LaLiga • 15 września 2026

Elche – Real Madryt
statystyki przed meczem

Kursy bukmacherów, xG, historia spotkań, przewidywane składy i statystyki obu drużyn.

Jak się skończyło

Elche  2:3  Real Madryt

Jak skończył się mecz Elche – Real Madryt?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3, a padło w nim 5 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Elche – Real Madryt — statystyki obu drużyn przed meczem
LaLiga  •  15 września 2026  •  21:30
ElcheRPPPR
VS
Real MadrytWWWPW
Stadion: Estadio Manuel Martínez Valero  ·  Sędzia: Jesus Gil Manzano
3,8gole na mecz3,6
1,2średnio strzela2,8
2,6średnio traci0,8
80,0%BTTS60,0%
60,0%over 2,580,0%
0,4punkty na mecz2,4

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Elche – Real Madryt. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz Elche – Real Madryt?

Na zwycięstwo zespołu Elche Superbet daje kurs 10,00, na remis 7,00, a na wygraną zespołu Real Madryt 1,21. Przeliczone na procenty, już bez marży bukmachera, to około 9% dla gospodarzy, 13% na remis i 77% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tej samej porannej aktualizacji.

ZakładSTSLV BET
1Elche10,0011,5010,60
Xremis7,007,507,10
2Real Madryt1,211,221,24
Obie drużyny strzelą
tak1,77—1,80
nie2,05—1,98
Liczba goli
powyżej 2,51,32—1,33
poniżej 2,53,35—3,35
Kursy z godz. 12:00 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
9%Elche
13%remis
77%Real Madryt

Kurs Superbetu 1,77 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 54% szans. W meczach zespołu Elche obie strony trafiały w 80,0% spotkań, a w meczach zespołu Real Madryt w 60,0%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,32, czyli około 72%, przy 60,0% i 80,0% takich meczów u obu drużyn. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „obie strzelą”: różnica to około 16 punktów procentowych.

Co mówią liczby przed meczem Elche – Real Madryt?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Real Madryt zbiera średnio 2,4 punktu na mecz, a Elche 0,4 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 5 spotkań, drugi 5 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Real Madryt — 2,8 gola na mecz wobec 1,2 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Real Madryt — 0,8 bramki na mecz, podczas gdy Elche traci średnio 2,6. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 20 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 80,0% i 60,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 60,0% u zespołu Elche oraz 80,0% u zespołu Real Madryt, czyli 20,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Elche i Real Madryt w bezpośrednim zestawieniu?

Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Elche oraz Real Madryt. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.

WskaźnikElcheReal Madryt
RozgrywkiLaLigaLaLiga
Rozegrane mecze55
Bilans W-R-P0-2-34-0-1
Punkty na mecz0,42,4
Bramki strzelone614
Bramki stracone134
Średnio strzela1,22,8
Średnio traci2,60,8
Gole/mecz3,83,6
BTTS80,0%60,0%
Over 1,5100,0%80,0%
Over 2,560,0%80,0%
Over 3,560,0%60,0%
Czyste konta01
Mecze bez gola11
FormaRPPPRWWWPW

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Elche w tym sezonie to 0-2-3, a zespołu Real Madryt — 4-0-1, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Elche nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Real Madryt nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RPPPR oraz WWWPW.

Ostatnie spotkania, jakie Elche i Real Madryt rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Elche — ostatnie mecze

17.08 A Coruna 1:1 R
23.08 Barcelona 0:5 P
28.08 Racing Santander 2:3 P
07.09 Real Sociedad 2:3 P
12.09 Ath. Bilbao 1:1 R

Real Madryt — ostatnie mecze

22.08 Espanyol 2:1 W
26.08 Real Sociedad 4:1 W
30.08 Malaga 4:0 W
04.09 Betis 0:1 P
12.09 Vallecano 4:1 W

Jak kończyły się mecze Elche z Real Madryt?

Od 2013 roku te drużyny spotkały się 13 razy. Zespół Elche nie wygrał żadnego, zespół Real Madryt wygrał 10 meczów, a liczba remisów to 3. Ostatnie spotkanie, rozegrane 14.03.2026, zakończyło się wynikiem 4:1 (Real Madryt – Elche).

0Elche
3remisy
10Real Madryt

W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 20 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 3 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 5 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.

