Paderborn 3:1 TSG Hoffenheim
Jak skończył się mecz Paderborn – TSG Hoffenheim?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1, a padło w nim 4 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Paderborn – TSG Hoffenheim. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz Paderborn – TSG Hoffenheim?
Na zwycięstwo zespołu Paderborn Superbet daje kurs 4,00, na remis 4,30, a na wygraną zespołu TSG Hoffenheim 1,72. Przeliczone na procenty, już bez marży bukmachera, to około 23% dla gospodarzy, 22% na remis i 55% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tej samej porannej aktualizacji.
| Zakład | STS | LV BET | |
|---|---|---|---|
| 1Paderborn | 4,00 | 4,10 | 4,25 |
| Xremis | 4,30 | 4,10 | 4,50 |
| 2TSG Hoffenheim | 1,72 | 1,72 | 1,70 |
| Obie drużyny strzelą | |||
| tak | 1,41 | — | 1,40 |
| nie | 2,87 | — | 2,85 |
| Liczba goli | |||
| powyżej 2,5 | 1,37 | — | 1,38 |
| poniżej 2,5 | 3,10 | — | 3,10 |
Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,41, co odpowiada około 67% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,37, czyli mniej więcej 69%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 0,0% i 100,0% spotkań z golami po obu stronach oraz 33,3% i 100,0% spotkań z co najmniej trzema bramkami. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „obie strzelą”: różnica to około 17 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem Paderborn – TSG Hoffenheim?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. TSG Hoffenheim zbiera średnio 1,0 punktu na mecz, a Paderborn 0,33 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 3 spotkania, drugi 3 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma TSG Hoffenheim — 2,0 gola na mecz wobec 0,0 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Paderborn — 1,33 bramki na mecz, podczas gdy TSG Hoffenheim traci średnio 2,33. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 6 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 0,0% u zespołu Paderborn wobec 100,0% u zespołu TSG Hoffenheim. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 33,3% u zespołu Paderborn oraz 100,0% u zespołu TSG Hoffenheim, czyli 66,7 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Paderborn i TSG Hoffenheim w bezpośrednim zestawieniu?
W tabeli znajdziesz Paderborn i TSG Hoffenheim opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Paderborn | TSG Hoffenheim |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Bundesliga | Bundesliga |
| Rozegrane mecze | 3 | 3 |
| Bilans W-R-P | 0-1-2 | 1-0-2 |
| Punkty na mecz | 0,33 | 1,0 |
| Bramki strzelone | 0 | 6 |
| Bramki stracone | 4 | 7 |
| Średnio strzela | 0,0 | 2,0 |
| Średnio traci | 1,33 | 2,33 |
| Gole/mecz | 1,33 | 4,33 |
| BTTS | 0,0% | 100,0% |
| Over 1,5 | 33,3% | 100,0% |
| Over 2,5 | 33,3% | 100,0% |
| Over 3,5 | 0,0% | 66,7% |
| Czyste konta | 1 | 0 |
| Mecze bez gola | 3 | 0 |
| Forma | RPP | PPW |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Paderborn w tym sezonie to 0-1-2, a zespołu TSG Hoffenheim — 1-0-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Paderborn ma serię 2 porażek z rzędu. TSG Hoffenheim nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RPP oraz PPW.
Ostatnie spotkania, jakie Paderborn i TSG Hoffenheim rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Paderborn — ostatnie mecze
TSG Hoffenheim — ostatnie mecze
Jak kończyły się mecze Paderborn z TSG Hoffenheim?
Od 2007 roku te drużyny spotkały się 6 razy. Zespół Paderborn nie wygrał żadnego, zespół TSG Hoffenheim wygrał 4 mecze, a liczba remisów to 2. Ostatnie spotkanie, rozegrane 23.05.2020, zakończyło się wynikiem 1:1 (Paderborn – TSG Hoffenheim).
W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 5 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 1 raz, a granicę 2,5 gola przekroczono 1 raz. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Paderborn pada średnio 1,33 bramki, a w meczach TSG Hoffenheim — 4,33. Granicę 1,5 gola przekroczyło 33,3% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 33,3% i 100,0%, a próg 3,5 bramki 0,0% oraz 66,7%.
Czystych kont Paderborn ma 1, a TSG Hoffenheim — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 3, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Paderborn i TSG Hoffenheim?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Paderborn ma średnio 0,7 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a TSG Hoffenheim 2,1. Paderborn oddaje przeciętnie 11,3 strzału w meczu, z czego 1,0 celnego, a TSG Hoffenheim odpowiednio 17,7 i 6,0.
Paderborn marnuje część sytuacji: zdobywa 0,0 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 0,7. TSG Hoffenheim strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 2,0 gola na mecz przy xG 2,1. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Paderborn wypada u siebie, a TSG Hoffenheim na wyjeździe?
Ten mecz Paderborn rozgrywa u siebie, a TSG Hoffenheim na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Paderborn ma za sobą 1 mecz, ze średnią 0,0 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 0,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe TSG Hoffenheim ma 1 mecz, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 3,0 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Paderborn wynosi średnio 1,0, a w wyjazdowych spotkaniach TSG Hoffenheim — 5,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 0,0% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy Paderborn i TSG Hoffenheim?
Najpewniej Paderborn wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-5-2: w bramce Nahuel Noll, a w polu Jano Ter-Horst, Tjark Scheller, Matt Hansen, Laurin Curda, Laurin Ulrich, Santiago Castaneda, Gabriel Vidovic, Raphael Obermair, Marvin Pieringer, Stefano Marino.
Najpewniej TSG Hoffenheim wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Oliver Baumann, a w polu Vladimír Coufal, Ozan Kabak, Albian Hajdari, Mats Rots, Wouter Burger, Leon Avdullahu, Bambase Conte, Adam Hložek, Adam Daghim, Tim Lemperle.
Mecz poprowadzi Daniel Schlager. Trenerem zespołu Paderborn jest Ralf Kettemann, a zespołu TSG Hoffenheim Christian Ilzer. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 66,7%, wskaźnik BTTS 50,0%, a różnica w dorobku punktowym to 0,67 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Paderborn – TSG Hoffenheim: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Gotowe propozycje na ten mecz razem z uzasadnieniem wrzucamy do darmowej grupy na Telegramie. Ta strona pokazuje surowe liczby, grupa pokazuje, co z nimi robimy — łącznie z sytuacjami, w których uznajemy, że lepiej dane spotkanie odpuścić.
Gdzie oglądać mecz Paderborn – TSG Hoffenheim?
Mecz Paderborn – TSG Hoffenheim rozpoczyna się o godzinie 19:30, 20 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Viaplay, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,88 gola na mecz, 64,5% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 59,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Paderborn i TSG Hoffenheim są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Paderborn czy TSG Hoffenheim z BTTS w okolicach 64,5% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Paderborn – TSG Hoffenheim.
Jeśli mecz Paderborn – TSG Hoffenheim jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Paderborn – TSG Hoffenheim?
Podstawą są surowe wyniki spotkań Paderborn i TSG Hoffenheim z bieżącego sezonu ich rozgrywek krajowych, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Paderborn – TSG Hoffenheim, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Paderborn i TSG Hoffenheim podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 20 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Paderborn albo TSG Hoffenheim znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy pochodzą z porannego odczytu oferty Superbetu, STS i LV BET w dniu spotkania. Statystyki z xG, mecze bezpośrednie i przewidywane składy obu drużyn udostępnia serwis statystyczny Superbetu, z którym współpracujemy. Kursy żyją do rozpoczęcia meczu, dlatego przed postawieniem zakładu warto zajrzeć do bieżącej oferty.