Torino 0:2 AS Roma
Jak skończył się mecz Torino – AS Roma?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2, a padło w nim 2 bramki. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Torino – AS Roma. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.
Co mówią liczby przed meczem Torino – AS Roma?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. AS Roma zbiera średnio 3,0 punktu na mecz, a Torino 1,0 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 3 spotkania, drugi 3 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma AS Roma — 3,33 gola na mecz wobec 1,33 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje AS Roma — 0,33 bramki na mecz, podczas gdy Torino traci średnio 1,67. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 14 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu Torino wobec 33,3% u zespołu AS Roma. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu Torino oraz 100,0% u zespołu AS Roma, czyli 0,0 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Torino i AS Roma w bezpośrednim zestawieniu?
Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Torino i AS Roma jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.
| Wskaźnik | Torino | AS Roma |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Serie A | Serie A |
| Rozegrane mecze | 3 | 3 |
| Bilans W-R-P | 1-0-2 | 3-0-0 |
| Punkty na mecz | 1,0 | 3,0 |
| Bramki strzelone | 4 | 10 |
| Bramki stracone | 5 | 1 |
| Średnio strzela | 1,33 | 3,33 |
| Średnio traci | 1,67 | 0,33 |
| Gole/mecz | 3,0 | 3,67 |
| BTTS | 100,0% | 33,3% |
| Over 1,5 | 100,0% | 100,0% |
| Over 2,5 | 100,0% | 100,0% |
| Over 3,5 | 0,0% | 66,7% |
| Czyste konta | 0 | 2 |
| Mecze bez gola | 0 | 0 |
| Forma | PPW | WWW |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Torino w tym sezonie to 1-0-2, a zespołu AS Roma — 3-0-0, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Torino nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. AS Roma ma serię 3 zwycięstw z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PPW oraz WWW.
Ostatnie spotkania, jakie Torino i AS Roma rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Torino — ostatnie mecze
AS Roma — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Torino pada średnio 3,0 bramki, a w meczach AS Roma — 3,67. Granicę 1,5 gola przekroczyło 100,0% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 100,0% i 100,0%, a próg 3,5 bramki 0,0% oraz 66,7%.
Czystych kont Torino ma 0, a AS Roma — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Torino wypada u siebie, a AS Roma na wyjeździe?
Ten mecz Torino rozgrywa u siebie, a AS Roma na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Torino ma za sobą 1 mecz, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe AS Roma ma 1 mecz, ze średnią 4,0 gola strzelonego i 0,0 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Torino wynosi średnio 3,0, a w wyjazdowych spotkaniach AS Roma — 4,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 100,0% u gospodarza i 0,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 100,0%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,33 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Torino – AS Roma: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.
Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.
Gdzie oglądać mecz Torino – AS Roma?
Mecz Torino – AS Roma rozpoczyna się o godzinie 18:30, 14 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,85 gola na mecz, 65,2% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 59,1% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Torino i AS Roma są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Torino czy AS Roma z BTTS w okolicach 65,2% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Torino – AS Roma.
Jeśli mecz Torino – AS Roma jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Torino – AS Roma?
Liczby powstają u nas. Bierzemy wyniki meczów Torino oraz AS Roma z bieżącego sezonu rozgrywek krajowych i przeliczamy je własnym narzędziem, Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Torino – AS Roma, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Torino i AS Roma tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 14 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Torino albo AS Roma znajdziesz już zaktualizowane wartości.