Bundesliga • 17 października 2026

Hamburger SV – VfB Stuttgart
statystyki przed meczem

Kursy bukmacherów, xG, historia spotkań, przewidywane składy i statystyki obu drużyn.

Hamburger SV – VfB Stuttgart — statystyki obu drużyn przed meczem
Bundesliga  •  17 października 2026  •  15:30
Stadion: Volksparkstadion  ·  Sędzia: Robert Hartmann
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 17 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
4,0gole na mecz3,4
1,0średnio strzela1,6
3,0średnio traci1,8
40,0%BTTS60,0%
80,0%over 2,560,0%
1,2punkty na mecz1,2

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Hamburger SV – VfB Stuttgart. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz Hamburger SV – VfB Stuttgart?

Superbet wycenia wygraną zespołu Hamburger SV na 3,75, remis na 4,00, a zwycięstwo zespołu VfB Stuttgart na 1,80. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 25% szans gospodarzom, 23% na remis i 52% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.

ZakładLV BET
1Hamburger SV3,754,25
Xremis4,004,05
2VfB Stuttgart1,801,80
Obie drużyny strzelą
tak1,421,40
nie2,822,90
Liczba goli
powyżej 2,51,401,38
poniżej 2,52,923,00
Kursy z 17.10, godz. 06:35 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
25%Hamburger SV
23%remis
52%VfB Stuttgart

Kurs Superbetu 1,42 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 67% szans. W meczach zespołu Hamburger SV obie strony trafiały w 40,0% spotkań, a w meczach zespołu VfB Stuttgart w 60,0%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,40, czyli około 68%, przy 80,0% i 60,0% takich meczów u obu drużyn. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „obie strzelą”: różnica to około 17 punktów procentowych.

Co mówią liczby przed meczem Hamburger SV – VfB Stuttgart?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Hamburger SV zbiera średnio 1,2 punktu na mecz, a VfB Stuttgart 1,2 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 5 spotkań, drugi 5 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma VfB Stuttgart — 1,6 gola na mecz wobec 1,0 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje VfB Stuttgart — 1,8 bramki na mecz, podczas gdy Hamburger SV traci średnio 3,0. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 13 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 40,0% i 60,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 80,0% u zespołu Hamburger SV oraz 60,0% u zespołu VfB Stuttgart, czyli 20,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Hamburger SV i VfB Stuttgart w bezpośrednim zestawieniu?

Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Hamburger SV oraz VfB Stuttgart. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.

WskaźnikHamburger SVVfB Stuttgart
RozgrywkiBundesligaBundesliga
Rozegrane mecze55
Bilans W-R-P2-0-32-0-3
Punkty na mecz1,21,2
Bramki strzelone58
Bramki stracone159
Średnio strzela1,01,6
Średnio traci3,01,8
Gole/mecz4,03,4
BTTS40,0%60,0%
Over 1,5100,0%80,0%
Over 2,580,0%60,0%
Over 3,560,0%40,0%
Czyste konta01
Mecze bez gola31
FormaPPPWWPWPPW

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Hamburger SV w tym sezonie to 2-0-3, a zespołu VfB Stuttgart — 2-0-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Hamburger SV ma serię 2 zwycięstw z rzędu. VfB Stuttgart nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PPPWW oraz PWPPW.

Ostatnie spotkania, jakie Hamburger SV i VfB Stuttgart rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Hamburger SV — ostatnie mecze

29.08 Borussia Dortmund 0:2 P
06.09 1. FSV Mainz 05 0:5 P
13.09 RB Lipsk 0:5 P
19.09 1. FC Koeln 2:1 W
10.10 TSG Hoffenheim 3:2 W

VfB Stuttgart — ostatnie mecze

28.08 Bayern Monachium 1:5 P
04.09 1. FC Koeln 4:1 W
12.09 TSG Hoffenheim 1:2 P
19.09 Borussia Dortmund 0:1 P
10.10 Paderborn 2:0 W

Jak kończyły się dotychczasowe mecze Hamburger SV – VfB Stuttgart?

Od 1993 roku te drużyny spotkały się 58 razy. Zespół Hamburger SV wygrał 21 meczów, zespół VfB Stuttgart wygrał 29 meczów, a liczba remisów to 8. Ostatnie spotkanie, rozegrane 12.04.2026, zakończyło się wynikiem 4:0 (VfB Stuttgart – Hamburger SV).

21Hamburger SV
8remisy
29VfB Stuttgart

W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 19 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 3 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 5 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.

12.04.2026 VfB Stuttgart – Hamburger SV 4:0 P
30.11.2025 Hamburger SV – VfB Stuttgart 2:1 W
05.06.2023 Hamburger SV – VfB Stuttgart 1:3 P
01.06.2023 VfB Stuttgart – Hamburger SV 3:0 P
26.08.2020 VfB Stuttgart – Hamburger SV 3:2 P

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Hamburger SV pada średnio 4,0 bramki, a w meczach VfB Stuttgart — 3,4. Granicę 1,5 gola przekroczyło 100,0% meczów pierwszego zespołu i 80,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 80,0% i 60,0%, a próg 3,5 bramki 60,0% oraz 40,0%.

Czystych kont Hamburger SV ma 0, a VfB Stuttgart — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 3, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Hamburger SV i VfB Stuttgart?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Hamburger SV ma średnio 1,0 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a VfB Stuttgart 2,0. Hamburger SV oddaje przeciętnie 10,6 strzału w meczu, z czego 3,8 celnego, a VfB Stuttgart odpowiednio 15,8 i 6,0.

Hamburger SVśrednio na meczVfB Stuttgart
1,0xG2,0
1,6stworzone okazje4,0
10,6strzały15,8
3,8celne strzały6,0
40,6%posiadanie piłki52,0%
3,6rzuty rożne6,2
1,0żółte kartki1,2
14,6faule10,0

Hamburger SV strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,0 gola na mecz przy xG 1,0. VfB Stuttgart marnuje część sytuacji: zdobywa 1,6 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 2,0. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Hamburger SV wypada u siebie, a VfB Stuttgart na wyjeździe?

Ten mecz Hamburger SV rozgrywa u siebie, a VfB Stuttgart na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Hamburger SV ma za sobą 2 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 3,0 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe VfB Stuttgart ma 3 mecze, ze średnią 1,33 gola strzelonego i 2,33 straconego oraz 66,7% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Hamburger SV wynosi średnio 4,0, a w wyjazdowych spotkaniach VfB Stuttgart — 3,67. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 66,7% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy Hamburger SV i VfB Stuttgart?

Najpewniej Hamburger SV wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce Daniel Fernandes, a w polu Nicolas Capaldo, Sebastiaan Bornauw, Warmed Omari, David Moller Wolfe, Albert Sambi Lokonga, Kofi Amoako, Louis Pepe Lemke, Fabio Vieira, Martin Adeline, Yussuf Poulsen.

Najpewniej VfB Stuttgart wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-3: w bramce Dennis Seimen, a w polu Josha Vagnoman, Ramon Hendriks, Finn Jeltsch, Lorenz Assignon, Atakan Karazor, Angelo Stiller, Chris Fuhrich, Jamie Leweling, Ermedin Demirovic, Deniz Undav.

Hamburger SV 3-4-2-1VfB Stuttgart 3-4-3

Mecz poprowadzi Robert Hartmann. Trenerem zespołu Hamburger SV jest Merlin Polzin, a zespołu VfB Stuttgart Sebastian Hoeness. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
powyżej 2,5 bramki

Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 70,0%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,7 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Hamburger SV – VfB Stuttgart: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.

Gdzie oglądać mecz Hamburger SV – VfB Stuttgart?

Mecz Hamburger SV – VfB Stuttgart rozpoczyna się o godzinie 15:30, 17 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Viaplay, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,98 gola na mecz, 65,6% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Hamburger SV i VfB Stuttgart są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Hamburger SV czy VfB Stuttgart z BTTS w okolicach 65,6% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Hamburger SV – VfB Stuttgart.

Jeśli mecz Hamburger SV – VfB Stuttgart jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Hamburger SV – VfB Stuttgart?

Liczby powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki ostatnich spotkań Hamburger SV oraz VfB Stuttgart i przeliczamy je własnym narzędziem. Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Hamburger SV – VfB Stuttgart. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Hamburger SV i VfB Stuttgart podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 17 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Hamburger SV albo VfB Stuttgart znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?

Kursy odczytujemy z publicznej oferty Superbetu i LV BET, a rano w dniu meczu odświeżamy je na tej stronie. Średnie sezonu razem z xG, historię bezpośrednich spotkań i przewidywane składy bierzemy z serwisu statystycznego Superbetu, naszego partnera. Kursy zmieniają się aż do pierwszego gwizdka, więc przed zakładem sprawdź aktualną ofertę u bukmachera.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP