Premier League • 19 października 2026

Tottenham – Coventry
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Tottenham – Coventry — statystyki obu drużyn przed meczem
Premier League  •  19 października 2026  •  21:00
VS
Stadion: Tottenham Hotspur Stadium  ·  Sędzia: Andrew Madley
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 19 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
2,0gole na mecz2,67
0,5średnio strzela0,83
1,5średnio traci1,83
33,3%BTTS16,7%
33,3%over 2,550,0%
0,5punkty na mecz1,0

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Tottenham – Coventry. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu oraz historię bezpośrednich meczów.

Jakie są kursy na mecz Tottenham – Coventry?

Superbet wycenia wygraną zespołu Tottenham na 1,46, remis na 4,60, a zwycięstwo zespołu Coventry na 5,85. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 64% szans gospodarzom, 20% na remis i 16% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.

ZakładLV BET
1Tottenham1,461,47
Xremis4,604,80
2Coventry5,856,25
Obie drużyny strzelą
tak1,731,72
nie2,072,07
Liczba goli
powyżej 2,51,561,57
poniżej 2,52,402,40
Kursy z 17.10, godz. 07:18 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
64%Tottenham
20%remis
16%Coventry

Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,73, co odpowiada około 54% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,56, czyli mniej więcej 61%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 33,3% i 16,7% spotkań z golami po obu stronach oraz 33,3% i 50,0% spotkań z co najmniej trzema bramkami. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „obie strzelą”: różnica to około 29 punktów procentowych.

Co mówią liczby przed meczem Tottenham – Coventry?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Coventry zbiera średnio 1,0 punktu na mecz, a Tottenham 0,5 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Coventry — 0,83 gola na mecz wobec 0,5 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Tottenham — 1,5 bramki na mecz, podczas gdy Coventry traci średnio 1,83. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 8 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 33,3% i 16,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 33,3% u zespołu Tottenham oraz 50,0% u zespołu Coventry, czyli 16,7 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Tottenham i Coventry w bezpośrednim zestawieniu?

W tabeli znajdziesz Tottenham i Coventry opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.

WskaźnikTottenhamCoventry
RozgrywkiPremier LeaguePremier League
Rozegrane mecze66
Bilans W-R-P0-3-32-0-4
Punkty na mecz0,51,0
Bramki strzelone35
Bramki stracone911
Średnio strzela0,50,83
Średnio traci1,51,83
Gole/mecz2,02,67
BTTS33,3%16,7%
Over 1,566,7%50,0%
Over 2,533,3%50,0%
Over 3,516,7%33,3%
Czyste konta21
Mecze bez gola44
FormaPRRPRPPPWW

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Tottenham w tym sezonie to 0-3-3, a zespołu Coventry — 2-0-4, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Tottenham nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Coventry ma serię 2 zwycięstw z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PRRPR oraz PPPWW.

Ostatnie spotkania, jakie Tottenham i Coventry rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Tottenham — ostatnie mecze

29.08 Newcastle 0:2 P
05.09 Nottingham 0:0 R
12.09 Everton 0:0 R
19.09 Aston Villa 2:3 P
10.10 Manchester Utd 1:1 R

Coventry — ostatnie mecze

29.08 Hull 0:1 P
05.09 Manchester City 0:1 P
13.09 Brighton 0:5 P
19.09 Nottingham 1:0 W
12.10 Newcastle 4:1 W

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Tottenham pada średnio 2,0 bramki, a w meczach Coventry — 2,67. Granicę 1,5 gola przekroczyło 66,7% meczów pierwszego zespołu i 50,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 33,3% i 50,0%, a próg 3,5 bramki 16,7% oraz 33,3%.

Czystych kont Tottenham ma 2, a Coventry — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 4, drugi 4. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Tottenham i Coventry?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Tottenham ma średnio 1,1 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Coventry 1,1. Tottenham oddaje przeciętnie 13,8 strzału w meczu, z czego 3,7 celnego, a Coventry odpowiednio 10,0 i 3,7.

Tottenhamśrednio na meczCoventry
1,1xG1,1
2,5stworzone okazje1,5
13,8strzały10,0
3,7celne strzały3,7
58,8%posiadanie piłki38,2%
7,0rzuty rożne3,7
1,3żółte kartki0,8
13,7faule10,5

Tottenham marnuje część sytuacji: zdobywa 0,5 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,1. Coventry marnuje część sytuacji: zdobywa 0,8 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,1. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Tottenham wypada u siebie, a Coventry na wyjeździe?

Ten mecz Tottenham rozgrywa u siebie, a Coventry na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Tottenham ma za sobą 3 mecze, ze średnią 0,67 gola strzelonego i 1,67 straconego oraz 33,3% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Coventry ma 3 mecze, ze średnią 0,33 gola strzelonego i 1,33 straconego oraz 33,3% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Tottenham wynosi średnio 2,33, a w wyjazdowych spotkaniach Coventry — 1,67. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 33,3% u gospodarza i 0,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
brak bramek po obu stronach

Dane przechylają się w stronę meczu, w którym trafi tylko jedna ekipa. Uśredniony wskaźnik BTTS wynosi dla tej pary 25,0%, co oznacza, że w zdecydowanej większości dotychczasowych spotkań obu zespołów jedna ze stron zostawała bez gola.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Tottenham – Coventry: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.

Gdzie oglądać mecz Tottenham – Coventry?

Mecz Tottenham – Coventry rozpoczyna się o godzinie 21:00, 19 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Canal+ Sport oraz Viaplay, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,98 gola na mecz, 65,6% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Tottenham i Coventry są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Tottenham czy Coventry z BTTS w okolicach 65,6% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Tottenham – Coventry.

Jeśli mecz Tottenham – Coventry jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Tottenham – Coventry?

Liczby powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki ostatnich spotkań Tottenham oraz Coventry i przeliczamy je własnym narzędziem. Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Tottenham – Coventry. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Tottenham i Coventry tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 19 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Tottenham albo Coventry znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP