,5 | 1,74 | 1,77 |
| poniżej 2,5 | 2,07 | 2,05 |
Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,73, co odpowiada około 54% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,74, czyli mniej więcej 54%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 66,7% i 50,0% spotkań z golami po obu stronach oraz 50,0% i 50,0% spotkań z co najmniej trzema bramkami.
Co mówią liczby przed meczem Fulham – Hull?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Hull zbiera średnio 1,5 punktu na mecz, a Fulham 0,33 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Hull — 1,33 gola na mecz wobec 1,0 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Hull — 1,0 bramki na mecz, podczas gdy Fulham traci średnio 1,67. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 14 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 66,7% i 50,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Fulham oraz 50,0% u zespołu Hull, czyli 0,0 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Fulham i Hull w bezpośrednim zestawieniu?
Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Fulham oraz Hull. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Fulham | Hull |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Premier League | Premier League |
| Rozegrane mecze | 6 | 6 |
| Bilans W-R-P | 0-2-4 | 2-3-1 |
| Punkty na mecz | 0,33 | 1,5 |
| Bramki strzelone | 6 | 8 |
| Bramki stracone | 10 | 6 |
| Średnio strzela | 1,0 | 1,33 |
| Średnio traci | 1,67 | 1,0 |
| Gole/mecz | 2,67 | 2,33 |
| BTTS | 66,7% | 50,0% |
| Over 1,5 | 66,7% | 66,7% |
| Over 2,5 | 50,0% | 50,0% |
| Over 3,5 | 33,3% | 33,3% |
| Czyste konta | 1 | 3 |
| Mecze bez gola | 2 | 1 |
| Forma | PPRRP | WRRPR |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Fulham w tym sezonie to 0-2-4, a zespołu Hull — 2-3-1, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Fulham nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Hull nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PPRRP oraz WRRPR.
Ostatnie spotkania, jakie Fulham i Hull rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Fulham — ostatnie mecze
Hull — ostatnie mecze
Jak kończyły się dotychczasowe mecze Fulham – Hull?
Od 2008 roku te drużyny spotkały się 16 razy. Zespół Fulham wygrał 7 meczów, zespół Hull wygrał 7 meczów, a liczba remisów to 2. Ostatnie spotkanie, rozegrane 07.01.2023, zakończyło się wynikiem 0:2 (Hull City – Fulham).
W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 9 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 0 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 1 raz. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Fulham pada średnio 2,67 bramki, a w meczach Hull — 2,33. Granicę 1,5 gola przekroczyło 66,7% meczów pierwszego zespołu i 66,7% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 50,0% i 50,0%, a próg 3,5 bramki 33,3% oraz 33,3%.
Czystych kont Fulham ma 1, a Hull — 3. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 2, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Fulham i Hull?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Fulham ma średnio 1,6 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Hull 1,1. Fulham oddaje przeciętnie 14,2 strzału w meczu, z czego 4,5 celnego, a Hull odpowiednio 11,7 i 4,0.
Fulham marnuje część sytuacji: zdobywa 1,0 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,6. Hull strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,3 gola na mecz przy xG 1,1. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Fulham wypada u siebie, a Hull na wyjeździe?
Ten mecz Fulham rozgrywa u siebie, a Hull na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Fulham ma za sobą 3 mecze, ze średnią 1,67 gola strzelonego i 2,33 straconego oraz 66,7% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Hull ma 3 mecze, ze średnią 1,33 gola strzelonego i 1,33 straconego oraz 66,7% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Fulham wynosi średnio 4,0, a w wyjazdowych spotkaniach Hull — 2,67. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 100,0% u gospodarza i 66,7% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 50,0%, wskaźnik BTTS 58,4%, a różnica w dorobku punktowym to 1,17 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Fulham – Hull: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.
Gdzie oglądać mecz Fulham – Hull?
Mecz Fulham – Hull rozpoczyna się o godzinie 16:00, 17 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Canal+ Sport oraz Viaplay, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 3,01 gola na mecz, 65,9% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,5% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Fulham i Hull są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Fulham czy Hull z BTTS w okolicach 65,9% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Fulham – Hull.
Jeśli mecz Fulham – Hull jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Fulham – Hull?
Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Fulham i Hull w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Fulham – Hull, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Fulham i Hull podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 17 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Fulham albo Hull znajdziesz już zaktualizowane wartości.