Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem TSG Hoffenheim – Besiktas. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz TSG Hoffenheim – Besiktas?
Kursy Superbetu na ten mecz to 1,97 za wygraną zespołu TSG Hoffenheim, 3,85 za remis i 3,30 za zwycięstwo zespołu Besiktas. Bez marży bukmachera oznacza to mniej więcej 47% szans dla gospodarzy, 24% na remis i 28% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.
| Zakład | LV BET | |
|---|---|---|
| 1TSG Hoffenheim | 1,97 | 2,02 |
| Xremis | 3,85 | 4,35 |
| 2Besiktas | 3,30 | 3,65 |
| Obie drużyny strzelą | ||
| tak | 1,42 | 1,42 |
| nie | 2,80 | 2,80 |
| Liczba goli | ||
| powyżej 2,5 | 1,44 | 1,42 |
| poniżej 2,5 | 2,77 | 2,85 |
Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,42, co odpowiada około 66% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,44, czyli mniej więcej 66%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 100,0% i 57,1% spotkań z golami po obu stronach oraz 100,0% i 71,4% spotkań z co najmniej trzema bramkami. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 20 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem TSG Hoffenheim – Besiktas?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Besiktas zbiera średnio 2,14 punktu na mecz, a TSG Hoffenheim 0,6 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 7 spotkań, drugi 5 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Besiktas — 2,29 gola na mecz wobec 1,8 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Besiktas — 1,14 bramki na mecz, podczas gdy TSG Hoffenheim traci średnio 2,6. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 25 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu TSG Hoffenheim wobec 57,1% u zespołu Besiktas. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 100,0% u zespołu TSG Hoffenheim oraz 71,4% u zespołu Besiktas, czyli 28,6 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają TSG Hoffenheim i Besiktas w bezpośrednim zestawieniu?
W tabeli znajdziesz TSG Hoffenheim i Besiktas opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | TSG Hoffenheim | Besiktas |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Bundesliga | Super Lig |
| Rozegrane mecze | 5 | 7 |
| Bilans W-R-P | 1-0-4 | 5-0-2 |
| Punkty na mecz | 0,6 | 2,14 |
| Bramki strzelone | 9 | 16 |
| Bramki stracone | 13 | 8 |
| Średnio strzela | 1,8 | 2,29 |
| Średnio traci | 2,6 | 1,14 |
| Gole/mecz | 4,4 | 3,43 |
| BTTS | 100,0% | 57,1% |
| Over 1,5 | 100,0% | 71,4% |
| Over 2,5 | 100,0% | 71,4% |
| Over 3,5 | 80,0% | 28,6% |
| Czyste konta | 0 | 2 |
| Mecze bez gola | 0 | 1 |
| Forma | PPWPP | WWWPW |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu TSG Hoffenheim w tym sezonie to 1-0-4, a zespołu Besiktas — 5-0-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. TSG Hoffenheim ma serię 2 porażek z rzędu. Besiktas nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PPWPP oraz WWWPW.
Ostatnie spotkania, jakie TSG Hoffenheim i Besiktas rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
TSG Hoffenheim — ostatnie mecze
Besiktas — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach TSG Hoffenheim pada średnio 4,4 bramki, a w meczach Besiktas — 3,43. Granicę 1,5 gola przekroczyło 100,0% meczów pierwszego zespołu i 71,4% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 100,0% i 71,4%, a próg 3,5 bramki 80,0% oraz 28,6%.
Czystych kont TSG Hoffenheim ma 0, a Besiktas — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają TSG Hoffenheim i Besiktas?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu TSG Hoffenheim ma średnio 1,7 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Besiktas 2,2. TSG Hoffenheim oddaje przeciętnie 21,0 strzału w meczu, z czego 5,0 celnego, a Besiktas odpowiednio 19,9 i 5,4.
TSG Hoffenheim marnuje część sytuacji: zdobywa 0,0 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,7. Besiktas marnuje część sytuacji: zdobywa 1,7 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 2,2. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak TSG Hoffenheim wypada u siebie, a Besiktas na wyjeździe?
Ten mecz TSG Hoffenheim rozgrywa u siebie, a Besiktas na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie TSG Hoffenheim ma za sobą 3 mecze, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 2,33 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Besiktas ma 3 mecze, ze średnią 1,33 gola strzelonego i 1,67 straconego oraz 66,7% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach TSG Hoffenheim wynosi średnio 4,33, a w wyjazdowych spotkaniach Besiktas — 3,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 100,0% u gospodarza i 66,7% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy TSG Hoffenheim i Besiktas?
Najpewniej TSG Hoffenheim wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Oliver Baumann, a w polu Vladimír Coufal, Ozan Kabak, Koki Machida, Mats Rots, Leon Avdullahu, Wouter Burger, Bambase Conte, Nathan De Cat, Adam Hložek, Tim Lemperle.
Najpewniej Besiktas wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-1-4-1: w bramce Alexander Nubel, a w polu Michael Murillo, Emmanuel Agbadou, Emirhan Topcu, Kassoum Ouattara, Salih Ozcan, Ilhan Fakili, Junior Olaitan, Orkun Kokcu, Leandro Trossard, Dusan Vlahović.
Mecz poprowadzi Lawrence Visser. Trenerem zespołu TSG Hoffenheim jest Christian Ilzer, a zespołu Besiktas Vincenzo Italiano. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 85,7%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,92 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz TSG Hoffenheim – Besiktas: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.
Gdzie oglądać mecz TSG Hoffenheim – Besiktas?
Mecz TSG Hoffenheim – Besiktas rozpoczyna się o godzinie 21:00, 15 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz Polsat Box Go, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 3,01 gola na mecz, 65,9% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,5% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości TSG Hoffenheim i Besiktas są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak TSG Hoffenheim czy Besiktas z BTTS w okolicach 65,9% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem TSG Hoffenheim – Besiktas.
Jeśli mecz TSG Hoffenheim – Besiktas jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu TSG Hoffenheim – Besiktas?
Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów TSG Hoffenheim i Besiktas w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz TSG Hoffenheim – Besiktas, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla TSG Hoffenheim i Besiktas podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 15 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu TSG Hoffenheim albo Besiktas znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy odczytujemy z publicznej oferty Superbetu i LV BET, a rano w dniu meczu odświeżamy je na tej stronie. Średnie sezonu razem z xG, historię bezpośrednich spotkań i przewidywane składy bierzemy z serwisu statystycznego Superbetu, naszego partnera. Kursy zmieniają się aż do pierwszego gwizdka, więc przed zakładem sprawdź aktualną ofertę u bukmachera.