Bayern Monachium 7:0 Union Berlin
Jak skończył się mecz Bayern Monachium – Union Berlin?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:0, a padło w nim 7 bramek. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Bayern Monachium – Union Berlin. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz Bayern Monachium – Union Berlin?
Superbet wycenia wygraną zespołu Bayern Monachium na 1,05, remis na 15,00, a zwycięstwo zespołu Union Berlin na 29,00. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 90% szans gospodarzom, 6% na remis i 3% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tej samej porannej aktualizacji.
| Zakład | STS | LV BET | |
|---|---|---|---|
| 1Bayern Monachium | 1,05 | 1,06 | 1,07 |
| Xremis | 15,00 | 16,00 | 14,25 |
| 2Union Berlin | 29,00 | 33,00 | 25,00 |
| Obie drużyny strzelą | |||
| tak | 1,83 | — | 1,85 |
| nie | 1,95 | — | 1,90 |
| Liczba goli | |||
| powyżej 2,5 | 1,10 | — | 1,09 |
| poniżej 2,5 | 7,00 | — | 7,25 |
Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,83, co odpowiada około 52% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,10, czyli mniej więcej 86%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 66,7% i 66,7% spotkań z golami po obu stronach oraz 66,7% i 100,0% spotkań z co najmniej trzema bramkami. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „obie strzelą”: różnica to około 15 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem Bayern Monachium – Union Berlin?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Bayern Monachium zbiera średnio 2,33 punktu na mecz, a Union Berlin 0,33 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 3 spotkania, drugi 3 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Bayern Monachium — 2,33 gola na mecz wobec 1,33 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Bayern Monachium — 0,67 bramki na mecz, podczas gdy Union Berlin traci średnio 3,33. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 11 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 66,7% i 66,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 66,7% u zespołu Bayern Monachium oraz 100,0% u zespołu Union Berlin, czyli 33,3 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Bayern Monachium i Union Berlin w bezpośrednim zestawieniu?
Tabela zestawia Bayern Monachium i Union Berlin w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.
| Wskaźnik | Bayern Monachium | Union Berlin |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Bundesliga | Bundesliga |
| Rozegrane mecze | 3 | 3 |
| Bilans W-R-P | 2-1-0 | 0-1-2 |
| Punkty na mecz | 2,33 | 0,33 |
| Bramki strzelone | 7 | 4 |
| Bramki stracone | 2 | 10 |
| Średnio strzela | 2,33 | 1,33 |
| Średnio traci | 0,67 | 3,33 |
| Gole/mecz | 3,0 | 4,67 |
| BTTS | 66,7% | 66,7% |
| Over 1,5 | 66,7% | 100,0% |
| Over 2,5 | 66,7% | 100,0% |
| Over 3,5 | 33,3% | 100,0% |
| Czyste konta | 1 | 0 |
| Mecze bez gola | 1 | 1 |
| Forma | WRW | RPP |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Bayern Monachium w tym sezonie to 2-1-0, a zespołu Union Berlin — 0-1-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Bayern Monachium nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Union Berlin ma serię 2 porażek z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WRW oraz RPP.
Ostatnie spotkania, jakie Bayern Monachium i Union Berlin rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Bayern Monachium — ostatnie mecze
Union Berlin — ostatnie mecze
Jak kończyły się mecze Bayern Monachium z Union Berlin?
Od 2009 roku te drużyny spotkały się 16 razy. Zespół Bayern Monachium wygrał 11 meczów, zespół Union Berlin nie wygrał żadnego, a liczba remisów to 5. Ostatnie spotkanie, rozegrane 21.03.2026, zakończyło się wynikiem 4:0 (Bayern Monachium – Union Berlin).
W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 18 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 3 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 4 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Bayern Monachium pada średnio 3,0 bramki, a w meczach Union Berlin — 4,67. Granicę 1,5 gola przekroczyło 66,7% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 66,7% i 100,0%, a próg 3,5 bramki 33,3% oraz 100,0%.
Czystych kont Bayern Monachium ma 1, a Union Berlin — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Bayern Monachium i Union Berlin?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Bayern Monachium ma średnio 2,9 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Union Berlin 1,4. Bayern Monachium oddaje przeciętnie 21,3 strzału w meczu, z czego 6,7 celnego, a Union Berlin odpowiednio 14,7 i 6,0.
Bayern Monachium marnuje część sytuacji: zdobywa 2,3 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 2,9. Union Berlin strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,3 gola na mecz przy xG 1,4. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Bayern Monachium wypada u siebie, a Union Berlin na wyjeździe?
Ten mecz Bayern Monachium rozgrywa u siebie, a Union Berlin na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Bayern Monachium ma za sobą 1 mecz, ze średnią 5,0 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Union Berlin ma 1 mecz, ze średnią 0,0 gola strzelonego i 4,0 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Bayern Monachium wynosi średnio 6,0, a w wyjazdowych spotkaniach Union Berlin — 4,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 100,0% u gospodarza i 0,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy Bayern Monachium i Union Berlin?
Najpewniej Bayern Monachium wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Jonas Urbig, a w polu Josip Stanisić, Dayot Upamecano, Jonathan Tah, Nathaniel Brown, Joshua Kimmich, Aleksandar Pavlovic, Lennart Karl, Michael Olise, Luis Diaz, Harry Kane.
Najpewniej Union Berlin wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-4-2: w bramce Frederik Ronnow, a w polu Christopher Trimmel, Leopold Querfeld, Felix Ohis Uduokhai, Tom Rothe, Michel Aebischer, Aljoscha Kemlein, Rani Khedira, Livan Burcu, Woo-yeong Jeong, Emmanuel Latte Lath.
Mecz poprowadzi Benjamin Brand. Trenerem zespołu Bayern Monachium jest Vincent Kompany, a zespołu Union Berlin Mauro Lustrinelli. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 83,3%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,83 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Bayern Monachium – Union Berlin: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Gotowe propozycje na ten mecz razem z uzasadnieniem wrzucamy do darmowej grupy na Telegramie. Ta strona pokazuje surowe liczby, grupa pokazuje, co z nimi robimy — łącznie z sytuacjami, w których uznajemy, że lepiej dane spotkanie odpuścić.
Gdzie oglądać mecz Bayern Monachium – Union Berlin?
Mecz Bayern Monachium – Union Berlin rozpoczyna się o godzinie 20:30, 18 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Viaplay, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,86 gola na mecz, 63,8% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 58,0% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Bayern Monachium i Union Berlin są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Bayern Monachium czy Union Berlin z BTTS w okolicach 63,8% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wszystko powyżej dotyczy meczów już rozegranych. Przy kilku spotkaniach na zespół każdy kolejny wynik przestawia średnie na tyle mocno, że traktowanie ich jako prognozy jest błędem. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Bayern Monachium – Union Berlin.
Jeśli mecz Bayern Monachium – Union Berlin jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Bayern Monachium – Union Berlin?
Liczby powstają u nas. Bierzemy wyniki meczów Bayern Monachium oraz Union Berlin z bieżącego sezonu rozgrywek krajowych i przeliczamy je własnym narzędziem, Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Bayern Monachium – Union Berlin. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Bayern Monachium i Union Berlin tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 18 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Bayern Monachium albo Union Berlin znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy pochodzą z porannego odczytu oferty Superbetu, STS i LV BET w dniu spotkania. Statystyki z xG, mecze bezpośrednie i przewidywane składy obu drużyn udostępnia serwis statystyczny Superbetu, z którym współpracujemy. Kursy żyją do rozpoczęcia meczu, dlatego przed postawieniem zakładu warto zajrzeć do bieżącej oferty.