14.03.2026 Real Madryt – Elche 4:1 P
23.11.2025 Elche – Real Madryt 2:2 R
15.02.2023 Real Madryt – Elche 4:0 P
19.10.2022 Elche – Real Madryt 0:3 P
23.01.2022 Real Madryt – Elche 2:2 R

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Elche pada średnio 3,8 bramki, a w meczach Real Madryt — 3,6. Granicę 1,5 gola przekroczyło 100,0% meczów pierwszego zespołu i 80,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 60,0% i 80,0%, a próg 3,5 bramki 60,0% oraz 60,0%.

Czystych kont Elche ma 0, a Real Madryt — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Elche i Real Madryt?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Elche ma średnio 1,2 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Real Madryt 2,9. Elche oddaje przeciętnie 11,8 strzału w meczu, z czego 5,2 celnego, a Real Madryt odpowiednio 20,8 i 9,2.

Elcheśrednio na meczReal Madryt
1,2xG2,9
2,6stworzone okazje4,6
11,8strzały20,8
5,2celne strzały9,2
51,8%posiadanie piłki56,8%
5,2rzuty rożne8,4
2,2żółte kartki1,4
13,0faule9,0

Elche strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,2 gola na mecz przy xG 1,2. Real Madryt strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 2,8 gola na mecz przy xG 2,9. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Elche wypada u siebie, a Real Madryt na wyjeździe?

Ten mecz Elche rozgrywa u siebie, a Real Madryt na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Elche ma za sobą 2 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 4,0 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Real Madryt ma 2 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 50,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Elche wynosi średnio 5,0, a w wyjazdowych spotkaniach Real Madryt — 2,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 50,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy Elche i Real Madryt?

Najpewniej Elche wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-4-1-1: w bramce Matias Dituro, a w polu Buba Sangare, Federico Redondo, Víctor Chust, Roy Revivo, German Valera, Javier Morcillo, Gonzalo Villar, Tete Morente, Facundo Buonanotte, Fer Nino.

Najpewniej Real Madryt wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Thibaut Courtois, a w polu Trent Alexander-Arnold, Antonio Rudiger, Dean Huijsen, Marc Cucurella, Eduardo Camavinga, Bernardo Silva, Arda Guler, Jude Bellingham, Vinicius Junior, Kylian Mbappe.

Elche 4-4-1-1Real Madryt 4-2-3-1

Mecz poprowadzi Jesus Gil Manzano. Trenerem zespołu Elche jest Martin Anselmi, a zespołu Real Madryt Jose Mourinho. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
powyżej 2,5 bramki

Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 70,0%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,7 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Elche – Real Madryt: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Gotowe propozycje na ten mecz razem z uzasadnieniem wrzucamy do darmowej grupy na Telegramie. Ta strona pokazuje surowe liczby, grupa pokazuje, co z nimi robimy — łącznie z sytuacjami, w których uznajemy, że lepiej dane spotkanie odpuścić.

Superbet Promocja na ten mecz
400 PLN

za wygraną Realu Madryt w meczu z Elche

Oferta dla nowych graczy, którzy zakładają konto w czasie trwania promocji. Warunki: wpłata min. 50 PLN, pierwszy kupon singiel za min. 2 PLN, zakład: Mecz – 2. Warunki ustala bukmacher — my ich nie zmieniamy i nie przyjmujemy zakładów. Treści 18+.

Gdzie oglądać mecz Elche – Real Madryt?

Mecz Elche – Real Madryt rozpoczyna się o godzinie 21:30, 15 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,84 gola na mecz, 64,2% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 58,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Elche i Real Madryt są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Elche czy Real Madryt z BTTS w okolicach 64,2% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Wszystko powyżej dotyczy meczów już rozegranych. Przy kilku spotkaniach na zespół każdy kolejny wynik przestawia średnie na tyle mocno, że traktowanie ich jako prognozy jest błędem. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Elche – Real Madryt.

Jeśli mecz Elche – Real Madryt jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Elche – Real Madryt?

Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Elche i Real Madryt w bieżącym sezonie ich rozgrywek krajowych. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Elche – Real Madryt, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Elche i Real Madryt podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 15 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Elche albo Real Madryt znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?

Kursy na tej stronie to poranny odczyt oferty Superbetu, STS i LV BET z dnia meczu. xG, średnie sezonu, historię spotkań i przewidywane składy dostarcza serwis statystyczny Superbetu, naszego partnera. Oferta bukmacherów zmienia się do pierwszego gwizdka, więc liczby w tabeli traktuj jako punkt wyjścia i przed zakładem sprawdź kurs u bukmachera.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP