Cagliari 1:1 Juventus
Jak skończył się mecz Cagliari – Juventus?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a padło w nim 2 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Cagliari – Juventus. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz Cagliari – Juventus?
Kursy Superbetu na ten mecz to 5,85 za wygraną zespołu Cagliari, 3,90 za remis i 1,57 za zwycięstwo zespołu Juventus. Bez marży bukmachera oznacza to mniej więcej 16% szans dla gospodarzy, 24% na remis i 60% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tego samego odczytu.
| Zakład | STS | LV BET | |
|---|---|---|---|
| 1Cagliari | 5,85 | 5,90 | 6,30 |
| Xremis | 3,90 | 3,75 | 3,90 |
| 2Juventus | 1,57 | 1,58 | 1,60 |
| Obie drużyny strzelą | |||
| tak | 2,07 | — | 2,05 |
| nie | 1,75 | — | 1,72 |
| Liczba goli | |||
| powyżej 2,5 | 2,00 | — | 2,00 |
| poniżej 2,5 | 1,80 | — | 1,80 |
Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 2,07, co odpowiada około 46% szans, i powyżej 2,5 gola po 2,00, czyli mniej więcej 47%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 20,0% i 40,0% spotkań z golami po obu stronach oraz 20,0% i 20,0% spotkań z co najmniej trzema bramkami. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 27 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem Cagliari – Juventus?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Cagliari zbiera średnio 2,4 punktu na mecz, a Juventus 2,0 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 5 spotkań, drugi 5 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Juventus — 1,6 gola na mecz wobec 1,0 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Cagliari — 0,4 bramki na mecz, podczas gdy Juventus traci średnio 0,8. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 13 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 20,0% i 40,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 20,0% u zespołu Cagliari oraz 20,0% u zespołu Juventus, czyli 0,0 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Cagliari i Juventus w bezpośrednim zestawieniu?
W tabeli znajdziesz Cagliari i Juventus opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Cagliari | Juventus |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Serie A | Serie A |
| Rozegrane mecze | 5 | 5 |
| Bilans W-R-P | 4-0-1 | 3-1-1 |
| Punkty na mecz | 2,4 | 2,0 |
| Bramki strzelone | 5 | 8 |
| Bramki stracone | 2 | 4 |
| Średnio strzela | 1,0 | 1,6 |
| Średnio traci | 0,4 | 0,8 |
| Gole/mecz | 1,4 | 2,4 |
| BTTS | 20,0% | 40,0% |
| Over 1,5 | 20,0% | 80,0% |
| Over 2,5 | 20,0% | 20,0% |
| Over 3,5 | 0,0% | 20,0% |
| Czyste konta | 3 | 3 |
| Mecze bez gola | 1 | 0 |
| Forma | WPWWW | WWRPW |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Cagliari w tym sezonie to 4-0-1, a zespołu Juventus — 3-1-1, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Cagliari ma serię 3 zwycięstw z rzędu. Juventus nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WPWWW oraz WWRPW.
Ostatnie spotkania, jakie Cagliari i Juventus rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Cagliari — ostatnie mecze
Juventus — ostatnie mecze
Jak kończyły się dotychczasowe mecze Cagliari – Juventus?
Od 1993 roku te drużyny spotkały się 52 razy. Zespół Cagliari wygrał 6 meczów, zespół Juventus wygrał 34 mecze, a liczba remisów to 12. Ostatnie spotkanie, rozegrane 17.01.2026, zakończyło się wynikiem 1:0 (Cagliari – Juventus Turyn).
W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 11 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 2 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 2 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Cagliari pada średnio 1,4 bramki, a w meczach Juventus — 2,4. Granicę 1,5 gola przekroczyło 20,0% meczów pierwszego zespołu i 80,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 20,0% i 20,0%, a próg 3,5 bramki 0,0% oraz 20,0%.
Czystych kont Cagliari ma 3, a Juventus — 3. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Cagliari i Juventus?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Cagliari ma średnio 1,1 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Juventus 1,6. Cagliari oddaje przeciętnie 10,8 strzału w meczu, z czego 4,2 celnego, a Juventus odpowiednio 17,6 i 5,8.
Cagliari strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,0 gola na mecz przy xG 1,1. Juventus strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,6 gola na mecz przy xG 1,6. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Cagliari wypada u siebie, a Juventus na wyjeździe?
Ten mecz Cagliari rozgrywa u siebie, a Juventus na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Cagliari ma za sobą 2 mecze, ze średnią 0,5 gola strzelonego i 0,5 straconego oraz 0,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Juventus ma 2 mecze, ze średnią 1,5 gola strzelonego i 1,5 straconego oraz 50,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Cagliari wynosi średnio 1,0, a w wyjazdowych spotkaniach Juventus — 3,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 0,0% u gospodarza i 50,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy Cagliari i Juventus?
Najpewniej Cagliari wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-4-2: w bramce Elia Caprile, a w polu Ze Pedro, Yerry Mina, Juan Rodriguez, Adam Obert, Ndary Adopo, Harry Winks, Alessandro Gianni Romano, Jacopo Fazzini, Daniel Maldini, Paul Mendy.
Najpewniej Juventus wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Guglielmo Vicario, a w polu Pierre Kalulu, Bremer, Jhon Lucumi, Zeki Celik, Douglas Luiz, Weston McKennie, Francisco Conceicao, Nick Woltemade, Kerim Alajbegovic, Randal Kolo Muani.
Mecz poprowadzi Matteo Marcenaro. Trenerem zespołu Cagliari jest Fabio Pisacane, a zespołu Juventus Luciano Spalletti. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Dane wskazują na spotkanie zamknięte. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 gola to dla tej pary zaledwie 20,0%, przy średniej 1,9 bramki na mecz. Obie drużyny grają dotąd nisko punktowane spotkania i w tę stronę prowadzą te liczby.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Cagliari – Juventus: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Gotowe propozycje na ten mecz razem z uzasadnieniem wrzucamy do darmowej grupy na Telegramie. Ta strona pokazuje surowe liczby, grupa pokazuje, co z nimi robimy — łącznie z sytuacjami, w których uznajemy, że lepiej dane spotkanie odpuścić.
Gdzie oglądać mecz Cagliari – Juventus?
Mecz Cagliari – Juventus rozpoczyna się o godzinie 20:45, 11 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 3,01 gola na mecz, 66,3% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,7% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Cagliari i Juventus są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Cagliari czy Juventus z BTTS w okolicach 66,3% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wszystko powyżej dotyczy meczów już rozegranych. Przy kilku spotkaniach na zespół każdy kolejny wynik przestawia średnie na tyle mocno, że traktowanie ich jako prognozy jest błędem. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Cagliari – Juventus.
Jeśli mecz Cagliari – Juventus jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Cagliari – Juventus?
Podstawą są surowe wyniki ostatnich spotkań Cagliari i Juventus, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Cagliari i Juventus. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Cagliari i Juventus podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 11 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Cagliari albo Juventus znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy na tej stronie to odczyt oferty Superbetu, STS i LV BET z datą i godziną podaną pod tabelą; w dniu meczu rano je odświeżamy. xG, średnie sezonu, historię spotkań i przewidywane składy dostarcza serwis statystyczny Superbetu, naszego partnera. Oferta bukmacherów zmienia się do pierwszego gwizdka, więc liczby w tabeli traktuj jako punkt wyjścia i przed zakładem sprawdź kurs u bukmachera.