Ligue 1 • 16 października 2026

Le Mans – Toulouse
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Le Mans – Toulouse — statystyki obu drużyn przed meczem
Ligue 1  •  16 października 2026  •  20:45
Le MansPRRWP
VS
Stadion: Stade Marie-Marvingt  ·  Sędzia: Aurelien Petit
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 16 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
3,67gole na mecz3,33
1,67średnio strzela1,5
2,0średnio traci1,83
100,0%BTTS66,7%
83,3%over 2,566,7%
1,0punkty na mecz1,0

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Le Mans – Toulouse. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów oraz xG z bieżącego sezonu.

Jakie są kursy na mecz Le Mans – Toulouse?

Superbet wycenia wygraną zespołu Le Mans na 2,95, remis na 3,45, a zwycięstwo zespołu Toulouse na 2,27. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 32% szans gospodarzom, 27% na remis i 41% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.

ZakładLV BET
1Le Mans2,953,00
Xremis3,453,55
2Toulouse2,272,32
Obie drużyny strzelą
tak1,601,55
nie2,302,35
Liczba goli
powyżej 2,51,721,70
poniżej 2,52,122,15
Kursy z 14.10, godz. 07:18 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
32%Le Mans
27%remis
41%Toulouse

Kurs Superbetu 1,60 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 59% szans. W meczach zespołu Le Mans obie strony trafiały w 100,0% spotkań, a w meczach zespołu Toulouse w 66,7%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,72, czyli około 55%, przy 83,3% i 66,7% takich meczów u obu drużyn. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „obie strzelą”: różnica to około 24 punktów procentowych.

Co mówią liczby przed meczem Le Mans – Toulouse?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Le Mans zbiera średnio 1,0 punktu na mecz, a Toulouse 1,0 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Le Mans — 1,67 gola na mecz wobec 1,5 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Toulouse — 1,83 bramki na mecz, podczas gdy Le Mans traci średnio 2,0. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 19 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 100,0% u zespołu Le Mans wobec 66,7% u zespołu Toulouse. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 83,3% u zespołu Le Mans oraz 66,7% u zespołu Toulouse, czyli 16,6 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Le Mans i Toulouse w bezpośrednim zestawieniu?

Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Le Mans i Toulouse jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.

WskaźnikLe MansToulouse
RozgrywkiLigue 1Ligue 1
Rozegrane mecze66
Bilans W-R-P1-3-21-3-2
Punkty na mecz1,01,0
Bramki strzelone109
Bramki stracone1211
Średnio strzela1,671,5
Średnio traci2,01,83
Gole/mecz3,673,33
BTTS100,0%66,7%
Over 1,5100,0%83,3%
Over 2,583,3%66,7%
Over 3,566,7%66,7%
Czyste konta00
Mecze bez gola02
FormaPRRWPRPRWR

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Le Mans w tym sezonie to 1-3-2, a zespołu Toulouse — 1-3-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Le Mans nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Toulouse nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PRRWP oraz RPRWR.

Ostatnie spotkania, jakie Le Mans i Toulouse rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Le Mans — ostatnie mecze

30.08 Rennes 2:3 P
05.09 Nice 1:1 R
13.09 Lens 2:2 R
19.09 Lorient 2:1 W
10.10 PSG 1:3 P

Toulouse — ostatnie mecze

29.08 Brest 2:2 R
03.09 Lille 0:1 P
12.09 Lorient 2:2 R
19.09 Le Havre 3:2 W
10.10 Monaco 2:2 R

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Le Mans pada średnio 3,67 bramki, a w meczach Toulouse — 3,33. Granicę 1,5 gola przekroczyło 100,0% meczów pierwszego zespołu i 83,3% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 83,3% i 66,7%, a próg 3,5 bramki 66,7% oraz 66,7%.

Czystych kont Le Mans ma 0, a Toulouse — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 2. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Le Mans i Toulouse?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Le Mans ma średnio 1,6 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Toulouse 2,1. Le Mans oddaje przeciętnie 10,5 strzału w meczu, z czego 4,7 celnego, a Toulouse odpowiednio 13,7 i 4,5.

Le Mansśrednio na meczToulouse
1,6xG2,1
2,7stworzone okazje3,7
10,5strzały13,7
4,7celne strzały4,5
43,2%posiadanie piłki50,8%
2,8rzuty rożne4,5
2,5żółte kartki1,7
14,8faule16,7

Le Mans strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,7 gola na mecz przy xG 1,6. Toulouse marnuje część sytuacji: zdobywa 1,5 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 2,1. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Le Mans wypada u siebie, a Toulouse na wyjeździe?

Ten mecz Le Mans rozgrywa u siebie, a Toulouse na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Le Mans ma za sobą 3 mecze, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 1,67 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Toulouse ma 3 mecze, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Le Mans wynosi średnio 3,67, a w wyjazdowych spotkaniach Toulouse — 4,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 100,0% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
powyżej 2,5 bramki

Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 75,0%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,5 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Le Mans – Toulouse: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.

Gdzie oglądać mecz Le Mans – Toulouse?

Mecz Le Mans – Toulouse rozpoczyna się o godzinie 20:45, 16 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 3,01 gola na mecz, 65,9% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,5% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Le Mans i Toulouse są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Le Mans czy Toulouse z BTTS w okolicach 65,9% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Le Mans – Toulouse.

Jeśli mecz Le Mans – Toulouse jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Le Mans – Toulouse?

Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Le Mans i Toulouse w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Le Mans – Toulouse. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Le Mans i Toulouse tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 16 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Le Mans albo Toulouse znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP