Liga Konferencji • 15 października 2026

FC Kopenhaga – Braga
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

FC Kopenhaga – Braga — statystyki obu drużyn przed meczem
Liga Konferencji  •  15 października 2026  •  21:00
FC KopenhagaWWWWP
VS
BragaWPWRP
Stadion: Parken  ·  Sędzia: Joey Kooij
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 15 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
3,4gole na mecz2,29
2,4średnio strzela1,14
1,0średnio traci1,14
40,0%BTTS57,1%
70,0%over 2,557,1%
2,4punkty na mecz1,57

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem FC Kopenhaga – Braga. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz FC Kopenhaga – Braga?

Na zwycięstwo zespołu FC Kopenhaga Superbet daje kurs 2,45, na remis 3,15, a na wygraną zespołu Braga 2,90. Przeliczone na procenty, już bez marży bukmachera, to około 38% dla gospodarzy, 30% na remis i 32% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.

ZakładLV BET
1FC Kopenhaga2,452,50
Xremis3,153,05
2Braga2,903,05
Obie drużyny strzelą
tak1,871,77
nie1,921,98
Liczba goli
powyżej 2,52,122,10
poniżej 2,51,701,72
Kursy z 15.10, godz. 06:34 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
38%FC Kopenhaga
30%remis
32%Braga

Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,87, co odpowiada około 51% szans, i powyżej 2,5 gola po 2,12, czyli mniej więcej 45%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 40,0% i 57,1% spotkań z golami po obu stronach oraz 70,0% i 57,1% spotkań z co najmniej trzema bramkami. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 19 punktów procentowych.

Co mówią liczby przed meczem FC Kopenhaga – Braga?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. FC Kopenhaga zbiera średnio 2,4 punktu na mecz, a Braga 1,57 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 10 spotkań, drugi 7 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma FC Kopenhaga — 2,4 gola na mecz wobec 1,14 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje FC Kopenhaga — 1,0 bramki na mecz, podczas gdy Braga traci średnio 1,14. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 32 bramki, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 40,0% i 57,1% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 70,0% u zespołu FC Kopenhaga oraz 57,1% u zespołu Braga, czyli 12,9 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają FC Kopenhaga i Braga w bezpośrednim zestawieniu?

Tabela zestawia FC Kopenhaga i Braga w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.

WskaźnikFC KopenhagaBraga
RozgrywkiSuperliga (Dania)Liga Portugal
Rozegrane mecze107
Bilans W-R-P8-0-23-2-2
Punkty na mecz2,41,57
Bramki strzelone248
Bramki stracone108
Średnio strzela2,41,14
Średnio traci1,01,14
Gole/mecz3,42,29
BTTS40,0%57,1%
Over 1,590,0%57,1%
Over 2,570,0%57,1%
Over 3,560,0%28,6%
Czyste konta53
Mecze bez gola11
FormaWWWWPWPWRP

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu FC Kopenhaga w tym sezonie to 8-0-2, a zespołu Braga — 3-2-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. FC Kopenhaga nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Braga nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWWWP oraz WPWRP.

Ostatnie spotkania, jakie FC Kopenhaga i Braga rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

FC Kopenhaga — ostatnie mecze

03.09 Nordsjaelland 2:0 W
06.09 Odense 5:0 W
11.09 Horsens 2:0 W
20.09 Brondby 1:0 W
11.10 Midtjylland 1:2 P

Braga — ostatnie mecze

05.09 Alverca 2:1 W
10.09 Estrela 1:2 P
14.09 Estoril 1:0 W
20.09 Santa Clara 0:0 R
09.10 Sporting 1:3 P

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach FC Kopenhaga pada średnio 3,4 bramki, a w meczach Braga — 2,29. Granicę 1,5 gola przekroczyło 90,0% meczów pierwszego zespołu i 57,1% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 70,0% i 57,1%, a próg 3,5 bramki 60,0% oraz 28,6%.

Czystych kont FC Kopenhaga ma 5, a Braga — 3. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Jak FC Kopenhaga wypada u siebie, a Braga na wyjeździe?

Ten mecz FC Kopenhaga rozgrywa u siebie, a Braga na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie FC Kopenhaga ma za sobą 4 mecze, ze średnią 2,5 gola strzelonego i 0,75 straconego oraz 50,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Braga ma 4 mecze, ze średnią 1,25 gola strzelonego i 1,25 straconego oraz 75,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach FC Kopenhaga wynosi średnio 3,25, a w wyjazdowych spotkaniach Braga — 2,5. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 75,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy FC Kopenhaga i Braga?

Najpewniej FC Kopenhaga wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Diant Ramaj, a w polu Felix Beijmo, Asger Sørensen, Akos Markgraf, Marcos Lopez, William Clem, Thomas Delaney, Alex Král, Mohamed Elyounoussi, Robert, Andreas Cornelius.

Najpewniej Braga wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce Bernardo Caltabiano Parise Fontes, a w polu Sergio Barcia, Vitor Carvalho, Adrian Bajrami, Victor Perea, Jean-Baptiste Gorby, Joao Moutinho, Gabriel Silva, Denis Huseinbasic, Ricardo Horta, Pau Victor.

FC Kopenhaga 4-2-3-1Braga 3-4-2-1

Mecz poprowadzi Joey Kooij. Trenerem zespołu FC Kopenhaga jest Bo Svensson, a zespołu Braga Carlos Vicens. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
brak wyraźnego wskazania

Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 63,5%, wskaźnik BTTS 48,5%, a różnica w dorobku punktowym to 0,83 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz FC Kopenhaga – Braga: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Gotowe propozycje na ten mecz razem z uzasadnieniem wrzucamy do darmowej grupy na Telegramie. Ta strona pokazuje surowe liczby, grupa pokazuje, co z nimi robimy — łącznie z sytuacjami, w których uznajemy, że lepiej dane spotkanie odpuścić.

Gdzie oglądać mecz FC Kopenhaga – Braga?

Mecz FC Kopenhaga – Braga rozpoczyna się o godzinie 21:00, 15 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz Polsat Box Go, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 3,01 gola na mecz, 65,9% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,5% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości FC Kopenhaga i Braga są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak FC Kopenhaga czy Braga z BTTS w okolicach 65,9% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Wszystko powyżej dotyczy meczów już rozegranych. Przy kilku spotkaniach na zespół każdy kolejny wynik przestawia średnie na tyle mocno, że traktowanie ich jako prognozy jest błędem. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem FC Kopenhaga – Braga.

Jeśli mecz FC Kopenhaga – Braga jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu FC Kopenhaga – Braga?

Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów FC Kopenhaga i Braga w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na FC Kopenhaga – Braga. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań FC Kopenhaga i Braga tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 15 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu FC Kopenhaga albo Braga znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?

Kursy odczytujemy z publicznej oferty Superbetu i LV BET, a rano w dniu meczu odświeżamy je na tej stronie. Średnie sezonu razem z xG, historię bezpośrednich spotkań i przewidywane składy bierzemy z serwisu statystycznego Superbetu, naszego partnera. Kursy zmieniają się aż do pierwszego gwizdka, więc przed zakładem sprawdź aktualną ofertę u bukmachera.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP