Inter 5:3 Udinese
Jak skończył się mecz Inter – Udinese?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:3, a padło w nim 8 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Inter – Udinese. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.
Co mówią liczby przed meczem Inter – Udinese?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Inter zbiera średnio 3,0 punktu na mecz, a Udinese 1,33 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 3 spotkania, drugi 3 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Inter — 2,67 gola na mecz wobec 1,67 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Inter — 1,0 bramki na mecz, podczas gdy Udinese traci średnio 1,67. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 13 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 66,7% u zespołu Inter wobec 100,0% u zespołu Udinese. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 66,7% u zespołu Inter oraz 66,7% u zespołu Udinese, czyli 0,0 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Inter i Udinese w bezpośrednim zestawieniu?
Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Inter i Udinese jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.
| Wskaźnik | Inter | Udinese |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Serie A | Serie A |
| Rozegrane mecze | 3 | 3 |
| Bilans W-R-P | 3-0-0 | 1-1-1 |
| Punkty na mecz | 3,0 | 1,33 |
| Bramki strzelone | 8 | 5 |
| Bramki stracone | 3 | 5 |
| Średnio strzela | 2,67 | 1,67 |
| Średnio traci | 1,0 | 1,67 |
| Gole/mecz | 3,67 | 3,33 |
| BTTS | 66,7% | 100,0% |
| Over 1,5 | 66,7% | 100,0% |
| Over 2,5 | 66,7% | 66,7% |
| Over 3,5 | 66,7% | 33,3% |
| Czyste konta | 1 | 0 |
| Mecze bez gola | 0 | 0 |
| Forma | WWW | RWP |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Inter w tym sezonie to 3-0-0, a zespołu Udinese — 1-1-1, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Inter ma serię 3 zwycięstw z rzędu. Udinese nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWW oraz RWP.
Ostatnie spotkania, jakie Inter i Udinese rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Inter — ostatnie mecze
Udinese — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Inter pada średnio 3,67 bramki, a w meczach Udinese — 3,33. Granicę 1,5 gola przekroczyło 66,7% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 66,7% i 66,7%, a próg 3,5 bramki 66,7% oraz 33,3%.
Czystych kont Inter ma 1, a Udinese — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Inter wypada u siebie, a Udinese na wyjeździe?
Ten mecz Inter rozgrywa u siebie, a Udinese na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Inter ma za sobą 2 mecze, ze średnią 3,5 gola strzelonego i 1,5 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Udinese ma 1 mecz, ze średnią 3,0 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Inter wynosi średnio 5,0, a w wyjazdowych spotkaniach Udinese — 5,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 100,0% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 66,7%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,5 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Inter – Udinese: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.
Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.
Gdzie oglądać mecz Inter – Udinese?
Mecz Inter – Udinese rozpoczyna się o godzinie 20:45, 14 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,85 gola na mecz, 65,2% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 59,1% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Inter i Udinese są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Inter czy Udinese z BTTS w okolicach 65,2% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Inter – Udinese.
Jeśli mecz Inter – Udinese jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Inter – Udinese?
Podstawą są surowe wyniki spotkań Inter i Udinese z bieżącego sezonu ich rozgrywek krajowych, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Inter – Udinese. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Inter i Udinese podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 14 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Inter albo Udinese znajdziesz już zaktualizowane wartości.